top
three-ways-to-transfer-ownership-of-mobile-phone-in-hamta-website

آموزش 3 روش انتقال مالکیت گوشی در سامانه همتا | Hamta

زمان مطالعه: 9 دقیقه

66

فرآیند انتقال مالکیت گوشی موبایل در سامانه همتا | Hamta

در صورتیکه فردی بخواهد تلفن همراه خود را به شخص دیگری بفروشد، بایستی با استفاده از فرآیند انتقال مالکیت گوشی در سامانه همتا، تلفن همراه را برای سیم کارت شخص خریدار، فعال نماید. دقت داشته باشید در صورتیکه به هر دلیلی فرآیند انتقال مالکیت گوشی انجام نپذیرد، فرد خریدار می‌تواند از تلفن همراه استفاده کند ولی معامله بدون سند انجام داده است. به عبارت دیگر از نظر سامانه همتا، تلفن همراه خریداری شده تحت مالکیت سیم کارت شخص خریدار قرار نخواهد گرفت. لذا مسئولیت عواقب ناشی از انجام‌ ندادن فرآیند انتقال مالکیت، برعهده شخص خریدار خواهد بود.

توصیه می‌گردد حتماً فرآیند انتقال مالکیت گوشی در حین خرید و فروش تلفن همراه انجام گردد. البته درمواردی مثل قرض دادن، تعویض سیم کارت و موارد مشابه، شخص فروشنده تلفن همراه مختار است که فرآیند انتقال مالکیت را انجام دهد یا ندهد.

برای آشنایی کامل با خدمات سامانه همتا در زمینه رجیستری گوشی کلیک کنید.

نکته مهم:
توجه داشته باشید که لازمه انتقال‌مالکیت آن است که، فرد فروشنده از طریق فرآیند «افزودن دستگاه» قبل از انتقال مالکیت شناسه گوشی خود را وارد کارتابل خود در سامانه همتا نماید.

همچنین برای انتقال مالکیت تلفن‌های همراه دو یا چند سیم کارته، تنها کافیست مالکیت شناسه یکی از SLOT ها را منتقل نمود. با انتقال مالکیت یک شناسه، مالکیت شناسه مربوط به SLOT های دیگر نیز بصورت خودکار منتقل خواهد شد.

در صورتی که دستگاه دو سیم‌کارته‌ای دارید و تحت مالکیت یکی از سیم کارت‌های شما قرار دارد و فقط برای سیم‌کارت دوم آن پیام هشدار انتقال مالکیت با مهلت قطع دریافت کرده‌اید، آموزش تعریف سیم‌کارت بهره‌بردار را ملاحظه نمائید.

نکته: هنگام خرید گوشی دست دوم، حتما رجیستر بودن و سرقتی نبودن دستگاه را در سامانه همیاب24 استعلام بگیرید تا خریدی امن را تجربه کنید و ناخواسته مرتکب جرم خرید یک کالای سرقتی نشوید! برای استعلام رجیستری گوشی و استعلام سرقتی گوشی کلیک کنید.

سه روش انتقال مالکیت گوشی در سامانه همتا | Hamta:

1-نحوه انتقال مالکیت گوشی در سامانه همتا hamta.ntsw.ir

مراحل انتقال‌مالکیت گوشی در سامانه همتا:

 1. در ابتدا لازم است تا فرد به سایت سامانه همتا به آدرس http://hamta.ntsw.ir  مراجعه نماید.

  برای ورود به سامانه همتا می‌توان از شماره تلفن همراه خود استفاده نمود و یا اینکه ابتدا در سامانه ثبت نام کرده و سپس با استفاده از کد ملی وارد سامانه شوید. در اینجا ما قصد داریم تا با شماره تلفن همراه وارد سامانه شویم. دقت داشته باشید که در ادامه فقط قادر خواهید بود تا گوشی‌های تحت مالکیت همین شماره تلفن همراه که با آن وارد سامانه شده‌اید را انتقال مالکیت دهید:

 2. پس از وارد کردن شماره تلفن همراه، رمز عبور موقت برای آن شماره ارسال می‌گردد. با استفاده از رمز عبور ارسال شده و وارد کردن کد امنیتی، می‌توان وارد سامانه شد:

  پس از ورود به سامانه، ابتدا سطر مورد نظر را انتخاب کرده (تیک مربوط به شناسه دستگاه IMEI را میزنیم) سپس بر روی گزینه «انتقال مالکیت/فروش» کلیک می‌نماییم:

 3. در مرحله بعدی لازم است تا در قسمت «انتقال به شماره سیم کارت خریدار»، شماره سیم کارت فردی که قصد انتقال مالکیت به وی را داریم، وارد نماییم.

  لازم به ذکر است انتقال مالیکت از طریق کد ملی در حال حاضر فعال نشده است. ولی این امکان به زودی به سامانه همتا اضافه خواهد شد:

 4. در مرحله بعدی بایستی صحت اطلاعات وارد شده را تائید نماییم:

  شماره تلفن همراه و مشخصات دستگاه را بررسی و تایید نمایید.

 5. در نهایت پیغامی مبنی بر موفقیت‌ آمیز بودن فرآیند انتقال مالکیت گوشی نمایش داده می‌شود.

  پس از انتقال مالکیت، شناسه دستگاه از کارتابل فرد فروشنده خارج و به کارتابل فرد خریدار وارد می‌گردد. لذا دیگر در بخش مدیریت دستگاه فرد فروشنده قابل مشاهده نیست.

لزوم فعالسازی توسط خریدار

دقت داشته باشید در صورت استفاده از گزینه انتقال مالکیت، کد فعال سازی با سرشماره HAMTA برای فرد خریدار ارسال می گردد. فرد خریدار می‌تواند با استفاده از کد فعال سازی موجود در پیامک HAMTA، شناسه (IMEI) دستگاه خریداری شده را از طریق فرآیند فعالسازی دستگاه، برای سیم کارت دلخواه خود فعال نماید.

دوست عزیز قبل از خواندن ادامه متن حتما اپلیکیشن ضد سرقت و ردیاب گوشی را نصب نمایید. زیرا با نصب این برنامه کمک زیادی به امنیت خود کرده‌اید. با نصب برنامه ضد سرقت و ردیاب گوشی دیگر نگران سرقت و مفقود شدن گوشی خود نخواهید بود. و به راحتی می‌توانید گوشی خود را از لحاظ سلامت، تست نمایید و به کدهای ussd پرکاربرد گوشی‌تان دسترسی خواهید داشت و ….
همیاب ۲۴ سامانه دانش بنیان استعلام و ردیابی کالای دیجیتال تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه

۲. انتقال مالکیت گوشی با کد دستوری #۷۷۷۷*

در این روش برای انجام فرآیند انتقال مالکیت‌گوشی، ابتدا لازم است تا کد دستوری #۷۷۷۷* را شماره‌گیری کنیم:

انتقال مالکیت گوشی با استفاده از کد دستوری #۷۷۷۷*

در مرحله بعد لازم است تا با ارسال عدد ۳ گزینه «انتقال مالکیت» را انتخاب نماییم.

انتخاب گزینه انتقال مالکیت گوشی در *7777#

در این مرحله، پیغامی برای شما نمایش داده می‌شود که شناسه‌ تلفن‌های همراه تحت مالکیت سیم کارت را به شما نمایش می‌دهد. لازم است تا عدد مربوط به شناسه تلفن همراهی که قصد انتقال مالکیت آن را دارید، وارد و ارسال کنید. درصورتیکه هیچ شناسه ای برای شما نمایش داده نشد، می‌بایست عدد مربوط به گزینه «افزودن دستگاه» را وارد و ارسال کنید و سپس در مرحله بعد شناسه ۱۵ رقمی IMEI تلفن همراهی که قصد فروش آن را دارید بدون هرگونه علامت اضافی وارد کنید.

انتقال مالکیت گوشی با استفاده از کد دستوری #۷۷۷۷*

در این مرحله لازم است تا شماره سیم کارتی که قصد دارید مالکیت تلفن همراه را به آن انتقال دهید (یعنی شماره تلفن فرد خریدار) را وارد نمایید.

انتقال مالکیت گوشی با استفاده از کد دستوری #۷۷۷۷*

در این مرحله پیغامی برای شما نمایش داده می‌شود که شناسه IMEI تلفنی که قصد انتقال مالکیت آن را دارید و شماره سیم کارت فرد خریدار را برای شما نمایش می‌دهد. درصورتیکه این اطلاعات مورد تائید شماست، عدد ۱ را وارد و ارسال کنید.

انتقال مالکیت گوشی با استفاده از کد دستوری #۷۷۷۷*

در نهایت پیغامی برای شما نمایش داده می شود که بیانگر ارسال کد فعالسازی از طریق پیامک به شماره سیم کارت فرد خریدار است.

انتقال مالکیت گوشی با استفاده از کد دستوری #۷۷۷۷*

دقت داشته باشید که کد فعالسازی حتماً باید با سرشماره HAMTA برای فرد خریدار ارسال گردد. فرد خریدار می‌تواند با استفاده از کد فعالسازی، شناسه IMEI تلفن همراه خریداری شده و شماره سیم کارت خود، از طریق فرآیند فعالسازی تلفن همراه خریداری شده را برای شماره سیم کارت خود فعال نماید.

انتقال‌مالکیت گوشی با استفاده از کد دستوری #۷۷۷۷*

3- انتقال مالکیت گوشی با اپلیکیشن همتا

برای انجام فرآیند انتقال مالکیت گوشی از طریق اپلیکیشن همتا، ابتدا این اپلیکیشن را از طریق سایت همتا و یا از کافه بازار دانلود و نصب نمایید.
اپلیکیشن همتا را باز کرده، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. کد نصب برنامه که به شماره شما ارسال می شود را هم وارد کنید.

انتقال مالکیت گوشی با اپلیکیشن همتا

شما وارد پنل خود در سامانه همتا می شوید. گزینه انتقال مالکیت را انتخاب نمایید.

انتقال مالکیت گوشی با اپلیکیشن همتا

در صفحه باز شده، شما لیست دستگاه های تحت مالکیت این شماره را میبینید، دستگاه مورد نظر را انتخاب کرده و شماره تلفن خریدار را وارد نمایید، سپس از پایین صفحه گزینه انتقال مالکیت را بزنید.

انتقال‌مالکیت گوشی با اپلیکیشن همتا

و در نهایت پیغام انتقال‌مالکیت گوشی را هم تایید نمایید.

حواست باشه موقع خرید گوشی کلاه سرت نره!
قبل از خرید گوشی به طور رایگان از رجیستری و سرقتی نبودن گوشی مطمئن شو.
لینک دانلود برنامه همیاب24

نکاتی در مورد انتقال مالکیت گوشی رجیستر شده

 • درصورتیکه قصد خرید تلفن همراه کارکرده یا دست دوم دارید، شخص فروشنده حتماً باید از طریق یکی از روش های که گفته شد، فرآیند «انتقال مالکیت گوشی» را انجام دهد. دقت داشته باشید که فرآیند «انتقال‌مالکیت گوشی» هنگام فروش تلفن همراه الزامی است و مسئولیت هرگونه عواقب ناشی از انجام ندادن این فرآیند برعهده شخص خریدار است. پس حتماً از فروشنده تلفن همراه بخواهید که این فرآیند را انجام دهد.
 • چنانچه قصد تعویض سیمکارت خود را دارید و یا میخواهید تلفن همراه خود را به یکی از آشنایان و اقوام قرض دهید، لزومی به انتقال مالکیت نیست، هرچند توصیه ما این است که با هربار تعویض سیمکارت جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی فرآیند انتقال مالکیت را انجام دهید.
 • درصورتیکه پس از خرید تلفن همراه، فروشنده مالکیت تلفن همراه را به شما انتقال نداد و در حال حاضر نیز هیچگونه دسترسی به فروشنده ندارید، با مرکز تماس سامانه همتا به شماره ۰۹۶۳۶۶ تماس حاصل فرمایید.

درنهایت

ما به صورت کامل سه روش اموزش انتقال مالکیت یا انتقال مالکیت از طریق سایت همتا و تغییر مالکیت گوشی را آموزش دادیم. اگر سوال یا نظری دارید درباره آموزش انتقال مالکیت گوشی با ما در میان بگذارید.

4.3/5 - (97 امتیاز)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا کد را در کادر وارد کنید

دیدگاه شما کاربران عزیز

 1. با سلام.گوشی وباسیمکارت همراه اول فعال سازی کردم ولی حالاسیمکارت ایرانسل مال خودم انداختم باید فعال سازی کنم یانمی خواد

  0
 2. سلام من موقع انتقال مالکیت می‌نویسه . ورودی (ها) خالی است لطفاً راهنمایی بفرمایید ممنون

  0
 3. باسلام کوشی مرا ازخونه دوزدن وانتقال مالکیت دادن حالا در قبال مبلغی کوشی را پس گرفتم حالا چکارمیتونم بکنم طرف انتقال مالکیت نمیکنه

  1
 4. سلام من یک گوشی از شخصی خریدم کارتن و گوشیو دارم میخاد ازیتم بکنه انتقال مالکیت نمیکنه باید چیکار کنم راهنمایی بکنین لطفان….

  0
  1. سلام دوست عزیز. لطفا برای حل مشکلتان از سامانه همتا راهنمایی بگیرید.

   0
 5. سلام من ی گوشی دارم که با شماره همراه اولم فعال سازی شده.این شمارمو چندین وقت پیش دزدیدن منم پی گیر نشدم بابت خطم الان اون خط واگذار شده به شخص دیگه ای.ایا راه حلی هست که من بتونم این گوشیمو انتقالذمالکیت به خط دیگه ای از خودم بدم یانه؟

  6
 6. سلام
  همسرم یه گوشی داره که من میخوام با سیم خودم ازش استفاده کنم،لازمه حتما انتقال مالکیت انجام بشه؟ بدون انتقال میتونم ازش استفاده کنم؟

  3
 7. سلام
  من تبلت جدید گرفتم و یه خط همراه اول بنام من هست که در همتاد ین تبلت ثبت کردم .
  ایرانسل هم دارم که بنام خودم نیست بنام دوستم هست که ایشان در دسترس نیست و نمیتونم تو همتا خودم ثبتش کنم حالا دو تا سوال دارم خدمتتون
  ۱. الان که با همراه اول ثبت کردم میتونم سیم کارت رو جابجا و ایرانسل رو داخل تبلت بندازم و از دیتاش استفاده کنم ؟؟؟
  ۲. حالا پیامی که بعد از این کار اومده که فلان شماره تلفن (منظور همراه اول خودم را مینویسد ) مالک این دستگاه است . آیا به همین حالت باقی بماند و استفاده کنم مشکلی پیش نمیاید؟؟
  ممنون

  0
  1. سلام وقتتون بخیر
   با توجه به اطلاعاتی که دادید خیر مشکلی نیست و شما میتوانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.

   2
 8. سلام
  خسته نباشید من یه گوشی گرفتم و اطلاعی از این طرح ثبت سیم کارت و… نداشتم و به کارتون داشتن گوشی بسنده کردم دیروز ک می خواستم بفروشم گوشی رو گفتن انتقال مالکیت ب نام کسی دیگه اس و من اطلاع نداشتم
  الان چطوری می تونم به نام خودم بزنم انتقال مالکیت گوشی رو ممنونم از پاسخ گویی شما

  6
 9. سلام من از یه نفر گوشی گرفتم تاچ ال سیدی شکسته روشن‌نمیشه میخواستم بدونم میتونم از سایت با کارتون گوشی انتقال بزنم به شماره‌خودم

  3
  1. با سلام دوست عزیز مالک قبلی گوشی میتواند انتقال مالکیت را انجام دهد

   0
 10. باسلام ببخشید راهی برای پیداکردن شماره ای که روی گوشی ثبت شده وجودداره برای انتقال مالکیت چون فقط ۲شماره اول واخر نشون میده سایت طرف خودشم نمیدونه

  2
  1. با سلام دوست عزیز فرد مالک باید به مخابرات مراجعه کند و شماره ای که روی گوشی ثبت هست را بگیرد تا بتوانید روند انتقال مالکیت را بدون تداخل انجام دهید.

   1
 11. سلام
  من امروز میخواستم گوشی انتقال مالکیت بدم همه مراحل از طریق *۷۷۷۷# انجام دادم شماره مقصدم زدم گوشیم زنگ خورد سامانه قط شد الان سریال گوشی از رو خط من برداشته شده ولی برای خط مقصد هم کد فعال سازی نیومده رهنمایی کنید لطفآ.

  0
  1. سلام دوست عزیز با پشتیبانی همتا تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.
   ۰۹۶۳۶۶ (۹۸+)

   9
 12. سلام و خسته نباشید دوتا سوال داشتم ممنونم اگ پاسخ بدید
  ۱_حدودا دو سال پبش تو فاصله زمانی دو هفته گوشی من و گوشی خانمم‌ رو موتور سوار سرقت کرد که و به دلیل مشغله سفر و فرصت کمی که داشتیم فقط به گزارش پلیس اکتفا کردیم و به شکایتی از طریق مراجع قضایی انجام‌ ندادیم حال با توجه به گزارش پلیس،فاکتور خرید و کارتن گوشی ها الان میتونیم سرقتی اعلام وثبت کنیم
  ۲_اگر گوشی سرقت شده را در همتا ثبت کنیم حداکثر مدتی که تو سیستم همتا قابل پیگیری و اطلاع رسانی میباشد چقدر هست

  1
  1. با سلام دوست عزیز گوشی سرقتی خود را در سامانه همیاب۲۴ جهت ردیابی و اعلام سرقت با استفاده از لینک زیر ثبت کنید.
   https://hamyab24.ir/l/eg
   سپس برای اثبات مالکیت شما بر دستگاه سرقت شده در سامانه همتا با پشتیبانی سامانه همتا تماس حاصل فرمایید.
   ۰۹۶۳۶۶ (۹۸+)

   4
 13. سلام
  ببخشید خواهر من یک گوشی آیفون کانادا خریده بوده و استفاده میکرده اما الان میخواد بدش به من که داخل ایران استفاده کنم ، در این مورد باید چه کارهایی انجام بدم؟

  0
 14. سلام
  ببخشید خواهر من یک گوشی آیفون کانادا خریده بوده و استفاده میکرده اما الان میخواد بدش به من که داخل ایران استفاده کنم ، در این مورد باید چه کارهایی انجام بدم؟

  0
 15. سلام وقت بخیر
  من یه گوشی آکبند خریدم. سیم کارتی که الان استفاده میکنم به اسم خودم نیست. آیا میتونم با این سیم کارت که به اسم خودم نیست فعال سازیش کنم و با همین سیم کارت ازش استفاده کنم؟
  با تشکر

  0
  1. با سلام دوست عزیز در این صورت گوشی خریداری شده شما به نام فرد صاحب سیم‌کارت درخواهد آمد اگر این موضوع برای شما موردی ندارد با همکاری و اطلاع فرد صاحب سیم‌کارت می‌توانید این کار را انجام دهید.
   همیاب24 سامانه استعلام و ردیابی کالاهای دیجیتال سرقتی.

   1
 16. سلام، ببخشيد من گوشيم آيفون ٧ هستش ميخوام از سيم كارت جديدم استفاده كنم( البته به مدت كوتاه) نياز به انتقال مالكيت هست؟ اگه نه كار خاصي بايد انجام داد؟

  2
  1. با سلام دوست عزیز سیم‌کارت جدید را وارد گوشی کرده و متن پیامک دریافتی از سامانه همتا را مطالعه کنید احتمالا انتها آن نوشته شده که اگر مالک گوشی خودتان هستید مشکلی ندارد.

   1
 17. سیم کارت و گوشی به نام پدرم هست سیم کارت را به نام خودم کردم آیا باید گوشی رو هم انتقال مالکیت بدم؟

  0
  1. با سلام دوست عزیز بهتر است این‌کار را انجام دهید در شرح پیامک دریافتی شما روش تغییر مالکیت ذکر خواهد شد.

   2
 18. سلام، بنده از سایت اینترنتی از طریق یکی از دوستان که چک گذاشته بود خرید اقساطی انجام دادم، خریدار گوشی از اون وبسایت دوستم هستن، میخواستم بدونم ایا برای فرایند انتقال مالکیت باید به دفاتر خدماتی مراجعه کنم یا از طریق سامانه همتا این امکان مقدور می باشد؟ لطفا راهنمایی کنید
  با سپاس

  1
  1. با سلام دوست عزیز نیاز است در سامانه همتا گوشی‌های خریداری شده خود را استعلام گرفته و ثبت کنید.

   1
  1. با سلام دوست عزیز بله تبلت‌های سیم‌کارت خور باید در سامانه سجام مالکیت آن ثبت شود.

   1
 19. سلام.خسته نباشید
  گوشیم دوسیمکارته که با سیم ۱ که به اسم خودمه رجیستر شده
  الان میخام توی اسلات دومش یه سیمکارت که به اسم مادرمه استفاده کنم
  مشکلی پیش میاد؟
  باتشکر

  2
  1. با سلام دوست عزیز خیر سیم‌کارت دوم را قراردهید و درصورت دریافت پیامکی هشدار دهنده با پشتیبانی سامانه همتا تماس حاصل کنید.

   3
 20. سلام خسته نباشید بنده گوشی سامسونگ on5دارم ال سی دی شکسته که می‌خوام بفروشم ولی برای انتقال مالکیت نمیشه میگه که سریال اشتباه ! بااینکه درست میزنم !چیکار باید کنم؟؟

  1
 21. سلام من گوشیم سامسونگ ۲سیم هست،خط که گوشی رو خریدم به نام خودم نبود الان شخصی که خط به نامش بود بدون اطلاع من خطمو قطع کرده واسه خودش فعال کرده انتقال مالکیت سیم و گوشی رو نمیاد انجام بدم ،گوشیم کارتون وفاکتور خریدش همش هست ،لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

  6
 22. سلام، من گوشیم سامسونگ 2سیم هست، میشه خودم سیم 1 را خودم استفاده کنم و سیم 2 را یه سیم کارت دیگه که مال دخترم هست را روی جایگاه 2 بزارم، البته هر دو سیم به نام خودمه، این کار موقتیه تا گوشی دخترم درست بشه

  1
  1. با سلام بله میتوانید بصورت موقت حدود یک ماه از سیم کارت در گوشی خود استفاده نمایید.

   1
 23. باسلام وقتتون بخیر گوشیم مدلش سامسونگه سیم کارت جدید میندازم داخلش میگه در شبگه ثبت نشده emergency می زنه
  خواهشمندم راهنماییم کنید

  2
 24. مرسی از زحماتتون، عالی، بالاخره دیدیم تو ایران یکی وقت میزاره و جواب میده و پیگیری میکنه، خداروشکر

  2
 25. سلام
  من گوشیمو میخواستم بفروشم و بنام سیم مارت قبلیم بوده گوشی که سیم کارتو فروختم راهی هست؟

  1
 26. با سلام، من گوشى ايفونى مسافري وارد كرده بودم و خودم رجيستر كردم و مبلغ آن را هم پرداخت كردم در سال ٩٨، در حال حاضر موبايلم را سرقت كردند ، آيا ميتوانم گوشى جديدى بخرم و با ان رجيسترى قبلى اين گوشى جديدم و در همتا رجيستر كنم و ديگر مبلغ رجيسترى و گمركى را پرداخت نكنم!؟
  با تشكر

  2
  1. با سلام نیما عزیز بله میتواند وارد سامانه همتا شوید و گوشی جدید را ثبت نمایید برای گوشی به سرقته هم میتوانید مشخصات آنرا در سامانه همیاب ثبت نمایید تا ردیابی آن آغاز شود.

   8
 27. سلام خدا قوت
  بلاخره موفق شدم مراحل گمرک رد شدم و کد پیگیری داد بهم
  چطور کد فعال سازی رو بگیرم؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  2
 28. سلام‌ خسته نباشید من یه گوشی خریدم و میخام ک خودم انتقال مالکیتش بدم درضمن سیم تحت مالکیت یه شهر دیگه هس هر فرایندی میزنم کد نمیره ک اون بنده خدا بهم کد بده چکار کنم میخام خودم یاد بگیرم چون خرید فروش زیاد دارم

  2
  1. کاربر گرامی- احتمالا شماره موبایلی که برای ورود به سامانه وارد می کنید با شماره موبایلی که با آن گوشی رجستر شده مطابقت ندارد- در غیر اینصورت اگر شماره موبایل درست است با بخش پشتیبانی سامانه همتا به شماره 096366 تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید.

   2
 29. سلام خسته نباشید.من گوشی روکه خریدم شیار اول رو برام ازاد کرد تو مغازه ولی الان شیار دوم هر سیم کارتی میزارم میگه میزنه شبکه در دسترس نیست یا میزنه هشدارهای گوشی نباید خاموش شود.بعد ایمیل های شیار دوم دو مدل است.شما بگید چه خاکی تو سرم کنم.

  6
 30. سلام وقت بخیر بنده یه گوشی خریداری کردم گوشی رجیستر شده و کد فعالسازی برای کسی رفته که پاسخگو نیست و در دسترس نیست و الان این پیامک برای من اومده چیکار باید بکنم و شماره ۰۹۶۳۶۶ کلا پاسخگو نیست
  دستگاه زیر قانونییست ولی فعالسازی نشده.کدفعالسازی را از فروشنده دریافت و باشماره گیری#7777*فعالسازی کنید
  درغیر اینصورت از
  1399/03/17
  سرویس نخواهد گرفت
  برند:
  Apple
  مدل:
  Apple iPhone
  راهنما:
  hmti.ir/t

  2
  1. سلام دوست عزیز با پشتیبانی همتا تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.
   096366 (98+)

   3
 31. سلام.
  کد به من رسید گفته ک با شماره گیری 7777 انتقال مالکیت بدهید انجام دادم این سامانه ک بش زنگ میزنم قط میکنه الان با کد چکار کنم لطفا یه راه حلی به ما بدید!!!!

  4
 32. سلام من چندساعت میشه مراحل انتقال مالکیت را انجام دادم پیامک هنوزنیامده تاکی طول می کشه تاپیامکش بیاد.

  1
  1. کاربر عزیز و گرامی در صورتی پیامک تایید را دریافت نکرده اید با پشتیبانی سامانه همتا به شماره ۰۹۶۳۶۶ تماس بگیرید.

   3
 33. بنده یه بلک بری پاسپورت دارم ساخت ۲۰۱۴ بعدش برای فروش رفتم بهم میگه انتقال مالکیت .
  این گوشی رو من از مغازه دار خریدم زمانی که از این سوسول بازیا مد نبود
  اونم به اسم یه نفر دیگس که بچه مشهده خب من ادان چه کار باید انجام بدم
  شما که قانون میزارین چرا به ایناش فکر نمیکنین.؟

  5
  1. کاربر گرامی سلام
   هنگام خرید دستگاه باید فرآیند انتقال مالکیت را انجام می دادید،
   مشکل خود را از طریق سامانه همتا به شماره ۰۹۶۳۶۶ پیگیری نمایید.

   6