top
whatis-the-signs-of-hacked-mobile-phone

نشانه های هک شدن گوشی تلفن همراه چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

210

گوشی های هوشمند تبدیل به محلی برای نگه داری از اطلاعات شخصی و اطلاعات محرمانه ای همانند: کلمات عبور، اطلاعات کارت های اعتباری و….شده‌اند. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که ممکن است اطلاعات گوشی شما مورد سوء استفاده قرار بگیرد؟ با استفاده از چه نشانه هایی می توان متوجه هک کردن گوشی و سرقت اطلاعات آن توسط افراد دیگر شد؟ این سوال و تمامی سوالات مشابه با آن دغدغه مشترک بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند است و با توجه به این که گوشی برای اغلب افراد در حکم یک ابزار همه کاره است، اطلاعات مهمی نیز در آن ذخیره می شود، بنابراین هک گوشی و به سرقت رفتن اطلاعات آن می تواند خسارات زیادی را ایجاد کند. برای این که بدانید گوشی هوشمند شما در حال جاسوسی است یا نه، نشانه هایی وجود دارد که در ادامه با آن ها اشنا خواهید شد. همچنین راهکارهای امنیتی را به شما معرفی خواهیم کرد که باید برای جلوگیری از هک گوشی و حفظ اطلاعات خود در برابر افراد سودجو رعایت کنید.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ)

نشانه های ظاهری و سخت افزاری هک و جاسوسی گوشی

1- زود تمام شدن شارژ گوشی

اگر از موبایل خود استفاده زیادی نظیر بازی کردن به صورت مداوم را ندارید، می توانید تا حد زیادی مطمئن باشید که گوشی تحت کنترل است. البته به یاد داشته باشید که دلایل زود تمام شدن شارژ گوشی متنوع است. اگر شارژ شدن دستگاه شما بیش از حد معمول همیشگی طول می کشد، می توانید از این موضوع مطمئن باشید.

شارژر باتری خیلی سریع تخلیه می شود

2- کاهش نامعمول عمر باتری گوشی

باتری نظیر وسایل دیگر عمر مفید مشخصی دارد که به وسیله عوامل مختلفی کاهش می یابد. اما اگر باتری شما به صورت نامعمول و بعد از دوره کوتاهی غیرقابل استفاده شود، احتمال جاسوسی دستگاه شما وجود دارد.

3- گرم شدن دائمی گوشی

گاهی گوشی بدون هیچ دلیلی بیش از حد گرم می شود. در صورتی که با موبایل خود بازی نمی کنید یا به طور مداوم با برنامه خاصی کار نکرده اید، احتمالا هدف جاسوسی قرار گرفته اید. دقت کنید که گرم شدن نسبی دستگاه بر اثر شارژ شدن طبیعی است.

4- خاموش و روشن شدن های ناگهانی دستگاه

در صورتی که موبایل شما تحت کنترل باشد، خاموش و روشن شدن های ناگهانی و بدون نظم خاص امری دور از انتظار نیست.

5- دریافت تماس های توام با پارازیت

در صورتی که در طول تماس پارازیت یا نویز می شنوید که قبلا بی سابقه بوده است و شرایط محیطی و فیزیکی نظیر آنتن در آن دخالت ندارد، می توانید از این که موبایل شما تحت جاسوسی است مطئمن شوید.

حتما بخوانید: ردیابی موبایل های سرقتی

نشانه های نرم افزاری جاسوسی و هک گوشی

1- بررسی مصرف دیتا توسط گوشی

در گوشی های هوشمند می توان مصرف اینترنت را تحت عنوان phone’s network usage بررسی کرد. نرم افزارهای جاسوسی که برای اعمال جاسوسی در دستگاه ها نصب می شوند، فعالیت خود را به واسطه ارسال و دریافت دیتا انجام می دهند که در واقع همان مصرف اینترنت است. در صورتی که تغییرات چشمگیری را در مصرف اینترنت گوشی خود مشاهده می کنید، احتمال شنود شدن دستگاه شما و جاسوسی اطلاعات آن نیز وجود دارد.

2- دریافت پیام های غیرمعمول

در صورتی که پیام های نامرتبط و نامفهومی را دریافت می کنید که پیش از این بی سابقه بوده است، مثلا پیام هایی که حاوی تعداد زیادی کاراکتر و عدد باشد، احتمالا شما تحت کنترل قرار گرفته اید. این پیام ها مشابه کدهایی هستند که جهت ردیابی موقعیت افراد ارسال می شوند.

راه دیگر که می تواند از جهت نرم افزاری نشانه های جاسوسی را آشکار کند، برنامه ها و اپ های ضدجاسوسی می باشند. نمونه ای از این اپ ها، Anti Spy Mobile می باشد. گوشی های آیفون معمولا از اندرویدی ایمن تر هستند ( اگر Jailbreak یا قفل شکنی نشده باشند) بنابراین اگر گوشی شما آیفون است می توانید از ایمنی بیشتر آن مطمئن باشید؛ چرا که نصب برنامه های جاسوسی مستلزم تماس فیزیکی با دستگاه است.

در صورتی که تقریبا با فردی که به جاسوسی پرداخته است آشنایی دارید، می توانید با یک ترفند ساده برای آن شخص تله بسازید و از ادامه شنود و سرقت اطلاعات گوشی خود جلوگیری کنید. بدین منظور طبق راهنمای زیر عمل کنید:

 1.  یک مودم ارزان قیمت تهیه کنید و با استفاده از سیم های LAN مودم جدید را به مودم اصلی متصل کنید. دقت کنید که آدرس ورود به تنظیمات مودم ها با هم متفاوت باشد ؛ مثلا شرکت های سازنده با هم متفاوت باشند. اگر آدرس ورود به تنظیمات مودم فعلی شما ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ است، توجه داشته باشید که آدرس مربوط به مودم جدید ۱۹۲٫۱۶۸٫۲٫۱ باشد.
 2. ابتدا موبایل خود را به وای فای جدید وصل کنید و سپس لپ تاپ یا کامپیوتر را نیز به مودم جدید متصل نمایید.
 3.  یکی از ابزار پکت اسنیفر که داده های رد و بدل شده کامپیوتر را آنالیز می کند را از اینترنت با جستجو عباراتی “Open source packet sniffer” دانلود کنید.
 4. بعد از نصب packet sniffer، آن را فعال کنید و یک ایمیل ارسال کنید.
 5.  بعد از ارسال انبوهی از اطلاعات نمایش داده می شود. به آدرس های اینترنتی توجه بیشتری نشان دهید. در صورتی که تحت جاسوسی قرار گرفته باشید، از ایمیلی که ارسال کرده اید نسخه های زیادی به آی پی های مختلف که با آی پی سرویس دهنده اینترنت شما متفاوت است ارسال می شود. می توانید عبارت IP lookup را در اینترنت سرچ کنید تا آی پی مربوط به ISP خود را از سایر آی پی ها تشخیص دهید.

توجه داشته باشید که برخی از نرم افزارهای جاسوسی، اطلاعات را به صورت دوره ای ارسال می کنند و تمام نسخه ها را به یک باره نمی فرستند. بنابراین بهتر است دستگاه خود را به مدت ۲۴ ساعت به کامپیوتر متصل نگه دارید تا از ایمنی گوشی خود مطمئن شوید. در مدت اتصال گوشی به کامپیوتر نمی توانید از آن استفاده کنید؛ چرا که سبب ایجاد بسته های اطلاعاتی می شود و نتیجه کار را با خطا رو به رو می کند.

ترفند هایی برای جلوگیری از جاسوسی موبایل

در صورتی که با وجود نشانه های معرفی شده از تحت کنترل بودن دستگاه خود مطمئن شدید، با استفاده از ترفند های زیر می توانید ایمنی دستگاه خود را بالا ببرید و از سرقت اطلاعات و خسارات احتمالی پیشگری کنید:

1- استفاده از گوشی های روت نشده

همان طور که گفته شد گوشی های آیفون در صورتی که قفل شکسته نباشند ایمنی بیشتری دارند. همچنین استفاده از گوشی های اندرویدی روت شده، به منزله صدور مجوز برای دسترسی هکرها به کدهای دستگاه و تغییر آن است. بدین منظور می توانید با استفاده از راه های حذف روت اندروید پیش بروید.

2- استفاده از آنتی ویروس

نصب آنتی ویروس تا حدودی از نفوذ بدافزارها در گوشی های هوشمند جلوگیری می کند.

استفاده از آنتی ویروس

3- استفاده از یک PIN (رمز عبور) برای صفحه قفل

همیشه از یک PIN یا رمز عبور برای حفاظت از اطلاعات گوشی هوشمند خود استفاده کنید. اضافه کردن این لایه های امنیتی به گوشی های هوشمند می تواند بسیار موثر باشد. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که رمزهای عبور را به سرعت فراموش می کنید و به سختی به یاد می آورید می توانید از یک الگو برای قفل کردن گوشی خود کمک بگیرید.

4- بر روی برنامه های خود قفل بگذارید

گاهی اوقات استفاده از یک کلمه عبور کافی نیست. برای اطمینان بیشتر باید برنامه های شخصی خود مانند: کیف پول تلفن همراه و… که حاوی اطلاعات محرمانه هستند را رمزگذاری کنید. برای این کار می توانید از اپلیکیشن های رمزگذاری کمک بگیرید.

5- برنامه ها را از منابع اصلی و قابل اعتماد دانلود کنید

شما می توانید برای اطمینان بیشتر از سالم و امن بودن برنامه های مورد نیاز، آنها را از سایت ها و یا فروشگاه های معتبر دانلود کنید.

نکته: بهتر است قبل از دانلود یک اپلیکیشن ، آن را از نظر کیفیت و رتبه بندی بررسی کنید.
همچنین بررسی اپلیکیشن از نظر سیاست حفظ حریم خصوصی نیز از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه کنید.

6- مجوزهای دسترسی اپلیکیشن را قبل از دانلود مطالعه کنید

انجام این کار نیز گام مهم دیگری برای حفظ امنیت اطلاعات شماست. در زمان دانلود اپلیکیشن از فروشگاه های معتبر از میزان دسترسی آن به داده های تلفن همراه خود مطمئن شوید. به طور مثال دانلود یک برنامه پولی که نیازمند دسترسی به دوربین تلفن همراه شماست ضروری نیست.

7- از نرم افزارهای مدیریت دستگاه اندرویدی کمک بگیرید

مدیریت دستگاه Android یکی از برنامه های مفید محسوب می شود که یکی از طراحان آن کمپانی گوگل است. اگر به هر دلیلی تلفن همراه خود را گم کردید این برنامه به شما کمک می کند تا تلفن همراه اندرویدی‌ خود را ردیابی و به راحتی پیدا کنید؛ همچنین می توانید برای محافظت از اطلاعات خود از طریق کنترل از راه دور آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید. برای آموزش ردیابی و پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید از راه دور کلیک کنید.

8- از Google Authenticator کمک بگیرید

با استفاده از قابلیت Google Authenticator می توانید یک لایه امنیتی جدید را به حساب کاربری خود اضافه کنید. این برنامه یکی از بهترین راهکارها برای احراز هویت اکانت گوگل محسوب می شود که در صورت فعال سازی در کوتاهترین زمان می توانید آن را از طریق شماره تلفن همراه دریافت کرده و با اطمینان خاطر بیشتری وارد حساب کاربری خود شوید.

نرم افزار احراز هویت google authenticator و دریافت رمز یکبار مصرف

9- از وای فای های عمومی استفاده نکنید

بهتر است تا جایی که می توانید از استفاده از وای فای عمومی اجتناب کنید. شماهیچ گاه نمی توانید مطمئن شوید که این شبکه رایگان 100 درصد امن است. همچنین اطمینان حاصل کنید که تلفن همراه شما به صورت خودکار به شبکه های وای فای رایگان متصل نمی‌شود.

10- تنظیمات بلوتوث تلفن همراه خود را به درستی پیکربندی کنید

برای این کار به تنظیمات بلوتوث رفته در آنجا عبارت “Non-discoverable” یا غیر قابل کشف را انتخاب کنید. دلیل این کار این است که اگر بلوتوث در همه جا قابل رویت باشد افراد بیشتری برای دستیابی به اطلاعات و اتصال به تلفن همراه شما تمایل پیدا می کنند. در این باره نیز مانند وای فای اگر نیازی به استفاده از بلوتوث ندارید بهتر است ان را خاموش نگه دارید.

11- هرگز گوشی خود را روت نکنید

شاید با روت کردن تلفن همراه دسترسی های بیشتری برای شما باز شود اما اگر عاقلانه فکر کنید این کار به نفع شما نیست. با انجام این کار تلفن همراه خود را آسیب پذیر کرده و راه ورود هکرها به آن را باز می‌کنید.

به نظر شما چه نشانه های دیگری وجود دارد که با استفاده از آن ها بتوان متوجه تحت کنترل بودن گوشی شد؟ تجربه خود را در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.


دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه شما کاربران عزیز

 1. سلام. چند وقت پیش توی گالریم پر از عکس شد اونم لگو های تلگرام اینستگرام یوتیوب تیک تاک و… در صورتی که اگه مشکل از تلگرام و اینستگرام باشد میتونم چیزی بگم و درستش کنم ولی من از بقیه موارد استفاده نمیکنم و نصبشون نکردم و حدود چند هزار از همین لگوها توی گالریم بود بعد خیلی زمان برد تا حذفشون کنم آیا هک شدم؟ و برای جلو گیری بازیابی تنظیمات انجام دهم یا به حالت کارخانه برم؟

  • شماره موبایل: 09915424556
  0
  1. با سلام نرگس عزیز بله امکان هک شدن شما هست و پیشنهاد میکنم گوشی تان را به حالت تنظیمات کارخانه ببرید

    0
  2. من یک برنامه از گوگل پلی نصب کردم مربوط به بازیابی اطلاعات قبل از ورود به برنامه 5 دقیقه طول کشید تا بالا بیاد بعد اومدن گفت واسه بازیابی باید پول بدید یعنی من هک شدم وچند روز قبلش گوشیم خیلی گرم شده حتی دستم میسوزنه

   • شماره موبایل: 09038418277
   1
  3. سلام وقت بخیر
   من از گوشی شیائومی استفاده میکنم وامروز دوبار این اعلان برای من اومدmessage is restoring backed up message content and data
   که نمیدونم مربوط به خود گوشی هست یا دسترسی ینفر به پیامامو داره بازیابی میکنه.ممنون‌میشم راهنماییم کنین

   • شماره موبایل: 09922207413
   1
  4. سلام گوشی من صفحش خود به خود روشن میشه وخاموش میشه هر ساعت تو روز ممکنه اینجوری بشه…….
   ممکنه هک شده باشه توسط ی فرد یانه باید چیکار کنم ….

   • شماره موبایل: 09927250200
   0
   1. با سلام دوست عزیز امکانش کم هست لطفا به یک متخصص نشان دهید

     0
   2. باسلام،امروز شماره ناشناسی به گوشیم تک زد و بعد پیامکی پر از علامت سوال واسم فرستاد بازم کردم ک بلاکش کنم بعدش گوشیم کند کار کرد
    میشه که هک شده باشه؟!

    • شماره موبایل: 09135269949
    0
    1. سلام وقت بخیر، امکان هک شدن وجود دارد.
     شما میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود

      0
    2. با سلام با اینکه من به سامسونگ اعلام هک شدن پنهانی گوشیم و مخاطبینم اعلام کردم ولی دو روز پیش تمام مخاطبین من پریده و حتی بروز رسانی نمیشه . حتی سیمکارتها رو جابجا کردم ولی مخاطبینم بر باز گردانده نشده باید چکار کنم . آیا با فلش کردن درست میشه

      2
      1. با سلام دوست عزیز اگر اطمینان دارید که گوشی شما هک شده است میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود.
       در غیر این صورت بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید

        1
      2. سلام من چندروز پیش یه تلفن ثابت با من تماس گرفت بعد هرچی تماس میگرفتم یا خاموش بود یا در دسترس نبود خیلی شک کردم بعد یکم تحقیق گفتن احتمال اینکه هکر باشه هست میخاستم بگم نظر شما چیه؟

       • شماره موبایل: 09159176918
       0
      3. سلام من گوشیمو هر وقت خاموش روشن میکنم ۵ تا عکس توی گالریم ظاهر میشه هر دفعه هم پاکش‌میکنم نمیره توی جرئیاتش نوشته دمو،چیکار کنم دیگه نیااان؟هک شدم یعنی؟

       • شماره موبایل: 09029209779
       0
       1. سلام دوست عزیز ، نرم افزار‌های گوشی تان را برسی کنید و در صورت مشکوک بود نسبت به حذف آنها اقدام نمایید.
        امکان هک شدن کم است و در صورت که مشکل برطرف نشد میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود

         1
       2. ایا با زدن روی یه بینک بدون نصب برنامه یا وارد کردن اطلاعات صرف کلیک روی لینک میتونن هک کنن؟

        • شماره موبایل: 09234567865
        0
       3. سلام میخواستم بدونم کسی دسترسی به ای پی گوشی داشته باشه میتونه گوشی رو.هک کنه گوشی جدیدم دست یکنفر از اشنایان بوده برای نصب نرم افزارها. حالا کلا گوشی رو فلش میکنم ..فقط میخواستم بدونم باز هم با داشتن ای پی گوشی میتونه گوشیم رو.هک.کنه.

        • شماره موبایل: 09123764187
        0
       4. سلام من دیروز داشتم ی برنامه از فروشگاه پلی نصب میکردم که ی دفعه زد این برنامه برای سه گوشی همزمان در حال دانلود است پایین این نوشته سه تا گوشی بود و سه تا گزینه که تیک خورده بودن وبعد از چند لحظه این نوشته و اون گزینه ها رفتن من باید چیکار بکنم احتمال این هست که هک شده باشم دو،سه تا از جیمیلامو پاک کردم الان یک
        جیمیل بیشتر ندارم

        • شماره موبایل: 09944171581
        0
        1. سلام وقت بخیر، امکان هک شدن وجود دارد.
         شما میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود

          3
        2. میتونن از دوربین گوشی بدون اینکه ما متوجه شیم استفاده کنن یعنی دوربین گوشی رو باز کنن؟

          0
          1. با سلام دوست عزیز بله این مورد امکان پذیر است اما به علم خاص و تخصصی نیازدارد و درصورت مشاهده توسط پلیس فتا ایران دستگیر و محکوم می‌شوند.

            4
           1. پیشنهاد می‌شود از راحت ترین کار یعنی بکاپ گرفتن از اطلاعات و انجام عملیات فلش بر روی گوشی استفاده کنید.

             0
           2. سلام خسته نباشین من حدود ۱ ۲ هفتس گوشیم گرم میشه و تو تلگرام بعضی وقتا پیام ها بدون اینکه خودم پاک کنم پاک میشن سرعت گوشمم یکم اومده پایین احتمال داره که هک بشه؟

             0
             1. با سلام دوست عزیز بله این احتمال وجود دارد اما نمی‌توان مطمئن بود، پیشنهاد میکنم به یک متخصص مراجعه کنید.

               0
             2. سلام وقت به خیر
              اگر در گوگل مپ لوکیشنی که حضور داریم رو نشون نده و جای دیگه ای غیر از جایی که هستیم نشون بده ( نقطه آبی) … (با وجود روشن بودن)
              و چند بارهم تکرار بشه ایا گوشی ممکنه هک شده باشه؟؟

               0
               1. با سلام دوست عزیز خیر روش خوبی برای فهمیدن هک شدن نیست! احتمال فعال بودن تنظیمات مکانیابی مجازی در قسمت تنظیمات برنامه نویس گوشی شما وجود دارد پیشنهاد میکنم این گزینه رو خاموش کنید.

                 1
               2. سلام وقتی گوشی رو روشن میکنم میبینم یه برنامه همینجوری باز شده درحالی که بازش نکرده بودم آیا این از علائم هک شدنه؟؟

                 0
                • سلام وقت بخیر،من از واتساپ واردیه لینک شدم که مربوط میشدبه یه نظرسنجی وزمان محدودی داده بودکه به سوالات نظرسنجی جواب بدم وبعدشم مشخص شدکه الکی بوده آیا امکان هک شدن هست؟واینکه از طریق این لینک وجواب دادن به نظرسنجی میتونن اطلاعات گوشی وگالری و..روهک کنن؟

                  0
                  1. با سلام دوست عزیز در تمام توصیه‌های جلوگیری از هک این مورد ذکر شده که روی پیوند‌های ناشناس کلیک نکنید؛ بله امکان هک کردن گوشی موبایل با وارد شدن به یک سایت وجود دارد.

                    0
                  2. سلام . امکانش هست گوشی ای هک شده باشه ولی در اکن قسمت تلگرام نشونه ای از دستگاه دیگه ای نباشه ؟!

                    0
                    1. با سلام دوست عزیز بله این احتمال با هک کردن گوشی و دسترسی به صفحه نمایش و اطلاعات وجود داره ولی آنقدر این احتمال با توجه به امنیت گوشی‌های امروزی و سیستم‌ عامل آنها ضعیف است که به شمار نمی‌رود.

                      0
                    2. سلام چند روزه که‌ تقریبا 12تا فایل موزیک که شبیه آلارم هستش بصورت خودکار روی موسیقی پلیرم میاد و هربار پاکشون میکنم ولی مجددا همون چنتا آلارم توی فایلای موزیک میاد که کاملا ناخواسته هست و از طرف من دانلود نمیشه
                     میخواستم بدونم جای نگرانی یااحتمال ویروسی شدن گوشیم هست؟

                      1
                      1. با سلام دوست عزیز خیر احتمال اینکه این مورد خطرساز باشد کم است. پیشنهاد میکنم نرم‌افزار‌های نصب بر روی گوشی خود را بررسی کنید درصورتی که برنامه‌ای مربوط به این صوت‌ها پیدا کردید آنرا حذف کنید.

                        2
                      2. سلام
                       گوشی من چن وقته خاموش روشن میشه خودکار
                       و اصلنم مشکلی نداره
                       گاهی اوقات لگ میندازه ک اصلا اینطوری نبود
                       ی سری اطلاعاتم ب دست کسی رسیده میخام اگر هک شده با مدرک شکایت کنم میشه راهنمایی کنید، ممنون.

                        0
                        1. با سلام دوست عزیز تنها کم شدن سرعت اینترنت دلیل قاطعی برای اثبات این امر نیست شما به مدارک بیشتری نیاز دارید.
                         دسترسی‌های حساب‌هاتون رو بررسی کنید. رمز ورود همه حساب هایتان را تعویض کرده و امنیت آنها را بیشتر کنید. درصورتی که علائم دیگری دیدید مارا درجریان بگذارید.

                          2
                        2. سلام خسته نباشید. من با یه فردی توی اینستاگرم چت میکردم که یه ویدیو برام فرستاد که صفحه سیاهی بود و نوشته بود هک این شخص (آیدی اینستاگرم من) با موفقیت انجام شد و یه حالت پر شدن مثل لودینگ رو نشون داد. بعد گفت من تا چند ساعت دیگه به گالریت دسترسی پیدا میکنم که من سریعا بلاکش کردم. میخواستم ببینم واقعا امکان هک گالری از این طریق وجود داره؟ تنها چیزی که از من میدونست آیدی اینستاگرمم بود که سریع پسووردمو عوض کردم و اکانتمم غیر فعال کردم.

                          0
                          1. با سلام دوست عزیز، خیر با فرستادن یه ویدئو و یا نام کاربری هک انجام نمی‌شود. اما نمی‌توان هدف این شخص از انتشار این ویدئو و یا این که از شما اطلاعات دیگری هم دارد یا نه مطمئن بود.

                            0
                          2. سلام من امروز متوجه شدم که هک شدم چون گوشیم خیلی جدیدا داغ میکرد مدل گوشبم شایومی نوت9s بعدش یک شماره بهم زنگ زد جواب دادم 5 ثانیه قطع کرد بدون هیچ حرف زدنی بهش تو واتساپ بهش پیام دادم اسمش تو. واتساپ هکر بود بعدش که پیام دادم خود به خود پیام داده بودم بهش پاک شده بود لطفا کمک کنید

                            0
                            1. با سلام دوست عزیز نمی‌توان نظر دقیقی در مورد شرایط شما داد اما پیشنهاد می‌شود فایل‌ها و اسناد مهم خود را در هارد یا کامپیوتر شخصی خود نگه دارید و گوشی موبایل مورد نظر را فلش بزنید.

                              0
                            2. سلام یه سوال
                             گوشی من خودش به وی پی آن وصل می شه این نشونه ی هک شدنه؟

                              2
                              1. با سلام دوست عزیز خیر برنامه های نصب شده بر روی گوشی خود را مدیریت و برنامه های مشکوک را حذف کنید.

                                1
                              2. سلام چند وقت پیش یک پیام برام اومد که یکی شماره ام رو تو ایرانسل من زده و درخواست کد داشته بعد متوجه شدم که کل اعتبار شارژم صفر شده بعد شماره کسی که اینکارو کرده رو پیدا کردم و ازش خواهش کردم که دست از سرم ورداره الان دوباره اینطوری شده میشه راهنمایی کنین؟

                                0
                                1. با سلام دوست عزیز این موضوع را با پشتیبانی اپراتور خود درجریان بگذارید.

                                  0
                                2. با سلام . من تو یه کانال برنامه نویسی و اینا گذاشته بود کلی رات و پکیج کاملش ۱۰۰ مگ بود من نصب کردم و اکسترکت کردم . بعد اینکار کلیییییییی فایل عجیب غریب و پوشه های عجیب تو گوشی ساخته شدن (نزدیک ۳۰۰۰ تا ) و کلی عکس ترسناک مثل عکس جن خود به خود اومدن تو گوشی . اکانتای واتساپ و اینستا و تلگرام هم چک کردم کسی توشون نبود . الان چه کنم . شارژ نسبت به همیشه نظری ندارم ولی یه کم سریعتر داره خالی میشه و گوشی داغ نکرده .

                                  1
                                  1. با سلام دوست عزیز برای اطمینان بیشتر‌ ‌می‌توانید گوشی خود را فلش بزنید.

                                    0
                                  2. سلام ببخشید یه سوال دارم اگه توو گوگل چیزیو سرچ کنیم و بریم قسمت عکسا و فقط چند تا عکسو ببینیم ولی وارد سایتی نشیم ممکنه از این طریق سایتی که آلوده بوده یا مشکل امتیتی داشته برای سیستم گوشی یا کامپیوتر ما مشکل ایجاد کنه؟

                                    10
                                   • سلام خسته نباشید .من گوشی روشن تو دستم بود یهو قاطی کرد. دوربینم باز شد بسته شد هات اسپاتم روشن شد .تند تند برنامه ها باز و بسته میشدند از ترسم گوشی رو خاموش کردم .نه اینکه کلا خاموش کنم فقط دکمه رو فشار دادم تا این اتفاقات خاتمه پیدا کنه .بعد گوشی رو روشن کردم دیدم بلوتوثم روشنه .همچنین گوشی خود به خود داره مصرف اینترنتم رو چک میکنه ..آنتی ویروس نصب کردم زد نا ایمن یه بازی بود اونو حذف کردم زد سالم الان این کار کفایت میکنه یا ریست فکتوری کنم ؟؟

                                     3
                                     1. با سلام دوست عزیز احتمالا حذف اپلیکیشن آلوده کفایت کند اما جواب قطعی نمی‌توان داد.

                                       2
                                     2. سلام
                                      ببخشید چند ساعتی هست که به گوشیم پیامک های زیادی درباره رمز عبور ثبت نام شدن در برنامه های مختلف میاد آیا امکان داره که گوشیم هک شده باشه

                                      • شماره موبایل: 09100540776
                                      3
                                      1. با سلام بهنام عزیز شما هک نشده اید شخصی تلاش دارد با شماره شما در اپلیکیشن ها ثبت نام نماید رمزهای دریافتی را در اختیار کسی قرار ندهید.

                                        5
                                      2. سلام خواهش میکنم جواب بدین

                                       اگه گوشی هک‌شده باشه چگونه از هک شدن خارجش کنم اگه اگه باید آنتی ویروس نصب کنم چه آتنی ویروسی نصب کنم؟؟؟؟
                                       ترو خدا جواب بدین

                                        1
                                        1. با سلام دوست عزیز میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود.

                                          9
                                        2. خسته نباشید میخواستم بدونم این نشانه ها که نوشتید برای هک شدن گوشی توسط سایت های مختلف هم صدق میکنه ؟ یا هک شدن دوربین گوشی توسط سایت ها؟ از کجا بفهمیم سایتی دوربین گوشی رو هک کرده؟

                                          1
                                          1. با سلام دوست عزیز برای بررسی دسترسی سایت ها در گوشی مرورگر خود را باز و به قسمت تنظیمات مراجعه نمایید سپس گزینه site setting را انتخاب کنید و مشاهده می کنید چه سایت هایی به دوربین، میکروفون و … شما دسترسی دارند.

                                            3
                                          2. سلام یه سوال داشتم
                                           ببخشید من توی کانالی توی ایتا خوندم که یه دختری هست که میاد پی وی پیام میده و هک میکنه و گفته بود که همین رو به چهار گروه و سه کانال و اینا بفرستین اگر نفرستید هک می شوید حالا میخواستم بدونم این واقعیت داره؟؟

                                            1
                                            1. با سلام امیرحسین عزیز خیر تا زمانی که اطلاعاتی به شحص ندهید و نرم افزاری که برایتان میفرستند را نصب ننمایید هک نخواهید شد.

                                              3
                                            2. سلام ببخشید
                                             من در راجب همین مومو میخواستم بدونم که اگ تو واتساپ پیام بده سین کنیم هک میشیم یا
                                             هیچ پیام نداده به پیویش یه نگاهی بندازیم هک میشیم هم از دوربین و هم از کل مطالب های گوشی؟

                                              1
                                              1. با سلام تا زمانی که شما اطلاعاتی به کسی ندهید و برنامه ای که آنها برای شما میفرستند را نصب نکنید هک نمی شوید.

                                                0
                                              2. سلام خسته نباشید
                                               ببخشید من وارد اون لینک جعلی آدیداس شدم برای۵ نفر فرستادم چند تا سوال درباره کیفیت محصدلات آدیداس پرسید و گفت کد امنیتی زیر را وارد کنید و برد منو تو یه سایت گفت شما برنده آیفون۱۱ شدید شمارمو زدم
                                               بعدش اومدم بیرون فهمیدم کلاهبرداریه سریع داده های و حافظه پنهان گوگل کرومو پاک کرد هیچکدوم از نشانه های هک شدن گوشی رو هم ندارم ولی بازم میخوام مطمئن شم
                                               از یه آنتی ویدوس معتبر هم استفاده میکنم
                                               ممنون میشم جواب بدید

                                                1
                                                1. با سلام دوست عزیز برای اطمنیان رمز ایمیلی که در گوشی ثبت کرده اید را عوض نمایید و برای اطمنیان میتوانید با آنتی ویروس چک نمایید که بدافزار در گوشی شما نصب نشده باشد.

                                                  2
                                                2. سلام امکان داره داخل واتساپ عکس بفرستن و بعد از باز شدن عکس گوشی هک بشه؟

                                                  1
                                                 • سلام توروخدا جواب بدین من گوشیم وقتی میرم تو دوربین شناسایی چهره میکنه
                                                  یه مربع میوفته دور صورتم حتی وقتی که هنوز عکس نگرفتم
                                                  هک شدم من؟
                                                  لطفا جواب بدین??

                                                   0
                                                   1. با سلام دوست عزیز خیر یکی از امکانات گوشی شما می باشد و شما هک نشده اید.

                                                     3
                                                   2. سلام من داشتم تو گوگل اهنگ سرچ میکردم یهو یه صفحه اومد شما برنده آیفون ایکس یازده شدید بعد ۳ تا سوال از در مورد گوگل پرسید گفت با این شماره تماس بگیرید تماس نگرفتم بعدم یه صفحه اومد شماره ام رو خواست که زدم احتمال هک شدن گوشیم هست؟؟

                                                     1
                                                     1. با سلام یاسمن عزیز خیر احتمالا برای شما تبلیغات بیشتری ارسال می شود اما به تبلیغات اعتماد نکنید.

                                                       1
                                                      1. با سلام دوست عزیز با وصل شدن تلفن همراه هک شده به کامپیوتر، کامپیوتر هک نمی شود.

                                                        1
                                                      2. سلام مجدد
                                                       خیلی ممنون از پاسخگویی به موقع و با حوصلتون
                                                       ببخشید منظورتون از اطلاعات دادن به شخص چیه؟یعنی شماره تلفن و…؟

                                                        3
                                                        1. با سلام فرناز عزیز بله و بطور مثال اگر لینکی برای شما ارسال کردند وارد آن نشوید.

                                                          0
                                                        2. سلام خسته نباشید
                                                         ببخشید ایا از طریق چت با یه فرد ناشناس در تلگرام یا اینستاگرام اون فرد میتونه گوشی ما رو هک کنه؟
                                                         اخه یه عده گفتند میشه و واقعا تعجب کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

                                                          1
                                                          1. با سلام فرناز عزیز خیر اگر اطلاعاتی به شخص ندهید و اینکه برای اطمینان تایید دو مرحله ای را برای اینستاگرام و تلگرام خود فعال نمایید.

                                                            1
                                                          2. سلام امشب گوشيم با اينكه تو دستم بود باهاش كار ميكردم اهنگ خودبخودي پخش شد بدون اينكه روي صفحه گوشيم چيزي بياد و اينم بگم من از اين بيشتر شوكه شدم اهنگي بود كه توي عمرم نشنيده بودم و توي گوشيم نبود كه خودبخودي هم قطع شد تو رو خدا بگيد چيكار كنم چش شده گوشيم ؟؟ تو رو خدا زود جوابم بديد????

                                                           • شماره موبایل: ٠٩٩٥٦٤٣٣٢٣٢١
                                                           0
                                                           1. با سلام سارا عزیز احتمال این می باشد که تبلیغات فیلترشکن بوده و برای اطمینان آنتی ویروس نصب نمایید و گوشی خود را اسکن کنید.

                                                             3
                                                           2. سلام
                                                            اگر لطف کنید سوال من رو جواب بدید خیلی ازتون ممنون میشم
                                                            گوشی من هک شده و رفتم شکایت کردم و فعلا درحال مراحل قانونیش هست و اگر لطف کنید یه راهکار بهم بگید ممنون میشم. از گوشی من و باخط من بدون اینکه من بدونم به تمام کسانی که شماره اشون تو گوشیم هست اس ام اس(پیامک)ارسال شده ایا همچین چیزی امکان داره و راه حلش چیه خیلی ازتون ممنونم

                                                            • شماره موبایل: 09360866868
                                                            1
                                                            1. با سلام نادر عزیز گوشی خود را ریست فکتوری کنید و پیشنهاد می شود بعد از ریست فکتوری آنتی ویروس نصب نمایید و گوشی خود را اسکن کنید.

                                                              1
                                                            2. با سلام گوشیم چند روز پیش ویروس گرفت و شارژش زود تمام میشد منم تنظیم به کارخونه زدم اما کمی گیر در اجرای برنامه ها و گوشی همراه است تا حالا دوباره تنظیم به کارخونه زدم حل نشده ممکنه هم شده باشم اصلا اشکالی چیه ترو خدا کمکم کنین
                                                             گوشیم ردمی نوشته هشته

                                                              1
                                                              1. با سلام علی عزیز دست بر احتیاط آنتی ویروس نصب نمایید و گوشی خود را اسکن نمایید اگر مشکل شما حل نشد به تعمیرات موبایل مراجعه نمایید.

                                                                1
                                                              2. سلام من یه مدته که شارژ گوشیم خیلی زود تموم میشه نسبت به قبل
                                                               یعنی بدون هیچ استفاده ای خود به خود ۱۰ درصد کم میشه و شارژ سیمم هم بدون استفاده کم یا تموم میشه
                                                               چند باری هم خود به خود گوشی خاموش روشن شده
                                                               میخواستم بدونم امکانش هست هک شده باشم؟

                                                                1
                                                                1. با سلام دوست عزیز امکان دارد نرم افزارهای پس زمینه زیادی باز باشد و اگر روی گوشی زیاد فشار بیاید گوشی ریست می شود پیشنهاد گوشی خود را به تعمیرات گوشی نشان دهید برای اطمینان یافتن از اینکه گوشی شما هک نشده است آنتی ویروس نصب نمایید و گوشی خود را اسکن نمایید.

                                                                  0
                                                                2. سلام من گوشیم توی شارژ بود که یک هفته ای هست که خود به خود خاموش و روشن میشود.آیا هک شدم؟لطفا جواب بدید ممنون

                                                                 • شماره موبایل: 09385824984
                                                                 0
                                                                3. سلام وقت بخیر
                                                                 من احساس میکنم گوشیم هک شده چون همینطوری شارژشد دیشب،و به تازگی اصلا برنامه ها درست کار نمیکنن،حتی گوشیم چندبار روشن و خاموش شد،میخواستم بدونم چکار کنم که از این حالت دربیاد

                                                                  0
                                                                  1. با سلام فاطمه عزیز گوشی خود را به تعمیراتی نشان دهید احتمالا مشکل فنی برای گوشی شما بوجود آمده باشد.

                                                                    0
                                                                  2. سلام من میخواستم توی اینستام لوگ این کنم، اینستام رو هم روی تنظیمات تایید دومرحله ای گذاشته ام و وقتی کد ارسالی ب ایمیل رو وارد کردم و منتظر یک کد از فیس بوک بودم یک شماره کد از شماره نا شناس با 0922… برام ارسال شد و این اتفاق چند بار برام پیش اومد حتی وقتی ک میتواستم حساب فیس بوک بسازم احساس میکنم گوشیم هک شده ممنون میشم راهنماییم کنید

                                                                   • شماره موبایل: 09030816118
                                                                   0
                                                                   1. با سلام ندا عزیز شما هک نشدید اینستاگرام برای اینکه بتواند پیامک را ارسال کند تعدادی شماره ایرانی را گرفته است و از طریق آن ها پیامک را برای شما ارسال می کند.

                                                                     0
                                                                   2. سلام من اتصال قابل حمل گوشیم رو روشن کردم و در اختیار فردی قرار دادم الان میخوام بدونم امکان هک گوشی وجود داره؟ چجوری بفهمم هک شدم؟و چجوری ازشرش خلاص شم؟

                                                                     0
                                                                    • من ناخوداگاه امروز متوجه صدای شخصی در تلفنم شدم در صورتی که اصلاً با تلفن صحبت نمی‌کردم وتوی اینستا بودم و ی کاره معمولی و زمانی ک تمام برنامه هایی ک داخلشون بودم و بستم صدا هم قطع شد و شب قبلش هم ناگهان تلفنم روی حالت پرواز رفت ایا گوشی من هک شده؟ اگ شده چکار کنم؟ چکارکنم ک هک نشم؟

                                                                      0
                                                                      1. با سلام مائده عزیز یکی از آنتی ویروس های موجود را دانلود کنید و گوشی خود را اسکن نمایید.

                                                                        0
                                                                      2. سلام من داشتم تو گوگل اهنگ لود میکردم یهو یه صفحه اومد شما برنده آیفون ایکس یازده شدید بعد ۳ تا سوال از در مورد گوگل پرسید گفت با این شماره تماس بگیرید تماس گرفتم که یا مشغول بود یا یه آقایی میگفت این شماره وجود نداره بعدم انگلیسی میگفت بعدم یه صفحه اومد شماره ام رو خواست که زدم احتمال هک گوشیم هست

                                                                        0
                                                                        1. با سلام دوست عزیز خیر ولی وارد تبلیغاتی که برایتان می آید نشوید و اگر گفتن فایل را دانلود و نصب نمایید شما قبول نکنید.

                                                                          0
                                                                        2. سلام وقت بخیر
                                                                         اگه به یه برنامه اجازه دسترسی به فیلم و عکس بدهیم اون برنامه میتونه به عکس های شخصی دسترسی پیدا کنه ویا عکس های مارو ببینه و… ؟ اسم برنامهkodeهستش و از گوگل پلی دانلود کردم آیا امن است؟ ممنون میشم جواب بدین
                                                                         سوال دومم آیا از روی شماره تلفن میشه گوشی را هک کرد؟

                                                                          0
                                                                          1. با سلام میثم عزیز اگر از گوگل پلی دانلود کرد برنامه امن می باشد و اینکه با شماره تلفن نمیتوان کسی را هک کرد.

                                                                            0
                                                                          2. سلام من گوشی یکی از بستگانم رو دزدیدن از فایند آیفون گزینه لاست مود رو زدم .که بلافاصله بعد از روشن شدن گوشی گوشی قفل شد .یک پیام با شماره سیو شده اپل دریافت کردم که گوشی شما امروز قفل شد برای مسیریابی از طریق لینک وارد شوید من اول اعتماد نکردم .خودم وارد سایت آیکلود شدم دیدم که گوشی قفل شده خیالم راحت شد اما بعد روی اس ام اس هم لینک رو وارد شدم که رمز اپل آیدی رو خواست منم زدم که یه لوکیشن پرت نشون داد بعد اون هرچی وارد لینکه ارسالی شدم چیز دیگه ای نشون نمیداد.مجدد وارد لینک رسمی آیکلود شدم(همونجا که همیشه گوشی رو چک میکردم) دیدم قابلیت جستجوی گوشی بطور کل پاک و غیر فعال شده، اون پیام ۱۰۰٪ ساختگی بوده که خواستن به رمز اپل ایدی دست پیدا کنن. خواستم بدونم به اطلاعات گوشی خودمم دست پیدا کردن؟ (همین گوشی که باهاش وارد بینک شدم) خیلی نگرانم کمکم کنید

                                                                            0
                                                                            1. با سلام دوست عزیز اگر اطلاعاتی از خودتان ندادید نمیتوانند دسترسی پیدا کنند.

                                                                              0
                                                                            2. سلام من فکر میکنم هک شدم دیشب اصلا نمی تونستم با گوشیم کار کنم خودش میرفت واتساپ خودش گوشی منو گذاشت رو حالت هواپیما رفت تو گوگل پلی تایپ کرد مبارکه خیلی میترسم داشت پروف مخاطبینمو میدید یعنی هر کاری میکرد من میدیدم من هم هرچی لمس میکردم اصلا کار نمیکرد از چن روز پیش میدیم بعضی وقتا pin ام ۳۰ثانیه میشد میگف دوباره تلاش کنید درحالی که اصلا دست به گوشی نزدم لطفا راهنماییم کنید هکم کردن یا ویروس فرستادن

                                                                             • شماره موبایل: 09923940969
                                                                             0
                                                                             1. با سلام مهدیه عزیز برای خارج شدن از حالت هک باید گوشی خود را ریست فکتوری نمایید.

                                                                               0
                                                                             2. سلام خواهش میکنم کمکم کنید
                                                                              من وارد سایت بازی مورتال کمبت شدم و گفت کوکی را بپذیرید.من چند بار رد کردم ولی دیدم نمی شه.اخر قبول کردم .
                                                                              بعد وارد سایت سامسونگ شدم اون هم کوکی اورد ولی می شد رد کرد ولی این سایت بازی نه ایا ممکنه به اطلاعات شخصی گوشیم دسترسی پیدا کنن
                                                                              و اگر بازگشت به کارخانه بزنیم درست می شه

                                                                               0
                                                                               1. با سلام رضا عزیز با کوکی نمیتوان گوشی را هک کرد و به اطلاعات شخصی کسی دسترسی پیدا کرد.

                                                                                 0
                                                                               2. سلام وقت بخیر،میخواستم بگم امروز توی تلگرام به من پیام داد که گوشی منو هک‌کرده و دسترسی داره در صورتی که حتی تو خود برنامه ی تلگرام هم فقط دستگاه گوشی خودم درج شده بود و اون شخص می گفت با اکانتم تلگرامم داره کاری میکنه آیا ممکن هک شده باشم؟ و اینکه من اون اکانت رو دیلیت کردم و طرفو بلاک کردم
                                                                                طبق گفته شما رفتم انتی ویروس ریختم و نشون داد که دستگاهم سالم سالم
                                                                                پس دیگه مشکلی نیست؟

                                                                                 0
                                                                                 1. با سلام سارا عزیز خیر مشکلی نیست اگر در قسمت تنظیمات تلگرام فقط گوشی شما را نشان می دهد یعنی تلگرام شما هک نشده است.

                                                                                   0
                                                                                 2. سلام گوشی من جدیداً خود به خود دو بار بعد از دو تا ویبره کوتاه خاموش و روشن میشه آیا این نشانه ای از هک است یا نه؟ممنون

                                                                                   0
                                                                                  • سلام و درود
                                                                                   سوالی که از خدمتتون دارم اینه که من یه تعداد عکس شخصی رو مموری ام داشتم و پاک کردم
                                                                                   آیا هکری میتونن بدون این که به خود مموری دسترسی داشته باشن و دورادور و از طریق هک عکس ها و فیلم های منو ریکاوری کنه

                                                                                    0
                                                                                   • سلام. گاهی اوقات که در حال کار با گوشی هستم. یا شارژر به گوشی وصل میشه صفحه گوشی یه لحظه خاموش میشه و انگار لحظاتی گوشی قاطی می کنه و بعد یه مدت میتونم صفحه گوشی رو باز کنم. گوشی من اندرویدی است. این به هک گوشی، مربوط میشه؟

                                                                                     0
                                                                                    • سلام وقت بخیر، من گوشیم رو فلش کردم ولی شماره سریالش دست شخص غیرقابل اعتمادی افتاده، آیا میتونه با اون گوشی رو هک کنه؟

                                                                                      0
                                                                                     • با سلام من یه دفعه یه پیام از طرف گوگل اومد شما برنده ایفون شدید بعد زنگ زدم، شارژم کشید بعد فقط شماره تلفن دادم و جیمیل بعد دیدم نوشت باید اقدامی در این حساب انجام شود خیلی نگرانگم میترسم هک شده باشم ولی هیچکدوم از علائم هک رو ندارم بعددتونستم جیمیلم پس بگیرم

                                                                                       0
                                                                                       1. با سلام پوریا عزیز به تبلیغاتی که داخل سایت های مختلف برای شما نمایش داده می شود اعتماد نکنید و رمز جیمیل خود را تغییر دهید چون اطلاعات زیادی وارد نکردید به مشکل نمیخورید.

                                                                                         0
                                                                                       2. سلام آیا کسی میتونه با داشتن آیدی اینستاگرام و آدرس ایمیل گوشی من را هک کنه؟
                                                                                        چندتا عکس برام تو اینستا فرستاده و من اونا را باز کردم
                                                                                        آیا این موارد برای هک شدن گوشی کافیه؟

                                                                                         0
                                                                                        • باسلام
                                                                                         من پیامم تو واتساپ سین خورده بدون اینک خودم سین زده باشم
                                                                                         گوشیمم بدون حرکت رو میز بود و یهویی دوربینش روشن شد آیا از نشونه های هک شدنه.؟؟؟
                                                                                         ممنون میشم جواب بدین

                                                                                          0
                                                                                          1. با سلام دوست عزیز یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب کنید و گوشی خود را اسکن نمایید.

                                                                                            0
                                                                                          2. سلام. آیا از طریق تماس از طریق سیمکارت(خط مخابرات)کسی میتونه گوشی موبایل رو هک کنه؟جدیدا پیامی تو گروهها در گردش هست که اگر این شماره تلفن *بهتون زنگ زد گوشی رو برندارید چون امکان حک گوشیتون هست. سپاس

                                                                                            0
                                                                                           • گوشی منs8پلاس هست به سرقت رفته ime دستگاه رو در سایت همیاب اعلام کردم ولی تا حالا نتیجه نگرفتم به احتمال قوی سارقین گوشی را روت کرده اند و سریال ان را تعغیر داده اند چطور میتوانیم اگر سریال گوشی تعغیر کرده باشد ان را ردیابی کنیم با تشکر اگر راهنمایی کنید ممنونتون میشم دار و تدارم همون گوسب بود تمام اطلاعات شخصیم داخلشه اون گوشی بیشتر از ۲۰۰میلیون برای من ارزش داره اگر راهی بلدید من هزینسو پرداخت میکنم فقط از حالت روت خارج بشه تا ردیابی بشه با تشکر

                                                                                            • شماره موبایل: 09363005262
                                                                                            0
                                                                                            1. با سلام پیمان عزیز تغییر شماره سریال نیازمند تخصص بالایی می باشد و اگر این اقدام را انجام دهند در قسمت طرح رجیستری و سامانه همتا به مشکل می خورند.

                                                                                              0
                                                                                            2. سلام من از طرف گوگل ی صفحه باز شد گفت شما برنده آیفون یازده شدین با فلان شماره تماس بگیری ی لحطهذوق زده شدم الان فهمیدم وای چ کاری کردم خیلی استرس دارم ک شاید گوشیمو هک کنن میشه بگین میتونن یا ن

                                                                                             • شماره موبایل: 09335026086
                                                                                             0
                                                                                             1. با سلام ریحانه عزیز اگه فقط وارد سایت شدید و اطلاعاتی وارد نکردید به مشکلی برنمیخورید ولی وارد همچین سایت هایی نشوید.

                                                                                               0
                                                                                             2. با سلام خدمت شما…
                                                                                              امروز یک مورد مشکوک برخورد کردم لطفا کمک کنید…شخصی تونسته وارد اکانت اینستاگرام من بشه و جیمیل ثبت شده روی اکانت منو عوض کنه در حالی که برای لوگین کردن به اکانت من چون ورود دو مرحله ای فعاله یک کد به شماره من ارسال میشه و منم دقیقا با دیدن همین کد مشکوک شدم و بعد متوجه شدم شخص هکر جیمیل اکانت منو عوض کرده و بیو اکانت منم حذف کرده اما سوال من اینجاس اولا پسورد اینستا من طولانی بوده و چطور اونو به دست اورده و نکته مهم تر اینکه مگه میتونه کد ارسال شده به خط سیمکارت منو ببینه که تونسته از مرحله دوم ورود هم عبور کنه و وارد اکانت من بشه؟

                                                                                               0
                                                                                               1. با سلام سینا عزیز شاید گوشی شما در دست کسی بوده و کد ارسال شده را بدست آورده است.

                                                                                                 0
                                                                                               2. سلام جناب وقت بخیر نشانه هایی که گفتین تو گوشی من هست گوشیم گلکسی s6 هستش مدام خاموش میشه و هنگ میکنه یا باطری خالی میکنه و داغ میشه پس صد در صد تحت کنترله درسته چکار کنم؟ بعد اینکه امروز گوشیم به کسی دادم از طریق بلوتوث از اینترنت من استفاده کنه رمزشم متوجه شد امکان هک کردن گوشیم و سرقت اطلاعاتم در همون لحظه وجود داره ؟لطفا راهنماییم کنین.

                                                                                                • شماره موبایل: 09196505126
                                                                                                2
                                                                                                1. با سلام دوست عزیز یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب نمایید و گوشی خود را اسکن کنید.

                                                                                                  0
                                                                                                2. سلام من چند تا مورد مشکوک دیدم لطفا راهنمایی کنید- گوشی من ایفون ۷ پلاس
                                                                                                 ۱- برای یه مدت حدود ۱ ماه متوجه شدم که جی پی اس گوشی یه جای دیگه رو نشون میده حدود ۲ کیلومتر فاصله
                                                                                                 طوری که دو تمام اپلیکیشن های مپ هم همونجا رو نشون میداد یا یکی دوبار چند جای دیگه که حتی موقع استفاده از ویز به مشکل میخوردم و ۱۰ مین بعد که دوباره امتحان میکردم درست میشد- الان دیگه این مشکل رو ندارم

                                                                                                 ۲- گوشی یک دفعه هنگ میکرد و هیچ دکمه ای کار نمیکرد با خود به خود ریست میشد ، که فکر کردم شاید گوشی پر شده چون سرعت پایین اومده بود که فکر کردم شاید گوشی پر شده چون گوشی من ۲۵۶ گیگ فضا داره که ۵۰ گیگ خالی ،مونده – البته الان این مشکل ندارم مربوط به ۳ ماه قبل
                                                                                                 ۳- فکر میکنم هر وقت بلوتوث قطع میکنم سرعت گوشی بهتر میشه
                                                                                                 ۴- چیزی که بیشتر از همه باعث شد فکر کنم که هک شدم این بود که تو قسمت screen time دو تا سایت دیدم که برای ۱ دقیقه تو هیستوری من بود که من باز نکرده بودم
                                                                                                 سایت controlfarzand.com – spy24.ir
                                                                                                 با سایت تماس گرفتم که چک کنن گفتن این کارو نمیکنن و جوابی ندادن !
                                                                                                 اونم باز گفتم ممکنه تو تبلیغات سایتای دیگه خود به خود باز شده باشه و شاید هک نشدم!
                                                                                                 الان چند ماه میگذره مشکلی با جی پی اس و هنگ گوشی ندارم (با این هنوز گوشی پر) ولی هنوز شک دارم
                                                                                                 لطفا راهنمایی کنین گوشی ایفون هک میشه ؟ گوشی من هک شده بوده ؟ اگه اره چه کار کنم از کجا بفهمم مرسی

                                                                                                 من یک بار سوالمو فرستادم ولی ثبت نشده دوباره فرستادم

                                                                                                  0
                                                                                                  1. با سلام دوست عزیز براساس شرایطی که شما گفتید نمیتوان بطور قطع گفت که گوشی شما هک شده است شما میتوانید به یکی از تعمیرات موبایل گوشی خود را نشان دهید و اگر به خاطر کرونا نمیتوانید مراجعه نمایید میتوانید یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب و گوشی خود را اسکن نمایید.

                                                                                                    0
                                                                                                  2. با سلام
                                                                                                   آیا از طریق اعلان بروزرسانی سیستم می شه گوشی رو هک کرد یا نه
                                                                                                   توضیحات(من یک ماه پیش یه بروزرسانی سیستم برام اومد با حجم 300 کیلوبات که تائیدش کردم درون ایننرنت هم جستجو کردم نوشته بروز رسانی سیستم برای شما دیگه نمیاد(honor 7x) میخواستم بدونم گوشی از این طریق می شه هک کرد یا نه بعد یک ماه گوشی رو فرمت کردم دوباره همین اعلان اومد)

                                                                                                    0
                                                                                                    1. با سلام حسین عزیز اگر پیام از تنظیمات گوشی بوده است امکان هک شدن وجود ندارد.

                                                                                                      0
                                                                                                    2. با سلام
                                                                                                     آیا دایورت تماس ورودی از سیم یک به دو علامت هک شدن سیم کارت است؟

                                                                                                      0
                                                                                                     • سلام خسته نباشید ببخشید کسی ی فایل ها و عکس های من دسترسی پیدا کرده من نزاشتم کاملا عکس هارو برداره قبل از اومدن چون اطلاع دادا بود ک میخواد هکم کنه عکس هارو کاملا تو یو اس بی خالی کردم اما الان تونسته از نیترو گرام ب شماره من دسترسی پیدا کنه و فایل هام و باز کنه گاهی وقتا خود به خود دکمه وسط گوشی فشار داده میشه و گوگل میاد حس میکنم گوشی از کنترل خارج شده

                                                                                                      • شماره موبایل: 09308712604
                                                                                                      0
                                                                                                      1. با سلام نگین عزیز شما نباید از نسخه های غیررسمی تلگرام استفاده نمایید توصیه می شود نرم افزار را پاک نمایید و از تلگرام های اصلی استفاده نمایید.

                                                                                                        0
                                                                                                      2. سلام
                                                                                                       ببخشید یه سوال داشتم میخواستم بپرسم ایا کانال های تلگرام میتونن گوشی رو هک کنن و راه تشخیص هک شدن گوشی چیه؟؟؟

                                                                                                        0
                                                                                                        1. با سلام مهدی عزیز اگر از تلگرام های رسمی استفاده نمایید تلگرام شما هک نمی شود.

                                                                                                          0
                                                                                                        2. سلام ، منتو کتابخونه گوشیمو hot spot میکنم که دوستام وصل شه آیا از این طریق میشه گوشیمو هک کرد؟

                                                                                                          0
                                                                                                         • سلام ببخشید من هک شدم نمیدونم چجوری ولی اون کسی که هک کرده به عکس و فیلم های بنده دسترسی پیدا کرده و اونارو توی گروه منتشر کرده که خداروشکر با کمک یکی از دوستان گروهشون فیلتر شد امکان دوباره هک کردن من هست؟ من چیکار کنم تا دوباره هکم نکنن روی تمام برنامه ها و خود گوشی پین گذاشتم لطفن کمکم کنید

                                                                                                          • شماره موبایل: 09010537861
                                                                                                          0
                                                                                                          1. با سلام نرگس عزیز نرم افزارهایی که رو گوشی خود نصب دارید را از قسمت تنظیمات چک کنید و نرم افزار اضافی در گوشی شما نباشد و بر روی گوشی خود آنتی ویروس نصب نمایید.

                                                                                                            0
                                                                                                          2. سلام خسته نباشی بزرگوارم صبح بخیر باش یه کسی گوشی خط منا هک کرده ممنون میشم کمکم کنید یه دنیا ممنون

                                                                                                           • شماره موبایل: 09130965682
                                                                                                           0
                                                                                                           1. با سلام عباس عزیز میتوانید گوشی خود را ریست فکتوری کنید تا گوشی شما از حالت هک خارج شود ولی اطلاعات گوشی شما پاک می شود پیشنهاد می شود گوشی خود را به تعمیرات گوشی نشان دهید.

                                                                                                             1
                                                                                                           2. سلام گوشی من همش یه کادر قرمز بالا میاره که علایم تخلف وجود دارد لطفا در قسمت تنظیمات ناظر اپرا چک کنید وقتی وارد تلگرام و واتساپ واینستا میشم اینجوری میشه.مشکلش چیه؟

                                                                                                             0
                                                                                                             1. با سلام فرشته عزیز احتمالا شما بعضی از دسترسی های تلگرام و واتس اپ خود را غیرفعال کرده اید.

                                                                                                               0
                                                                                                              1. با سلام دوست عزیز آنتی ویروس های زیادی وجود دارند که میتوانید نصب نمایید بطور مثال Dr.web

                                                                                                                0
                                                                                                              2. سلام من چند وقت پیش از طرف یکی یه برنامه رو نصب کردم که برنامه داشت هگم میکرد بعدش یه کد داد بهم گفت بیا بزن آزاد شو و میگه برنامه شوخی بود خودش ساخته بود ولی میگه آی پیم براش رفته و می‌تونه هکم کنه درسته؟

                                                                                                                0
                                                                                                                1. با سلام تینا عزیز اون برنامه را پاک کنید و سپس برنامه های خود را چک کنید که نرم افزاری غیر از نرم افزارهایی که خودتان نصب کرده اید در گوشی شما نباشد.
                                                                                                                 با آی پی نمیتوان کسی را هک کرد.

                                                                                                                  0
                                                                                                                2. سلام من شنیدم با استفاده از شماره موبایل میشه گوشی رو هم کرد به نوعی شبکه اینترنت رو هک کرد و به اطلاعات دسترسی پیدا کرد درسته؟؟؟!

                                                                                                                  0
                                                                                                                  1. با سلام رضا عزیز با شماره نمیتوان گوشی را هک کرد و نرم افزار ناشناس در گوشی نصب نکنید تا گوشی شما هک نشود.

                                                                                                                    0
                                                                                                                  2. سلام با استفاده از شماره موبایل میشه گوشی و تمام اطلاعاتش رو هم کرد چون یه همراه تهدید کرده میتونه چجور مطمئنی شم نمیتونه هک کنه؟؟!!

                                                                                                                    0
                                                                                                                    1. با سلام علی عزیز نمیتوان با شماره گوشی را هک کرد ولی نرم افزار های ناشناس را در گوشی نصب نکنید و یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب نمایید.

                                                                                                                      0
                                                                                                                     1. با سلام فاطمه عزیز براساس داغ شدن نمیتوان بطور قطع اعلام کرد که گوشی شما هک شده است و وجود نرم افزار هایی مانند فیلترشکن هم میتواند باعث داغ شدن گوشی شود و شارژ را زودتر خالی کند.

                                                                                                                       0
                                                                                                                     2. سلام خوبین ؟ من نشونه‌‌ی خاصی ندارم که نشون بده هک شده باشم و توی جواب بقیه گفتین که یه انتی ویروس خیلی مفیده ، من clean master رو نصب کنم خوبه ایا ؟. یه سوال دیگه‌ام اینه‌که واقعا با داشتن شماره نمیشه کسی رو هک کرد ؟

                                                                                                                       0
                                                                                                                       1. با سلام راحله عزیز هر آنتی ویروسی نصب نمایید خوب می باشد و با داشتن شماره موبایل نمیتوان هک کرد.

                                                                                                                         0
                                                                                                                       2. سلام
                                                                                                                        در صورتی که کسی نرم افزار روی گوشی نصب کرده باشه جهت استخراج طلاعات و هک گوشی ،
                                                                                                                        آیا با ریست کارخانه (بازگشت به تنظیمات کارخانه)
                                                                                                                        برانامه های هک پاک میشه؟؟

                                                                                                                         0
                                                                                                                        • با سلام ايا امكان هك گوشي ايفون فقط از طريق شماره تلفن و هك واتس اپ وتلگرام هست يا خير؟
                                                                                                                         در تلگرام در ورژن جديد اكتيو سيسشن رو حذف كردن؟

                                                                                                                          0
                                                                                                                          1. با سلام الناز عزیز خیر نمیتوان از طریق شماره موبایل هک کرد، active sessions حذف نشده است.

                                                                                                                            0
                                                                                                                          2. سلام ببخشید میشه یه آنتی ویروس خوب معرفی کنید برای جلوگیری از اینکه هک نشم ممنونم

                                                                                                                            0
                                                                                                                            1. با سلام دوست عزیز آنتی ویروس های زیادی وجود دارد بطور مثال میتوانید Dr.Web را نصب نمایید.

                                                                                                                              0
                                                                                                                            2. سلام من گوشیم حس میکنم هک شده هی صدای این میاد که صدامو داره ضبط میکنه خاموش روشن مجددم میکنم باز این صدا میاد میشه بگید چیه و چیکار باید کنم بعد گوشیم خود به خود داغم میکنه

                                                                                                                              0
                                                                                                                             • سلام وقت بخیر ، گوشی من امروز ناگهانی کلا قاطی میکرد و خودش هی صفحه باز و بسته میکرد . تا شیش سااعت مدام اینجوری میشد. جالب اینجاست ک فقط وقتی نتم روشن میشد ب این وضع میافتاد . آیا هک شدم ?? و اگر شدم با تنظیم ب کارخانه هک از بین میرود ?

                                                                                                                               1
                                                                                                                               1. با سلام علی عزیز میتوان احتمال داد ولی به تنظیم کارخانه گوشی را برگردانید اگر هک شده باشید از هک خارج می شود و توصیه می شود یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب نمایید.

                                                                                                                                 1
                                                                                                                               2. یه سوال دیگه هم دارم
                                                                                                                                من تایید دومرحله ای تلگرامم فعال بود و یه شخصی میگفت هکم کرده البته کل گوشیو و تو تلگرام کانالای جدید برام میومد
                                                                                                                                من کل گوشیو تنظیمات کارخانه زدم الان از هکی دراومده گوشی؟ممکنه شمارمو داشته باشه میتونه باز هک کنه؟؟؟

                                                                                                                                 0
                                                                                                                                 1. اگر تلگرام شما هک شده باشد با ریست فکتوری تلگرام شما از هک در نمی آید، وقتی کسی می گوید تلگرام شما را هک نموده است به Active Sessions در قسمت Privacy and Security رفته و چک کنید چند نفر به تلگرام شما وصل می‌باشند و اگر کسی غیر از مدل گوشی شما متصل بود آنرا حذف و از تلگرام خود خارج نمایید و اگر تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشید سخت است که بتواند شما را هک نماید .
                                                                                                                                  حتما از تلگرام های رسمی استفاده نمایید.

                                                                                                                                   0
                                                                                                                                 2. سلام اگه تلگرام هک شه میتونن به مخاطبا دسترسی پیداکنن؟گوشی هک شه چی میتونن؟
                                                                                                                                  بعد اگه گوشیو بازنشانی کارخانه کنیم از هکی درمیایم و طرف دیگه نمیتونه مارو هک کنه؟؟

                                                                                                                                   0
                                                                                                                                   1. با سلام کیمیا عزیز بله اگر تلگرام و گوشی شما هک شود می توانند به مخاطبان شما دسترسی پیدا کنند و اگر ریست فکتوری کنید گوشی شما از هک در می آید و برای جلوگیری از اینکه مجددا هک شوید یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب نمایید.

                                                                                                                                     0
                                                                                                                                   2. سلام اقا من تو تلگرام به ربات بود که میشد شماره فیک تمام کشور ها گرفت بعد من شمارمو زدم یه کد برام اومد بعد من اون کد رو زدم تو همون ربات اینجوری میتونه گوشیمو هک کنه

                                                                                                                                     0
                                                                                                                                     1. با سلام پرهام عزیز خیر فقط تلگرام شما را می‌تواند هک کند چون کدی که برای شما آمده به احتمال زیاد کد ورودی از طرف تلگرام بوده است و بهتر است ابتدا به Active Sessions در قسمت Privacy and Security رفته و چک کنید چند نفر به تلگرام شما وصل می‌باشند و اگر کسی غیر از مدل گوشی شما به اکانت شما وصل بود او را حذف کنید و سپس Two-Step Verification را فعال نمایید.

                                                                                                                                       0
                                                                                                                                     2. سلام خسته نباشید

                                                                                                                                      وقتی میخوام رمز اینستاگرام رو بازیابی کنم باید از طرف فیس بود کد ارسال بشه دیگه؟
                                                                                                                                      برای من از شماره های مختلف داخل ایران کد ارسال میشه
                                                                                                                                      هک شدم؟
                                                                                                                                      اکانت اینستا هک شده یا کل گوشی موبایل؟

                                                                                                                                       0
                                                                                                                                       1. سلام محسن عزیز خیر شما هک نشدید خود اینستاگرام از چند شماره مختلف (می‌تواند سامانه یا شماره شخصی باشد) برای کاربران ایرانی پیامک می‌فرستد.

                                                                                                                                         0
                                                                                                                                       2. سلام خسته نباشیداگر گوشی را بازنشانی کارخانه انجام بدیم هک باطل می شود و هک گر از دوباره باید اقدام کند به هک کردن ؟

                                                                                                                                         0
                                                                                                                                         1. سلام کاربر گرامی بله با ریست فکتوری گوشی شما از هک خارج می‌شود و توصیه می‌شود برای اینکه هک نشوید آنتی ویروس‌ در گوشی خود نصب کنید.

                                                                                                                                           1
                                                                                                                                         2. سلام وقت بخیر،من سامسونگ 9s دارم.و مدتيه هك شده،از اونجا فهميدم كه با هركس تلفن صحبت ميكنم شماره ش پخش ميشه. غیر از فلش زدن باید چیکار کنم دسترسی ب اطلاعت گوشیم نداشته باشه

                                                                                                                                           0
                                                                                                                                           1. سلام وقت بخیر
                                                                                                                                            امروز یهو متوجه شدم مخاطبین گوشیم
                                                                                                                                            به گوشی آیفون برادرم انتقال پیدا کرده
                                                                                                                                            دلیلش میتونه هک باشه

                                                                                                                                             0
                                                                                                                                             1. با سلام دوست عزیز خیر احتمالا سیم‌کارت خود را بر روی گوشی برادرتون قرار دادید یا وارد حساب پیام رسان‌های ایشان شده‌اید.

                                                                                                                                               2
                                                                                                                                            • سلام
                                                                                                                                             بعضی از مواقع که باگوشی کار نمیکنم پیام در حال گوش کردن رو صفحه ام میاد و به گوشی دست میزنم پیام میره این یعنی چی؟

                                                                                                                                              0
                                                                                                                                             • سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون ولی ای کاش میشد خصوصی باهاتون ارتباط‌بگیرم یه مشکل برام پیش اومده خیلی هاد09305174804

                                                                                                                                               2
                                                                                                                                               1. کاربر عزیز در صورتی که در رابطه با ردیابی گوشی سرقتی و مفقودی سوالی دارید می تونید با بخش پشتیبانی سامانه همیاب24 به شماره 05141410 تماس بگیرید

                                                                                                                                                 1
                                                                                                                                               2. سلام خسته نباشید چندروزی هست که وقتی دارم با گوشی کار میکنم یه دفعه و‌خود به خود صفحه سیاه میشه و‌دستگاه خاموش روشن میشه ممکن که گوشی من هک شده باشد؟؟

                                                                                                                                                 1
                                                                                                                                                 1. هانیه عزیز پیشنهاد میکنم در این مورد گوشیتون رو به یک تعمیرکار نشون بدید ممکنه مشکل نرم افزاری یا حتی سخت افزاری داشته باشه

                                                                                                                                                   0
                                                                                                                                                  1. کاربر گرامی، در هر شرایطی نیاز به این کار نیست، اگر فک میکنید که هک شدید، احتمالا برنامه مخربی روی گوشیتون نصب شده که اگه پاک بشه کفایت می کنه

                                                                                                                                                    2