top
whatis-the-signs-of-hacked-mobile-phone

نشانه های هک شدن گوشی تلفن همراه چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه

399

گوشی های هوشمند تبدیل به محلی برای نگه داری از اطلاعات شخصی و اطلاعات محرمانه ای همانند: کلمات عبور، اطلاعات کارت های اعتباری و….شده‌اند. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که ممکن است اطلاعات گوشی شما مورد سوء استفاده قرار بگیرد؟ با استفاده از چه نشانه هایی می توان متوجه هک کردن گوشی و سرقت اطلاعات آن توسط افراد دیگر شد؟ این سوال و تمامی سوالات مشابه با آن دغدغه مشترک بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند است و با توجه به این که گوشی برای اغلب افراد در حکم یک ابزار همه کاره است، اطلاعات مهمی نیز در آن ذخیره می شود، بنابراین هک گوشی و به سرقت رفتن اطلاعات آن می تواند خسارات زیادی را ایجاد کند. برای این که بدانید گوشی هوشمند شما در حال جاسوسی است یا نه، نشانه هایی وجود دارد که در ادامه با آن ها اشنا خواهید شد. همچنین راهکارهای امنیتی را به شما معرفی خواهیم کرد که باید برای جلوگیری از هک گوشی و حفظ اطلاعات خود در برابر افراد سودجو رعایت کنید.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ)

نشانه های ظاهری و سخت افزاری هک و جاسوسی گوشی

1- زود تمام شدن شارژ گوشی

اگر از موبایل خود استفاده زیادی نظیر بازی کردن به صورت مداوم را ندارید، می توانید تا حد زیادی مطمئن باشید که گوشی تحت کنترل است. البته به یاد داشته باشید که دلایل زود تمام شدن شارژ گوشی متنوع است. اگر شارژ شدن دستگاه شما بیش از حد معمول همیشگی طول می کشد، می توانید از این موضوع مطمئن باشید.

2- کاهش نامعمول عمر باتری گوشی

باتری نظیر وسایل دیگر عمر مفید مشخصی دارد که به وسیله عوامل مختلفی کاهش می یابد. اما اگر باتری شما به صورت نامعمول و بعد از دوره کوتاهی غیرقابل استفاده شود، احتمال جاسوسی دستگاه شما وجود دارد.

3- گرم شدن دائمی گوشی

گاهی گوشی بدون هیچ دلیلی بیش از حد گرم می شود. در صورتی که با موبایل خود بازی نمی کنید یا به طور مداوم با برنامه خاصی کار نکرده اید، احتمالا هدف جاسوسی قرار گرفته اید. دقت کنید که گرم شدن نسبی دستگاه بر اثر شارژ شدن طبیعی است.

4- خاموش و روشن شدن های ناگهانی دستگاه

در صورتی که موبایل شما تحت کنترل باشد، خاموش و روشن شدن های ناگهانی و بدون نظم خاص امری دور از انتظار نیست.

5- دریافت تماس های توام با پارازیت

در صورتی که در طول تماس پارازیت یا نویز می شنوید که قبلا بی سابقه بوده است و شرایط محیطی و فیزیکی نظیر آنتن در آن دخالت ندارد، می توانید از این که موبایل شما تحت جاسوسی است مطئمن شوید.

حتما بخوانید: ردیابی موبایل های سرقتی

نشانه های نرم افزاری جاسوسی و هک گوشی

1- بررسی مصرف دیتا توسط گوشی

در گوشی های هوشمند می توان مصرف اینترنت را تحت عنوان phone’s network usage بررسی کرد. نرم افزارهای جاسوسی که برای اعمال جاسوسی در دستگاه ها نصب می شوند، فعالیت خود را به واسطه ارسال و دریافت دیتا انجام می دهند که در واقع همان مصرف اینترنت است. در صورتی که تغییرات چشمگیری را در مصرف اینترنت گوشی خود مشاهده می کنید، احتمال شنود شدن دستگاه شما و جاسوسی اطلاعات آن نیز وجود دارد.

2- دریافت پیام های غیرمعمول

در صورتی که پیام های نامرتبط و نامفهومی را دریافت می کنید که پیش از این بی سابقه بوده است، مثلا پیام هایی که حاوی تعداد زیادی کاراکتر و عدد باشد، احتمالا شما تحت کنترل قرار گرفته اید. این پیام ها مشابه کدهایی هستند که جهت ردیابی موقعیت افراد ارسال می شوند.

راه دیگر که می تواند از جهت نرم افزاری نشانه های جاسوسی را آشکار کند، برنامه ها و اپ های ضدجاسوسی می باشند. نمونه ای از این اپ ها، Anti Spy Mobile می باشد. گوشی های آیفون معمولا از اندرویدی ایمن تر هستند ( اگر Jailbreak یا قفل شکنی نشده باشند) بنابراین اگر گوشی شما آیفون است می توانید از ایمنی بیشتر آن مطمئن باشید؛ چرا که نصب برنامه های جاسوسی مستلزم تماس فیزیکی با دستگاه است.

در صورتی که تقریبا با فردی که به جاسوسی پرداخته است آشنایی دارید، می توانید با یک ترفند ساده برای آن شخص تله بسازید و از ادامه شنود و سرقت اطلاعات گوشی خود جلوگیری کنید. بدین منظور طبق راهنمای زیر عمل کنید:

 1.  یک مودم ارزان قیمت تهیه کنید و با استفاده از سیم های LAN مودم جدید را به مودم اصلی متصل کنید. دقت کنید که آدرس ورود به تنظیمات مودم ها با هم متفاوت باشد ؛ مثلا شرکت های سازنده با هم متفاوت باشند. اگر آدرس ورود به تنظیمات مودم فعلی شما ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ است، توجه داشته باشید که آدرس مربوط به مودم جدید ۱۹۲٫۱۶۸٫۲٫۱ باشد.
 2. ابتدا موبایل خود را به وای فای جدید وصل کنید و سپس لپ تاپ یا کامپیوتر را نیز به مودم جدید متصل نمایید.
 3.  یکی از ابزار پکت اسنیفر که داده های رد و بدل شده کامپیوتر را آنالیز می کند را از اینترنت با جستجو عباراتی “Open source packet sniffer” دانلود کنید.
 4. بعد از نصب packet sniffer، آن را فعال کنید و یک ایمیل ارسال کنید.
 5.  بعد از ارسال انبوهی از اطلاعات نمایش داده می شود. به آدرس های اینترنتی توجه بیشتری نشان دهید. در صورتی که تحت جاسوسی قرار گرفته باشید، از ایمیلی که ارسال کرده اید نسخه های زیادی به آی پی های مختلف که با آی پی سرویس دهنده اینترنت شما متفاوت است ارسال می شود. می توانید عبارت IP lookup را در اینترنت سرچ کنید تا آی پی مربوط به ISP خود را از سایر آی پی ها تشخیص دهید.

توجه داشته باشید که برخی از نرم افزارهای جاسوسی، اطلاعات را به صورت دوره ای ارسال می کنند و تمام نسخه ها را به یک باره نمی فرستند. بنابراین بهتر است دستگاه خود را به مدت ۲۴ ساعت به کامپیوتر متصل نگه دارید تا از ایمنی گوشی خود مطمئن شوید. در مدت اتصال گوشی به کامپیوتر نمی توانید از آن استفاده کنید؛ چرا که سبب ایجاد بسته های اطلاعاتی می شود و نتیجه کار را با خطا رو به رو می کند.

تا به حال برایتان پیش آمده است که در تلگرام پیام‌هایتان به طور خودکار پاک شود؟ یا کسی در تلگرام به شما پیام دهد که شما را هک کرده وتهدیدتان کند؟
اگر این مشکلات برای شما وجود دارد و می‌خواهید که امنیت تلگرام‌تان را بالا ببرید پیشنهاد می‌کنم مقاله چگونه بفهمیم در تلگرام هک شده‌ایم؟ راهکارهایی برای رفع هک تلگرام را مطالعه نمایید.

ترفند هایی برای جلوگیری از جاسوسی موبایل

در صورتی که با وجود نشانه های معرفی شده از تحت کنترل بودن دستگاه خود مطمئن شدید، با استفاده از ترفند های زیر می توانید ایمنی دستگاه خود را بالا ببرید و از سرقت اطلاعات و خسارات احتمالی پیشگری کنید:

1- استفاده از گوشی های روت نشده

همان طور که گفته شد گوشی های آیفون در صورتی که قفل شکسته نباشند ایمنی بیشتری دارند. همچنین استفاده از گوشی های اندرویدی روت شده، به منزله صدور مجوز برای دسترسی هکرها به کدهای دستگاه و تغییر آن است. بدین منظور می توانید با استفاده از راه های حذف روت اندروید پیش بروید.

2- استفاده از آنتی ویروس

نصب آنتی ویروس تا حدودی از نفوذ بدافزارها در گوشی های هوشمند جلوگیری می کند.

3- استفاده از یک PIN (رمز عبور) برای صفحه قفل

همیشه از یک PIN یا رمز عبور برای حفاظت از اطلاعات گوشی هوشمند خود استفاده کنید. اضافه کردن این لایه های امنیتی به گوشی های هوشمند می تواند بسیار موثر باشد. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که رمزهای عبور را به سرعت فراموش می کنید و به سختی به یاد می آورید می توانید از یک الگو برای قفل کردن گوشی خود کمک بگیرید.

4- بر روی برنامه های خود قفل بگذارید

گاهی اوقات استفاده از یک کلمه عبور کافی نیست. برای اطمینان بیشتر باید برنامه های شخصی خود مانند: کیف پول تلفن همراه و… که حاوی اطلاعات محرمانه هستند را رمزگذاری کنید. برای این کار می توانید از اپلیکیشن های رمزگذاری کمک بگیرید.

5- برنامه ها را از منابع اصلی و قابل اعتماد دانلود کنید

شما می توانید برای اطمینان بیشتر از سالم و امن بودن برنامه های مورد نیاز، آنها را از سایت ها و یا فروشگاه های معتبر دانلود کنید.

نکته: بهتر است قبل از دانلود یک اپلیکیشن ، آن را از نظر کیفیت و رتبه بندی بررسی کنید.
همچنین بررسی اپلیکیشن از نظر سیاست حفظ حریم خصوصی نیز از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه کنید.

6- مجوزهای دسترسی اپلیکیشن را قبل از دانلود مطالعه کنید

انجام این کار نیز گام مهم دیگری برای حفظ امنیت اطلاعات شماست. در زمان دانلود اپلیکیشن از فروشگاه های معتبر از میزان دسترسی آن به داده های تلفن همراه خود مطمئن شوید. به طور مثال دانلود یک برنامه پولی که نیازمند دسترسی به دوربین تلفن همراه شماست ضروری نیست.

7- از نرم افزارهای مدیریت دستگاه اندرویدی کمک بگیرید

مدیریت دستگاه Android یکی از برنامه های مفید محسوب می شود که یکی از طراحان آن کمپانی گوگل است. اگر به هر دلیلی تلفن همراه خود را گم کردید این برنامه به شما کمک می کند تا تلفن همراه اندرویدی‌ خود را ردیابی و به راحتی پیدا کنید؛ همچنین می توانید برای محافظت از اطلاعات خود از طریق کنترل از راه دور آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید. برای آموزش ردیابی و پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید از راه دور کلیک کنید.

8- از Google Authenticator کمک بگیرید

با استفاده از قابلیت Google Authenticator می توانید یک لایه امنیتی جدید را به حساب کاربری خود اضافه کنید. این برنامه یکی از بهترین راهکارها برای احراز هویت اکانت گوگل محسوب می شود که در صورت فعال سازی در کوتاهترین زمان می توانید آن را از طریق شماره تلفن همراه دریافت کرده و با اطمینان خاطر بیشتری وارد حساب کاربری خود شوید.

9- از وای فای های عمومی استفاده نکنید

بهتر است تا جایی که می توانید از استفاده از وای فای عمومی اجتناب کنید. شماهیچ گاه نمی توانید مطمئن شوید که این شبکه رایگان 100 درصد امن است. همچنین اطمینان حاصل کنید که تلفن همراه شما به صورت خودکار به شبکه های وای فای رایگان متصل نمی‌شود.

10- تنظیمات بلوتوث تلفن همراه خود را به درستی پیکربندی کنید

برای این کار به تنظیمات بلوتوث رفته در آنجا عبارت “Non-discoverable” یا غیر قابل کشف را انتخاب کنید. دلیل این کار این است که اگر بلوتوث در همه جا قابل رویت باشد افراد بیشتری برای دستیابی به اطلاعات و اتصال به تلفن همراه شما تمایل پیدا می کنند. در این باره نیز مانند وای فای اگر نیازی به استفاده از بلوتوث ندارید بهتر است ان را خاموش نگه دارید.

11- هرگز گوشی خود را روت نکنید

شاید با روت کردن تلفن همراه دسترسی های بیشتری برای شما باز شود اما اگر عاقلانه فکر کنید این کار به نفع شما نیست. با انجام این کار تلفن همراه خود را آسیب پذیر کرده و راه ورود هکرها به آن را باز می‌کنید.

به نظر شما چه نشانه های دیگری وجود دارد که با استفاده از آن ها بتوان متوجه تحت کنترل بودن گوشی شد؟ تجربه خود را در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.


4.3/5 - (385 امتیاز)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا کد را در کادر وارد کنید

دیدگاه شما کاربران عزیز

 1. گوشی من گاهی اوقات بی دلیل خاموش و روشن میشه
  الان هم برنامه ایتا میخوام وارد بشم میبینم از حساب کاربریم خارج شده ،یا برای بعضی از برنامه هام کد ورود به برنامه مثلا اینستا یا اسنپ فود و…میاد آیا من هک شدم؟

  0
 2. نظرات و پیشنهادات بسیار خوب و سازنده ای دادید سپاسگزارم شاید بعدا از سرویس‌های شما استفاده کنم

  2
 3. سلام من یهو رمز گوشیم عوض شده در صورتی ک رمزش رو ب هیچکس نگفته بودم ومطمئن ک رمزش توی ذهنمه ولی همش میگه اشتباه عه
  همشم گوشیم زود شارژ تموم میکنه و یهو حافظه پر و خالی میشه باید چه کار کنم؟مشکل چیه واقعا اعصابم ریخته شده بهم از دیروز اینطوری شده رمز گوشیم

  7
 4. سلام
  از بازار یک برنامه ضبط مکالمه نصب کردم چند تا پیام اومد که فلان تنظیمات رو انجام بدید اوکی کردم
  الان صدای یک خانم روی گوشی میاد که به انگلیسی حرف می زنه مثلا اگر یک شماره بگیرم شروع میکنه خواندن شماره زیرو ناین و …. یا مثلا اگر سایت همیاب را باز کنم به انگلیسی میگه همیاب و …برنامه رو لغو نصب کردم اما هنوز مشکل برطرف نشده به برنامه های گوشی هم دسترسی دیگه ندارم گوشی هم کند شده لطفا کمک کنید چطوری مشکل را حل کنم با تشکر

  0
 5. سلام
  گوشی من وقتی خاموش میشه دایورت میشه رو یه خط دیگه که نمیدونم کیه. خودم دایورت نکردم. ولی گوشیو جواب میده و حتی منو میشناسه ولی نتونستم که متوجه بشم کی هست
  تو تنظیمات انتقال تماس گوشی شماره وارد شده برای دایورت در صورت خاموش بودن اینه “9202222”
  چطور میتونم بفهمم کی این کارو کرده؟
  ممنون میشم راهنماییم‌کنید

  4
 6. سلام من رفیقم تو روبیکا هک شده متاسفانه دو تا اکانت داشته میگه وقتی شمارم میزنم روبیکام بابا نمیاره شمارشم ندارم باید چیکار کنیم تا از هک دربیاد؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون
  بعضی ها میگن با پشتیبانی روبیکا تماس بگیر اگر تماس نگیریم از هک در میاد

  1
 7. یهو ی صدای نویز بلند و جیغ از گوشیم میاد با فاصله مثلا ۵ ثانیه و قطع نمیشه تا خاموش روشن نکنم‌.برای چیه؟

  2
 8. سلام ، چند وقتیه مرتب مزاحم تلفنی دارم و پیامهای ناشناس،گوشیم‌خود به خود خاموش روشن میشه ، برنامه ها یهو متوقف میشه ، تمام آیکن ها یهو حذف میشن و بر می گردن گوشی قبلیمو چند ماه بود که خریده بود همین اتفاق افتاد و گوشیم هاردش سوخت ، شماره آمو عوض کردم دوباره شماره جدیدمو پیدا کردن من شهر اصفهانم کجا باید گوشیمو‌نشون بدم .پلیس فتا رفتم گفتن برنامه ای روی گوشیتون نصب نشده و هم نشدین .اینستا و روبیکام هم غیر فعال شدن نمی تونم هیچ فعالیتی داشته باشم به کجا مراجعه کنم که گوشیمو بررسی کنن؟

  6
  1. سلام خسته نباشید،من حدودآ۶سال یه گوشی ساده نوکیا۲سیمکارته داشتم،ومتاسفانه کارتنشوگُم کردم الانم مدتیه حدودآ۲۰روزپیش ازپشت بام افتادم پایین هردوتاپام شیکست وتواون شرایطم که مردم جمع شده بودن گوشیموازم دزدیدنش،ومنم اقدامی برای سوزوندن سیمکارتم نکردم که شایدبتونم پیداش کنم،چون خیلی شماره های مهمی توگوشیموسیمکارتم دارم،کسی هم که اینکاروکرده،ازروزاول خطموخاموش نکرده ومدام هم مزاحم مخاطبینم میشه،زنگ میزنم برنمیداره،خداییش اگرمیتونید بهم کمک کنید پای آبروم درمیونه،ممنونتون میشم

   0
   1. سلام محسن عزیز. بخاطر این اتفاق متاسفیم. بهتر است سیمکارتهای خود را بسوزانید و در سامانه همیاب24 ، گوشی خود را ثبت نمایید.
    پس ازثبت ردیابی در سامانه همیاب ۲۴ موارد زیر برای کالای شما اعمال می‌شود
    ردیابی 24 ساعته در اپراتورهای مخابراتی، جستجو در بین کالاهای پیدا شده سراسر کشور در کلانتری‌ها، بازرسی‌های مرزی و …، اطلاع‌رسانی به فروشگاه‌های سراسر کشور جهت جلوگیری از خرید و فروش دستگاه، اطلاع‌رسانی کشوری به کلانتری‌ها و بازرسی‌های مرزی جهت جلوگیری از خارج شدن دستگاه از مرزهای کشور.

    0
 9. گوشی من جی پلاس کیو 10، یکدفه از من کد محافظت شده میخاد هرکاری هم بود انجام دادم از فلش زدن تا بردن ب نمایندگی چکار کنم تورو خدا یکی راهنمایی کنه ممنون

  4
  1. سلام دوست عزیز. خیلی خوشحالیم که راضی بودید لطفا با دادن 5 ستاره از ما حمایت کنید.

   2
 10. سلام خسته نباشید
  من حدود ۳ شبه که حدود ساعت ۱۲ یدفعه کلی پیام میاد رو گوشیم که همشون هم کد تایید به برنامه ها هست مثل کد ورود به اسنپ . داروخانه آنلاین . دیجیکالا و خییلیییی برنامه های دیگه خواستم ببینم دلیلش چیه ؟

  10
  1. این اتفاق برای من هم افتاد و آخرش مشخص شد که شوخی یکی از دوستان بوده. از طریق یک ربات در تلگرام این کار رو انجام میدن.این ربات میتونه پیامک های پشت سرهم و یا تماس های پشت سرهم با شماره های ناشناس بفرسته برای خطی که تو ربات فرستاده شده.نگران نباشید.اینجوری که من فهمیدم دسترسی به گوشی شما ندارن صرفا در حد یک شوخی هست.

   5
  2. واسه من یه ساعته همینجوری شده پشت سر هم کد تایید از تمام برنامه ها الکی میاد چکار کنم همه رو مسدود کردم ولی خسته شدم

   1
 11. سلام وقت بخیر
  آیا اطلاعات خصوصی که از طریق برنامه شیریت به اشتراک می‌گذاریم توسط شیریت منتشر میشوند؟
  شیریت امنیتی برای اشتراک اطلاعات خصوصی داره؟

  1
 12. با سلام آیا اگه فیلم خیلی خیلی شخصی رو گوشیمون داشته باشیم .موقع اتصال به نت همراه توسط سرور جهانی برداشته میشه؟

  وامکان هست پخشش کنن جهت بی آبرو کردن افراد؟

  1
 13. سلام
  میخواستم بپرسم
  آیا فیلم و عکس خیلی خصوصی که با دوربین گوشی گرفتیم و وروی گوشی باشه و برای دیگر دستگاهمون با شیریت بفرستیم
  آیا امکان داره این فیلم و عکس درفضای مجازی پخش بشه خودبخود توسط گوگل و یا برنامه ها و یا شیریت به اشتراک گذاشته بشند که بخوان آبرو کسی رو بخطر بندازند؟
  ممنون میشم جواب بدین
  با حذفشون روی گوشی آیا قابل دسترسی در سایت ها هستند؟

  0
 14. سلام
  من نیاز فوری دارم که گوشیم توسط یه متخصص بررسی بشه که آیا هک شده یا نه
  تمام دارایی سرقت شده
  اصفهان هستم
  خواهش میکنم اگر کسی را میشه اصفهان، وگرنه میبرم تهران بهم معرفی کنید
  ممنون میشم

  1
 15. سلام وقت بخیر
  خواهشا و خواهشا جواب بدید خیلی نیازمندم خیلی سریع.
  تقریبا 4 ماهی هست که گهگاهی ماهی یکبار یا 2 ماه یک بار مخاطبینی که در گوشی من سیو شده اند، بدون خواست و اجازه من در تلگرام با نام و ایدی من عضو گروه های مختلف غیر اخلاقی میشوند. چند ماه پیش یکبار این اتفاق افتاد و من دیلیت اکانت کردم و اکانت دوباره با پسورد دومرحله ای فعال کردم ولی الان بازم این اتفاق افتاده. ابروم رو برده از دستش خسته شدم. دفعه قبلی موبوگرام و ایندفعه لایت گرام این اتفاق افتاده.
  ایا این هک هست؟
  و اگر هک هست چطوری جلوشو برای همیشه بگیرم؟

  0
 16. سلام خسته نباشید لطفاً اگه میشه سریع جواب بدید
  اگه برنامه ای یهو خودش باز بشه نشانه چیه یه بار همین طوری که داشتم میرفتم به صفحه اصلی گوشیم یهو رفت توی بازی
  دفعه بعدش هم داشتم توی شارژ با گوشیم کار میکردم یهو رفت توی برنامه دیجی کالا آیا نشانه هک شدن اینا؟

  0
 17. سلام
  من فکر کردم گوشیم هک شده بعد گوشی رو ریسیت کارخانه کردم ایا هنوز هک هستم

  0
  1. سلام دوست عزیز.اگر هنوز نشانه های هک گوشی را دارید بهتر است گوشی خود را به متخصص نشان دهید

   0
 18. سلام وقت بخیر یک سوال مهم داشتم و دنبال جوابش هستم ، اگر خود به خود از موبایل صدای نویز و فرکانس بیاد و یهویی قطع بشه ، میشه گفت کسی داره موقعیت جغرافیایی موبایلم رو هک میکنه؟

  1
   1. آیا وقتی فیلم و عکس خصوصی از خودمون داریم و بجز شیریت اونم با موبایل دیگر خودمون با کسی اشتراک نشن !
    امکان داره چون وصل به اینترنت هستن از طریق سرورهای جهانی برداشته بشن و یک زمانی منتشر شن؟

    0
   2. سلام دوست عزیز. درصد این کار بسیار کم است. اما بهتر است مراقب باشید

    1
 19. سلام صدای شبیه شاتر دوربین یا بوق چیزی شبیه اخطار در زمان تایپ در تلگرام از گوشیم هر روز میاد گویا اسکرین میگیره یا عکس

  ممنون میشم راهنمایی کنید

  5
 20. سلام
  خسته نباشید
  من وقتی رو صفحه قفل بودم انگار کسی داشت خود ب خود رمز میزد و وقتی گوشی می‌گفت اشتباه دوباره امتحان میکرد گوشی رو هم نمی‌تونستم به حالت خاموش کامل کنم

  1
  1. سلام خسته نباشید من گوشیم ایفن فیک هستش
   امروز گوشی توی دستم بود یهو یه صفحه تمام رنگی اومد با نوشته های چینی روی گوشی همچنین بوق و آژیر با صدای بلند با مدت چندین ثانیه کاری هم نمیتونستم کنم قطع نمیشدتوی همین حال دوربین عقب هم خود به خود شروع یه ضبط فیلم و عکس کرد شوکه شدم کسی ام بهم زنگ بزنه صدای طرف برام میاد صدای من براش نمیره؟ میخواستم بدونم هک شده گوشیم (با تشکر)

   0
 21. سلام وقتتون به خیر ببخشید من به طور ناگهانی تاریخ های واتساپم کلا جابه جا شده و از طرفی به هر کی پیام میدم از لیست چتم حذف میشه و باید از تو مخاطبین لیست چتمونو پیدا کنم و این که به یکی از مخاطبین هم پیامی فرستاده شده که تو صفحه ی چت من نیس ولی در صفحه ی چت مخاطبم هست البته اینم بگم که چن روز پیش حالت مدت دار پیام های واتساپ رو فعال کردم چه اتفاقی افتاده و باید چیکار کنم 😭

  0
 22. سلام خسته نباشید من نیم ساعت پیش در تلگرام با بات ناشناس برای چنلم با یکی چت کردم بعد ربات داشت گفت بیا منم رفتم بعد از تلگرام برام پیم اومد ک یکی میخاد اکانت رو حذف کنه بعد وارد لینک شدم کد رو زدم جلوگیری شد بعد توی پیم های عادی ب یکی پیم داده بود و نوشته بود Gh بعد الان یعنی من حک شدم اگه حک شدم چیکار کنم

  2
  1. با سلام دوست عزیز این امکان وجود دارد ک کسی وارد حساب نرم افزار تلگرام شما شده باشد در قسمت نشست‌های فعال این موضوع را بررسی کنید.

   5
 23. من روبیکام حک شد و یکی به رفیقام پیام میداد تا سریع فهمیدم غیر فعالش کردم ، اما بلافاصله از تو واتساپ برام از شماره ی ماشماس پیام اومد و سین کردمو جوابش دادم و بعدش بلاک کردم
  اما وقتی بلاک کدردم رفتم تو اس ام اسا و دیدم هر چی اسمس از اینترنت و … به طور خودکار براش فرستاده میشه یعنی حک شدم؟
  و اینکه میشه بگید چجوری خودمو از حکی در بیارم؟ چون بلاکش کردم فایده ای نداشت

  6
  1. سلام وقتتون بخیر
   بابت این اتفاق متاسفم دوست عزیز
   بنا به چیزهایی که گفتید احتمالا هک شده‌اید اما نگران نباشید شما میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید و مشکل را حل کنید

   2
 24. سلام، من چند روزی هست وقتی هنزفری میزنم گوشیم شروع میکنه به نویز دادن های ناگهانی وقتی اهنگ رو قطع میکنم دوباره شروع میکنه بخش میشه و حتی وقتی به یوتیوب میرم نمیزاره فیلم رو نگاه کنم میره به فیلم بعدی بعد شروع میکنه صداهای ارور دادن لپتاب خیلی صداش بلنده انگار هک شدم

  2
  1. سلام وقتتون بخیر
   بابت این اتفاق متاسفیم دوست عزیز
   توصیه میکنم از یک هنذفری دیگر این موارد را امتحان کنید و اگر دوباره تکرار شد حتما به نمایندگی‌های تعمیرات موبایل مراجعه کنید

   1
 25. سلام ببخشید لطفا جوابم رو بدید خیلی مهمه
  من دیروز یک نفر توی روبیکا بهم پیام داد و گفت که باید ثابت کنی دختری بعد گفت اگر کارایی که بهت میگم رو نکنی هک میشی ،، بعد من چند تا عکس از خودم دادم بعد گفت عکس جاهای خصوصیت هم بده من این کارو نکردم و بلاکش کردم ،، ممکنه منو هک کنه؟؟ خیلی میترسم لطفا جواب بدید😭خواهش میکنم بگید باید چیکار کنم😭

  4
 26. سلام ببخشید لطفا جوابم رو بدید خیلی مهمه
  من دیروز یک نفر توی روبیکا بهم پیام داد و گفت که باید ثابت کنی دختری بعد گفت اگر کارایی که بهت میگم رو نکنی هک میشی ،، بعد من چند تا عکس از خودم دادم بعد گفت چیزای خصوصی هم گفت که عکس بدم من این کارو نکردم و بلاکش کردم ،، ممکنه منو هک کنه؟؟ خیلی میترسم لطفا جواب بدید😭

  3
 27. سلام.من یکی از مخاطبام رو حذف کرده بودم.اما چند وقت یکبار میبینم شماره همچنان تو مخاطبامه.حذف میکنم اما اسم اون شخص دوباره میاد.امکان داره هک شده باشم؟من مخاطبای زیادی داشتم ک حذفشون کردم ولی شماره هیچکدوم دوباره برنگشته.فقط شماره ی این شخص برمیگرده.دقیقا به نامی که قبلا سیو کرده بودم برمیگرده.

  1
 28. بصورت ناگهانی تو گوشیم که هوآوی وای ۹ هس در بازه زمانی ۱۲ ساعت، سه مرتبه، کنار تمام مخاطبینم یه علامت سبز مثه دوربین چت ظاهر شده بعد ناپدید میشه، این یعنی چی؟

  1
 29. سلام خسته نباشید من چند روز پشت سرهم یه شماره بهم زنگ میزد جواب ندادم امروز دوباره زنگ زد جواب دادم در حد ۳ یا ۴ ثانیه بیشتر نشد بعد الان نگرانم که هک شده باشم چون یه روز قبلش هم به این شماره پیام دادم بعد امروزم که زنگ‌ زدن جواب دادم ممکنه بتونه هک‌کنن منو؟؟؟

  1
 30. سلام من امروز وقتی وارد قسمت سیتینگ وای فایم شدم خود به خود وصل شدنش رو قطع کردم اما وقتی قطع شد بعد چند دقیقه خودبه خودی وصل شد خودم احتمال میدم قطع نکرده باشم ولی استرس هم دارم گفتم بپرسم احتمال هک شدنم هست؟

  0
  1. سلام وقتتون بخیر
   بابت این اتفاق متاسفیم این موضوع به تنهایی نمیتواند دلیل بر هک شدن گوشی شما باشد اما اگر نشانه‌های دیگری را که در مقاله نوشته شده است را داشته باشید ممکن است که هک شده باشید.

   0
 31. سلام امکان داره هنگام هک وقتی تلاش میکنی فرد هکر و پیدا کنی هیچ ردی ازش نباشه درحالی که اون فرد هکر همچنان هست؟؟؟؟
  راهی هست برای پیدا کردن فرد هکر؟؟؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  5
 32. سلام من امروز گوشیم رو 29درصد بودن ویهو شد 39والان هم یک هنگی تو واتساپ زد یعنی این نشانه ها شدن

  1
  1. سلام وقتتون بخیر
   این موضوع به تنهایی نمیتواند دلیلی بر این موضوع باشد

   1
 33. سلام ایا با فرستاد ویس یا آهنگ در تلگرام میشه گوشی اندروید رو هک کرد؟؟ منظورم فرستادن لینک نیست

  2
 34. سلام وقتتون بخیر.
  گوشیم چند روز پشت سر هم تو یه ساعت مشخص خاموش و روشن میشد.البته بعضی روزها…
  و چند روز پیشم گوشیم زنگ خورد ولی هرچی نکا کردم نه شماره ای دیدم ون چیز دیگه ای فقط اهنگ زنگ گوشیم یه دفعه پلی شد که اصلا مشخص نبود چطوری انجام شده.ایا هک شدم ممنون دوستان

  1
 35. من یک برنامه فیلترشکن تو گوشیم داشتم اون فیلتر شکن رو از سایت دانلود کرده بودم وقتی اون رو نصب کردم روشنش کردم وصل شدم شارژ گوشیم ۹۰ بود و خاموش کردن فیلتر رو رفتم بیرون اومدم نگاه کردم دیدم شارژ گوشیم ۵۰ هست به نظر خودم گفتم باتری گوشیم خراب شده تستش کردم باتری رو دیدم خراب نیست و بعد به نظر خودم گفتم که مشکلات نرم افزاری هست دیگه حل میشه بعد ۲ هفته صبر کردم دیدم همونجور ۶۰ یا ۴۰ درصد شارژ گوشیم میپره وبعد ۲ هفته اون فیلتر رو حذف کردم شارژ گوشیم ۹۷ بود و خوابیدم و فردای اون دیدم شارژ گوشیم ۹۷ هست ۱ درصد هم کم نشده از شارژ گوشیم و بعد فهمیدم که اون برنامه هک کرده بود گوشیم رو آیا امکان هک دوباره بدون اون برنامه وجود دارد لطفا بگید مهمه

  0
 36. سلام خسته نباشید
  من زمانی که وارد برنامه اینستا میشم، یه پیام میاد که (علایم تخلف وجود دارد در صفحه تنظیمات ناظر آن را چک کنید)
  راهنمایی کنید لطفا🙏

  5
 37. سلام خسته نباشید
  من تو گالریم بودم که دیدم یه عکس اومده که نوشته شما با موفقیت هک شدید و اینا بعد دیدم چند ویدیو بد اومد تو گالریم رفتم تو واتساپ چون مطمئن بودم از واتساپ اومده هر چی گشتم اون عکسا و ویدیو ها نبود
  بنظرتون من هک شدم؟

  3
 38. سلام من امروز گوشیم رو خاموش کردم برای چند لحظه بعد که روشن کردم ریست فکتوری شده بود و همه چیم پرید ایا ممکنه دلیلش هک باشه؟
  از اینستاگرام هم پیام دریافت کردم که ینفر وارد اکانتم شده چجوری مشکلمو حل کنم؟ ایا امکان بازیابی عکس ها و اطلاعاتم هست؟

  7
 39. سلام من ی کاری کردم کا جایی که لمس میکنمو نشون بده حالا حدود یه ماهه ک حس میکنم یکی دیگه از گوشیم استفاده میکنه مثلا من دارم ماینکرفت بازی میکنم ی دفه صفحه میلرزه نگاه که میکنم میبینم بغل،وسط،اطراف گوشیم یه جای لمس هست یا تو یوتوب فیلم میبینم یاحتی تو خانه‌ی‌هوم! این اتفاق خیلی برای من افتاده گوشی:a02s لطفا راهنمایی کنین.

  3
 40. سلام،از طرف برنامه نویز یکسره پیام میاد،یا میگه ۸تماس ازدست رفته دارید،دلیلش چیه؟؟؟

  1
 41. سلام من گوشیم ت شاد خود ب خود ایدی گذاشته برنامه Birefingخود ب خود نصب شده بعضی موقام ت اعلان ها میاد ک ی برنامه داره از فروشگاه نصب میشه
  بلوتوثم خودکار روشن شده نتمم زود تموم شد یعنی هک شدم؟
  طبق گفته شما رفتم انتی ویروس نصب کردم چند تا برنامه رو نشون داد پاک کردم
  ت شاد و بقیه برنامه هامم تو قسمت حریم خصوصی و دستگاه های فعال رفتم فقط خودم بودم
  میشه بگین مشکل چیه و باید چیکار کنم؟

  0
 42. سلام ، من یک پیام هاوی لینک فیدیبو‌ دریافت کردم که تخفیف دارم زدم روی لینک و تا صفحه باز شد متوجه قلابی بودن صفحه شدم سریع بستم ، بعد مجدد برسی کردم لینک کاملا جعلی بود!!! من الان هک شدم؟؟ تا کی مشخص میشه؟چیز غیر معمولی ندیدم، حسابم‌هم دست نخورده ولی همش میترسم هک شده باشم.

  2
 43. سلام و ممنون بابت مطالب مفیدتون. چند وقت قبل گوشیم چندتا مشکل پیدا کرد. 1_ گاهی اوقات صفحه ش روشن میشد. 2_ خوبخود آهنگ پلی میکرد فقط وقتی که هندزفری داشتم.چندین بار پشت سر هم آهنگ قطع میکردم و دوباره وصل میشد…. گاهی روی یک آهنگ خاص من نمیخواستم پلی بشه عوض میکردم و دوباره همون پلی میشد 3_ چند بار ولوم صدا موقعی که هندزفری داشتم خودش بالا رفت. 4_ خودبخود چتدین اپلیکیشن جدید و ناشناس نصب کرد گوشی که بلافاصله پاک کردم و دوباره نصب نشدن .5_ گوشیم یکی دوبار ساعت اعلام کرد…
  گاهی اوقات این مسائل مریوط به پخش آهنگ زمانی پیش میومد که گوشی رو پرواز بود. ممکنه تو حالت پرواز هم دسترسی داشته باشه؟

  مشکلات باتری و اینترنت رو که توی سایت گفتین رو نداشتم. البته گوشیم هم کاملا نو بود.
  ممنون میشم راهنمایی کنین.

  1
 44. سلام ببخشید امکانش هست با استفاده از شماره موبایل هک بشیم؟
  من یه مدت با کسی در واتس اپ در ارتباط بودم و الان تهدید به هک کرد ایا امکانش هست؟

  2
 45. سلام چندوقت پیش گوشی من هک شد تمام عکسهای داخل گوشی و تو بخش سیو تلگرامم و تمام تماسهای صوتی واتساپی و همه چیزم هک شد و یک نفر فرستاد برای بقیه .رفتم فتا گفتن از طریق شماره سریال گوشیم از راه دور هک شدم الان گوشی خریدم بازم تا سیم کارت جدید میندازم اون هکر میفهمه مدام کد میفرسته چکار کنم

  4
 46. سلام
  خسته نباشید
  گوشیم زنگ میخوره جواب که میدم دارم با طرف حرف میزنم ولی همون شماره داره بهم زنگ میزنه یعنی انگار من اینو جواب ندادم ولی در عین حال دارم باهاش حرف میزنم

  0
 47. باسلام من امروز واسه اولین بار بدون هیچ علتی گوشیم خود به خود ریست فکتوری شد وتمام اطلاعاتم ازبین رفت حتی کارت حافظم هم ازکار افتاد ایا این میتونه دلیلش هک شدن گوشیم باشه دوستان ؟

  1
 48. سلام خسته نباشید
  اینکه از برنامه ها خود ب خود گوشیم خارج میشه و تک زنگ از کشور های مختلف دریافت میکنم نشانه هک هست؟

  3
 49. سلام خسته نباشید
  من خیلی وقت هست ک تک زنگ از کشور های مختلف دریافت میکنم ک جواب ندادم و کسی هم از خارج کشور باهاش در تماس نیستم اما خیلی تماس داشتم ب صورت تک زنگ از صربستان لندن و گرجستان و اینکه گوشیم خود ب خود از توی اینستا ک دارم کار میکنم باهاش و یا یوتیوب در میاد بدون اینکه خودم خارج بشم از برنامه ها

  1
  1. با سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم مقاله آیا تماس‌های تلفنی خارج از کشور کلاهبرداری است؟ و باعث هک شدن گوشی می‌شود؟ را مطالعه نمایید.

   3
 50. سلام وقت به خیر.
  من با فیلتر شکن وارد ی سایت خارجی شدم و همش پیام و پیوست هایی روی سایت میومدن ک البته چیز تازه ای هم نیست من اون هایی ک جلوی متن رو گرفته بود رو علامت ضبدر زدم و رفت و حتی وقتی اشتباه دستم خورد نزاشتم کامل لود بشا و سریعا از صفحش اوندم بیرون.
  فردا که گوشیمو برداشتم متوجه شدم ی موزیک به پلی لیست موسیقی هام که ن من دانلودش کردم از جایی ک سیو کردم ب پلی لیستم اضافه شده. ترسیدم و سریع پاکش کردم.
  امکانش هست که هک شده باشم؟

  1
 51. سلام لطفا بهم کمک کنید🥺
  چند وقتیه وقتی اهنگ یا فیلم در حال پلی هست توی گوشیم، اون اهنگ یا فیلم خود به خود استپ میشه و این کار ممکنه در مدت پخش اون اهنگ و فیلم چند بار دیگه هم تکرار بشه؛ ایا من هک شدم؟!🥺
  و البته باید بگم که پارسال به مدت چند ماه ، در طول روز با فاصله چند دقیقه ای یا چند ساعتی گوشیم خود به خود صدای بوق کوتاهی از خودش درمی‌آورد که هرچی گوشیم و زیر و رو کردم همچین صدایی جزء صدای نوتیف ها و الارم ها نبود، ایا این نشانه، نشانه هک شدن هست؟(و البته الان دیگه این مشکل و نشانه رو نداره گوشیم و فقط همون استپ شدن ناگهانی اهنگ و فیلم هست)

  واقعا ممنون میشم کمکم کنیدددد🥺

  0
  1. با سلام دوست عزیز امکان هک شدن شما بسیار کم است ممکن است از مشکل نرم افزاری گوشی شما باشد. ایا به تازگی نرم افزاری روی گوشی تان نصب کرده اید؟

   3
   1. واقعااا؟🥺
    ممنون از پاسخگویی تون
    بله برنامه و نرم افزار میتونم بگم چند باری نصب کردم

    2
   2. موفق باشید. و روی هر لینکی کلیک نکنید تا گوشی و اطلاعاتتون امن باقی بماند

    0
 52. سلام خسته نباشین.
  ببخشید من حدودا دوهفته هستش که خط اصلیم‌رو خاموش کردم و شماره خط جدیدم‌رو بجز خانواده کسی نداره.ولی دیروز یک‌شماره ناشناس چندین بار باهام تماس گرفت. میخواستم ببینم از طریق خط خاموش میشه گوشی‌رو هک کرد؟؟چون این علامت‌هایی که گفتین‌رو نداره گوشیم ولی خیلی ترسیدم

  0
 53. سلام ببخشید من اگه بخام سیمکارتم رو بسوزونم دیگه نیاز به حذف اکانت نیست؟ چون من نمیخام کسی بفهمه که حذف اکانت اینستا یا تلگرام زدم
  راهنمایی کنید لطفا

  0
 54. سلام.من وقتی به وای فای متصل هستم رو گوشیم دوباره پیام وصل شدن به همون وای فای میاد.میشه راهنماییم کنید دلیلش چیه.خاموش روشن شدن دستگاهم هم یکی دوباره اتفاق افتاده تا الان.

  1
  1. با سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم به یک متخصص گوشی در ایم زمینه مراجعه نمیایید.

   2
 55. سلام تورو خدا میشه جواب بدید .من یک شماره تو گوشبم ذخیره بود الان پاکش کردم .حالا دیروز اون فرد بهم‌زنگ زده که شمارت افتاده رو گوشبم .زنگ زدی بهم .درصورتی من اصلا شمارش هم ندارم .باور نکردم تا یک روز پیش هم‌بودیم باز شماره من افتاد روی گوشیش اما من اصلا دست عم به گوشبم‌نزده بودم .میشه بگید چکار کنم؟مشکلش چیه؟

  3
  1. با سلام دوست عزیز شاید آن طرف قصد اذییت کردن شما را دارد اما فکر نمیکنم که شما هک شده باشید.

   7
 56. سلام من امروز روی گوشیم یه برنامه ای نصب کردم رفتم توش بعد اینکه رفتم نوشته بود اگر کد تایید را نزنید بعد ۲دقیقه اطلاعات شما انتشار خواهد شد من بعد خوندنش گوشی رو خواموش روشن کردم و برنامه را پاک کردم میخواستم بدونم آیا امکان پخش اطلاعات وجود داره.
  لطفا لطفا لطفا جواب بدین.
  خیلی متشکرم

  1
 57. سلام من امروز روی گوشیم یه برنامه ای نصب کردم رفتم توش بعد اینکه رفتم نوشته بود اگر کد تایید را نزنید بعد ۲دقیقه اطلاعات شما انتشار خواهد شد من بعد خوندنش گوشی رو خواموش روشن کردم و برنامه را پاک کردم میخواستم بدونم آیا امکان پخش اطلاعات وجود داره.
  لطفا لطفا لطفا جواب بدین.

  1
  1. با سلام دوست عزیز متاسفانه اطلاعات دقیق در این باره نداریم ولی نگران نباشید فکر میکنم انها با این ترفند میخواستند که درسترسی از تلفن همراه شما بگیرند. کار خوبی کردید که تایید نزدید.

   1
 58. مدتیه برای من ایمیل هایی از اشخاص انگلیسی با محتوای انگلیسی میاد ک بسیار زشتو زننده هستند و ا۱رار دارن فایل یا لینکو باز کنم
  من باز نکردم اما پیامشونو خوندم یا خوندن پیام امکان هک شدنم هست؟
  من براشون جواب هم فرستادم ولی بعد کلا ایمیلم رو پاک کردم… ممکنه هک شده باشم؟؟؟

  3
  1. با سلام دوست عزیز خیر تنها با خواندن پیام شما هک نمیشود.

   2
 59. اخیرا ی نفر با اسمی خارجی برای من پیامی ب زبون انگلیسی تایپ کرده و سعی در فریب دادن من داره… میدونم با توجه به سایت خوبتون قصدش هکه. اما بام سواله از کجا ایمیل من رو پیدا کرده؟ من فایلهایی ک فرستاد رو باز نکردم ولی آیا با خوندن پیامش هم میتونم هک شم؟ تورو خدا جواب بدین من حتی بهش جواب هم دادم اما لینک و عکساشو باز نکردمممممم نگرانم

  0
  1. با سلام دوست عزیز خیر با خواندن پیام ها شما هک نمیشود پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان اگر لینکی فرستاد ان را باز نکنید.

   1
 60. سلام
  من موقع استفاده از برنامه تلگرام یه خط سیاه از صفحه رد میشه دلیل این چیه؟

  2
  1. با سلام بیتا عزیز پیشنهاد میکنم که به یک متخصص نشان دهید احتملا مشکل سخت افزاری دارد.

   1
 61. سلام.خسته نباشید
  ببخشید آیا گوشی موبایل خود ب خودی بوق میخوره؟تابحال برای کسی اتفاق افتاده ک هر صبح و شب ها گوشی خود ب خود بدون هیچ دستکاری ازش صدای بوق بیاد،آیا مشکل نرم افزاری است؟
  لطفا راهنمایی کنید،ممنون میشم.

  2
  1. باسلام دوست عزیز فک میکنم که مشکل نرم افزاری است پیشنهاد میکنم یک انتی ویروس روی گوشی تان نصب کنید و اگر مشکل حل نشد به یک متخصص در زمینه موبایل نشان دهید.

   0
 62. دیشب یک نفر از شماره ثابت داخلی به من زنگ زد و گفت هشدار سرقت اطلاعات گوشی حدود 5 ثانیه و قطع شد .فردا با آن شماره داخلی تماس گرفتم جواب نداد. آیا یه مزاحم تلفنی بوده و یا احتمال داره گوشیم هک شده باشه و اینکه ممکنه خود هکر از شماره ثابت داخلی تماس بگیره و هشدار بده؟

  0
  1. با سلام دوست عزیز نگران نباشید به احتمال بسیار زیاد ان شخص به قصد مزاحمت تلفنی این کار را انجام داده است اگر مشکلی برایتان پیش امد پیشنهاد یکنم که گوشی تان را ریست فکتوری کنید

   0
 63. من باگوشیم به دوستم پیام دادم درحین پیام دادن ها دوستم ادرس من ازروی گوشی پیدا کرد من توحیاط بودم دوستم باماشینش که صداش تابلو انقدر تا کوچه های اطراف چرخید تاوقتی نزدیک حیاط ماشد صدای بوق ممتد امد نمیدونم باگوشی اینکارکرده یا دستگاه خاصی داشته لطفا راهنمایم کنید مرسب

  0
  1. با سلام دوست عزیز مطمئن هستید که مکان را از طریق تلگرام یا واتساپ برای ایشون ارسال نکردید در گذشته؟

   0
 64. سلام خسته نباشید … ببخشید یه سوال داشتم اگه میشه لطفا لطفا هرچه زودتر جوابمو بدین خواهشا … من داشتم تو تلگرام با یه ربات که برا چت کردن و اینا بود با یه نفر دیگه که خب نمیشناختمش چت میکردم که یکهو گوشیم شروع کرد به یجورایی سوت کشیدن … خب چون شب هم بود یخورده ترس ورم داشت … و خیلی حس بدی دارم هی سوت می‌کشید اونم خیلی با صدای بلند درحالی که صدا اول خیلی کم بود بعد هم که کاملا بی‌صدا کردم بارم ادامه داشت نتو فیلترشکن و اینارو خاموش کردم بعد گوشی روهم خاموش کردم … بعد اینکه روشن کردم تا الان که یه چند دیقه ایی میگذره چیزی نشده … خواهش میکنم راهنماییم کنید… چیشده آیا کسی گوشی منو هک کرده ؟؟؟؟؟؟؟

  0
 65. سلام خسته نباشید … ببخشید یه سوال داشتم اگه میشه لطفا لطفا هرچه زودتر جوابمو بدین خواهشا … من داشتم تو تلگرام با یه ربات که برا چت کردن و اینا بود با یه نفر دیگه که خب نمیشناختمش چت میکردم که یکهو گوشیم شروع کرد به یجورایی سوت کشیدن … خب چون شب هم بود یخورده ترس ورم داشت … و خیلی حس بدی دارم هی سوت می‌کشید اونم خیلی با صدای بلند درحالی که صدا اول خیلی کم بود بعد هم که کاملا بی‌صدا کردم بارم ادامه داشت نتو فیلترشکن و اینارو خاموش کردم بعد گوشی روهم خاموش کردم … بعد اینکه روشن کردم تا الان که یه چند دیقه ایی میگذره چیزی نشده … خواهش میکنم راهنماییم کنید… چیشده آیا کسی گوشی منو هک کرده ؟؟؟؟؟؟؟

  1
  1. با سلام دوست عزیز لطفا گوشی تان را ریست فکتوری کنید سپس یک انتی ویروس خوب روی گوشی تان نصب کنید. اگر مشکل برطرف نشد احتمالا مشکل سخت افزاری دارد و باید به یک متخصص نشان دهید. موفق باشید.

   0
 66. سلام خسته نباشید

  من همین امروز گوشیم به لرزش در اومد جدی نگرفتم

  بعد از یک ساعت دوباره به لرزش در اومد

  (البته گوشی بی صدا بود )
  اگر صداشو زیاد میکردم شاید صدای هایی میومد ازش

  چند وقت پیش یک نفر لینک فرستاد رفتم داخلش بعد زدم بیرون

  میتونه از اون لینک باشه؟

  2
  1. با سلام دوست عزیز شاید مشکل سخت افزاری دارد، پیشنهاد میکنم به یک متخصص در حوزه موبایل نشان دهید. موفق باشید

   2
 67. سلام
  من دیروز از افغانستان باهام تماس گرفتن جواب دادم بعد گفتم الو کسی جواب نداد قط کردم بعدش مسدود کردم باز هم همون شماره زنگ زد

  امروز هم دوباره از افغانستان زنگ زدن با شماره دیگه من سریع قط کردم و مسدود کردم امکانش هست گوشیم رو هک یا ردیاب کنند؟

  1
 68. سلام ببخشید من گوشیمو به روز رسانی کردم و وقتی به روز رسانی شد یه برنامه ای خود به خود روش نصب شد ولی من پاکش کردم و توی گالریم بودم یه عکسی رو داشتم میدیم که خودش یهو رفت بیرون و رفت داخل یه عکس دیگه، توی اینستاگرام و‌تلگرام و واتساپم چک‌کردم به جز اکانت های خودم کسی نبود.. ایا هک شدم یا نه ؟

  1
 69. سلام بعد ظهر گوشیم دستم بود ناگهان یه شماره از افغانستان باهام تماس گرفت جواب دادم گفتم الو 19 ثاینه تماس برقرار کردم بعد قط کردم ترسیدم و سریع شماره رو مسدود کردم بازم همون شمار زنگ زد
  الان امکانش هست گوشیم هک شده باشه چون من اصلا کسی رو ندارم بهم زنگ بزنه و زمانی که من گفتم الو اصلا جواب نداد

  ( از چند نفر پرسیدم گفتن شاید گوشیت رو ردیابی کرده و یا هک کرده باشن امکانش هست؟)

  1
 70. سلام
  پیامهایی به ربات جمیل تلگرامم میاد که میگه حساب خود را با کلیک زیر تایید کنید.بعد میگه خوش آمدید ووو…
  یعنی منکه کلیک تایید نکردم چجوری میگه به حساب خود خوش آمدید
  پیام تو ربات جمیل تلگرام هست تما تو خود جمیل این پیام نیست.
  مگر جمیل اثلی با جمیل تلگرام یکسان نیست.؟پیام باید توی دوتاش باشه.ولی نیست.

  0
 71. سلام
  من دیروز گوشیم چند بار خودش هی خاموش شد و من چون تو کلاس بودم فقط روشن کردم و به درس ادامه دادم، بعد غروب هی گوشیم داغ کرد و من گذاشتمش کنار، فکر کردم شاید زیاد استفاده کردم، اما دیدم اصلا روشن نمیشه، یعنی انگار گوشی علائم حیاتی نداره، به شمارم زنگ زدم، بوق می خورد یعنی خاموش نبود، به شارژ می زنم گوشی می‌ره رو حالت شارژ و لامپ بالاش روشنه، اما بدون علائم حیاتی. به نظرتون دلیلش چیه؟

  5
  1. با سلام دوست عزیز گوشی شما مشکل سخت افزاری پیدا کرده است پیشنهاد میکنم که حتما به فرد متخصص و قابل اعتماد در این زمینه نشان دهید. موفق باشید

   2
 72. سلام و خسته نباشید

  من وقتی با هنزوری آهنگ گوش میدنم خود به خود آهنگ عوض میشه چند بار یا همینطور موزیک ویدیو یا فیلم و صدا کم زیاد میشه احتمال هک شدن وجود دارد ؟ ولی بدون هنزوری نمیشه

  1
  1. با سلام دوست عزیز خیر امکان هک شدن شما بسیار کم است لطفا با یک هندزفری دیگر هم امتحان کنید.

   1
 73. لطفا هرچه زودتر جواب منو بدید خواهشاً
  چند روز پیش گوشیمو زدم تو اتاق تو شارژ
  و خاموش کردم وقتی از اتاق اومدم بیرون
  گوشی پدرم از طرف من زنگ خورد با اینکه گوشیم تو شارژ بوده
  پدرم جواب داد ولی هیچ صدایی نمیومد
  و بعد قط کردم رفتم سراغ گوشیم بازش کردم و دیدم رو ی برنامه شارژ سریع باز شد
  لطفا بهم بگید من هک شدم؟؟؟

  1
  1. با سلام دوست عزیز بله امکان هک شدن شما هست پیشنهاد میکنم گوشی تان را ریست فکتوری کنید.

   1
 74. با عرض سلام.چند وقته دکمه پاور گوشی رو که میزنم که گوشی قفل شه خود به خود دوربین رو باز میکنه. گوشی رم format کردم فایده نداشته.چه کار باید بکنم؟
  مدل گوشی a6 plus 2018

  2
  1. با سلام دوست عزیز اگر گوشی را فرمت کردید و باز هم مشکل شما حل نشد به احتمال زیاد گوشی شما مشکل سخت افزاری دارد، بنابراین پیشنهاد میکنم که گوشی تان را به یک متخصص در زمینه سخت افزار موبایل نشان دهید.

   1
 75. سلام خسته نباشید. ببخشید من الان نزدیک 2 ماهه یک گوشی جدید خریدم. ولی سیمکارت که اینترنت روش هست پشت این گوشی جدید خیلی نت میکشه الان حتی 1 ماهم نشده ولی حدود 3 میلیون فقط خرج نت کردم ولی پشت گوشی های دیگه خیلی کم نت میکشه. توی برنامه ای هم جز واتساپ اونم برای درس نمیرم. خواستم ببینم گوشیم هک شده. تورو قرآن هرچی سریعتر بهم بگید😭😭😭😭

  4
  1. با سلام دوست عزیز لطفا آرامش خودتان را حفظ کنید سپس گوشی را به حالت تنظیمات کارخانه برگردانید(یادتان نره از اطلاعاتتون بک آپ بگیرید!). اگر مشکل برطرف نشد به یک متخصص در زمینه موبایل نشان دهید. موفق باشید

   2
 76. سلام من امروز میخواستم تو گوکل پلی یه بازی نصب کنم بعد دیدم جلوی نصب یه علامتی هست نوشته در کدام تلفن نصب شود من اون زدم دیدم دوتا تلفن اومد که جلوشون گزینه تیک داشت نمیدونم میترسم گوشیم هک شده باشه خواهشا راهنمایی کنین

  2
  1. با سلام دوست عزیز لطفا گوشی تان را به تنظیمات کارخانه برگردانید(یادتان نرود که از اطلاعاتتان بک آپ بگیرید) و یک انتی ویروس خوب روی گوشی نصب کنید. پیشنهد میکنم برای نصب انتی ویروس مقاله ۸ تا از بهترین آنتی ویروس‌های رایگان برای گوشی را مطالعه نمایید. موفق باشید

   1
 77. سلام اینم بگم چند هفته پیش یه شماره ناشناس به من زنگ زد اما من به هیچ وجه جواب ندادم بع بعد از اون یه شماره هلیی رک برام فرستا نمیدونم شماره چند رقمی بود ایا امکان داره گوشی هک شده باشه و من زیاد نزاحم تلفنی دارم

  1
  1. با سلام دوست عزیز باید به شما بگویم با وجود مزاحم تلفنی نمیتوان تصمیم گرقت که گوشی شما هک شده، راهی که به شما پیشنهاد میکنم این است که گوشی را به تنظیمات کارخانه برگردانید و یک انتی ویروس خوب روی گوشی نصب کنید. موفق باشید

   2
 78. سلام من داشتم تو گوگل پلی بازی نصب میکردم یه دفعه دیدم زیر نصب نوشته در کدام تلفن نصب شود
  بعد دوتا تلفن اورد که جلوش گزینه ی تیک داشت نمیدونم از اونموقع خیلی ترسیدم که گوشیم هک شده باشه لطفا راهنمایی کنید

  2
 79. آیا هک هست که بتواند هم زمان با ما صفحه را ببیند مثلا من تو واتساپ هستم و یکی داره میبینه که من چی مینویسم
  اگر امکان این وجود داره بگید چیجوری مطمئن بشم
  و چیجوری آن هارا بیرون کنم¿

  ‌‌‌‌

  2
  1. با سلام دوست عزیز لطفا وارد Web WhatsApp شوید و سه نقطه بالا را بزنید ببینید که اگر سیستمی غیر از سیستم خودتان به شما وصل است آن را log out کنید و از اکانت خود بیرون بیاندازید.

   1
 80. سلام ادامه توضیحاتی ک دادم من تو واتساپم پیام یکی از مخاطبام سین نکرده بودم کاملا مطمئنم حالا خودش سین شده..اینم علامت هک؟؟؟ غیرممکن ک خودش سین بشه؟؟؟؟

  2
 81. سلام.اگر گوشی هک بشه به چه اطلاعاتی میتونن دست پیدا کنند؟ آیا مکالمات رو هم میتونند بشنوند؟
  ممنونم

  1
 82. سلام خسته نباشید توروخدااااا جواب منو زودتر بدین توضیح کامل میدم ..من اینترنت گوشیم روشن بود ی بازی ک مشابهش تو گوگل پلی هست برام پیغام میومد ک نصبش کنم چندین بار لغو زدم اما انقدر تکرار شدک دفعه اخرحواسم نبود دستم خورد تایید شد و بعدازچنددقیقه دیدم نصب شده اول تو تنظیمات نگاه کردم دیدم دسترسی ب محل ذخیره نداره و زده از گوگل پلی دانلود شده است و من گوگل پلی ام ب روز رسانی نبود و بعد رفتم داخل بازی اول ی کم بازی کردم بعد رفتم گوگل پلی همین بازی رو سرچ کردم دیدم زده این برنامه از گوگل پلی دانلود نشده بود ایا میخواهید حذف و نصب کنید منم حذف و نصب کردم و وقتی بازی اصلی رو از گوگل پلی دانلود کردم دیدم شبیه همون بازیه اما فرق دارن .خواهشا بهم بگید ک من هک شدم؟؟؟ و عکسام و اطلاعات گوشیم دست کسی افتاده؟؟؟؟

  2
  1. با سلام دوست عزیز لطفا ارامش خودتان را حفظ کنید باید به شما بگم که امکان هک شدن شما کمه بهتون پیشنهاد میکنم که گوشی تونو به تنظیمات کارخانه برگردانید و یک انتی ویروس روی گوشی تان نصب کنید

   2
   1. سلام مجدد.بخاطر مدرک هایی ک تو گوشیم هست نتونستم تنظیمات کارخانه بزنم اما انتی ویروس نصب کردم..میخوام بدونم اطلاعاتم دستشون افتاده یا ن چون من دشمن دارم..و اینکه بازی گوگل پلی پیغام داده بود از گوگل پلی دانلود نشده بود و بازی ک رو گوشیم نصب شد مشابه بازی اصلی بود..بیشتر از مرحله یک رو اون بازی برنامه ریزی نشده بود.مطمئنید ک هک نشدم توسط این بازی ؟؟؟

    2
   2. با سلام دوست عزیز امکان دارد شما بدافزار نصب کرده باشید لطفا اون بازی را حذف کنید. از اطلاعات گوشیتون در یک حافظه جانبی بک اپ بگیرید و سپس گوشی تان را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

    1
  2. و اینم بگم گوشی من دست کسی نبوده من نگرانم ک از راه دور هک شده باشم..چندین بار این بازی پیغام داد ک نصبش کنم لغو کردم دفعه اخر دستم خورد و نصب شد

   1
 83. سلام در بازی کلابی یک نفر اومد پی وی و گفت که میخام الماس برات واریز کنم خب منم قبول کردم وشمارم رو بهش دادم بعد فهمیدم کلاه بردار هستش و گفتم که من کدی برای بازی کلابی نمیزنم اونم شروع کرد به تهدید کردن و گفت که شمارتو دارم و هکت میکنم از طریق شماره بعد من سریع رم گوشیم رو دراوردم واقعا ترسیدم.من میخام بدونم که میتونه گوشیم رو هک کنه یا ن؟؟؟ممنون میشم جواب بدید من واقعا نگرانم.

  2
 84. سلام وقتتون بخیر من چند روز پیش ناگهانی یک ویسی در گوشیم پلی شد که اصلا نمیدونم چی بود و امروز هم وقتی تو اینستا بودم ناگهان اومد بیرون و داخل تلگرام رفت و تا حالا چندین بار وقتی یک پیام مینویسیم به طور خودکار پاک میشه ،میترسم هک شده باشم‌تورو خدا کمکم کنید

  1
  1. با سلام دوست عزیز لطفا ارامش تان را حفظ کنید و گوشی تان را به تنظیمات کارخانه برگردانید. و یک انتی ویروس خوب روی گوشی نصب کنید. اگر باز هم مشکل شما برطرف نشد حتما به یک متخصص به صورت حضوری نشان دهید.
   پیشنهاد میکنم حتما مقاله ۸ تا از بهترین آنتی ویروس‌های رایگان برای گوشی را هم برای نصب انتی ویروس مطالعه نمایید.

   2
 85. سلام من گوشیمو تازه خریدم و شارژ و خیلی خوب نگه میداره و وقتی میزارم شارژم خیلی زود شارژ میکنه.
  ولی چند وقتیه گوشیم زود شارژ تموم می‌کنه و وقتی میزارم شارژ دیر شارژ میشه .
  میخواستم بدونم آیا گوشیم هک شده یانه؟
  چون به یک نفرم مشکوکم میخوام مطمئن بشم

  2
  1. با سلام دوست عزیز امکان هک شدن شما کمه، پیشنهاد میکنم حتما از نظر سخت افزاری گوشی‌تان را به یک متخصص نشان دهید.

   1
 86. سلام من گوشیم و تازه خریدم و مشکلی و هم نداره و شارژ و خیلی خوب نگه میداره تازگی ها شارژ گوشیم زود تموم میشه و وقتی میزارم شارژ خیلی دیر شارژ میشه .درصورتی که قبلاً اینطوری نبود.
  به کسی هم مشکوک هستم .
  الان من خیلی استرس دارم گوشیم هک شده یا ن؟

  4
  1. با سلام دوست عزیز امکان این کار کم است ولی به شما پیشنهاد میکنم یک انتی ویروس روی گوشی تان نصب کنید و اگر باز هم مشکل تان برطرف نشد حتما به یک متخصص نشان دهید.
   برای نصب انتی ویروس پیشنهاد میکنم مقاله ۸ تا از بهترین آنتی ویروس‌های رایگان برای گوشی را مطالعه نمایید.

   1
 87. سلام
  من امروز صبح با شماره ناشناس که پیش شماره۵۳۷+ بود بهم زنگ زدن و من چون خواب بودم متوجه نشدم و جواب دادم اما تا من برداشتم تماس قطع شد یعنی تا گفتم الو قطع شد بعدش زنگ نزدم و خیلی شوکه شدم و اومدم تو نت دنبالش گشتم گفت واسه کشور کوبا یا پاکستان یا ترکیه هستش الان من خیلی استرس دارم یعنی ممکنه گوشیم هک شده باشه!؟😭🤦🏻‍♀️

  3
  1. با سلام دوست عزیز این یک مزاحمت تلفنی بین المللی است اگر میخواهید بدانید هنگامی که همچین تماس هایی از خارج از کشور دارید باید چه کنید به شما پیشنهاد میکنم مقاله آیا تماس‌های تلفنی خارج از کشور کلاهبرداری است؟ و باعث هک شدن گوشی می‌شود؟ را مطالعه نمایید.

   1
 88. سلام ببخشید من چند روز پیش گوشیم یهویی رفت رو
  حالت fastboot بعد یه جایی گیر بودم به گوشیم نیاز داشتم به خاطر همین رفتم پیش یه تعمیرکار گوشی بعدش گوشیم رو با کابل به کامپیوترش وصل کرد و بعد از ۴ الی ۵ دقیقه گوشیم رو درست کرد بهم تحویل داد ولی قفل صفحه گوشیم باز نبود همه چی مثل همیشه عادی بود قفل صفحه گوشیم باز نشده بود الان خیلی استرس دارم چونکه خیلی بهش شک داشتم یکم حرکاتش مشکوک بود الان چند روزه همش میترسم گوشیم و هک کرده باشه توروخدا راهنمایی کنید ببینم چیکار کنید ؟؟؟

  1
 89. سلام من موقعی که وارد برنامه ای میشم یه اهنگ عجیب پلی میشه تو هیچ برنامه دیگه ای هم نیست وقتی که صداشو میبندم پلی میشه حتی تا موقع ای که پس زمینه فعال هم هست هنوز پلی میشه و حتما باید کامل بسته بشه تا صدا قطع شه امکان داره هک شده باشم ؟؟

  1
  1. با سلام دوست عزیز امکان هک شدن شما کم است پیشنهاد میکنم گوشی تان را چک کنید ببینید برنامه مخربی تازگی دانلود نکردید؟ و اینکه یک انتی ویروس روی گوشی تان نصب کنب کنید همچنین به شما پیشنهاد میکنم مقاله زیر را مطالعه نمایید.
   ۸ تا از بهترین آنتی ویروس‌های رایگان برای گوشی

   3
 90. سلام
  من مبایلم کند کار میکنه وقتی داخل برنامه ای هستم از برنامه بیرون میره اکثر مواقع خاموش میشه یا وقتی چت میکنم خود به خود پیامام پاک میشن همش تبلیغات الکی میاد روی مبایلم شارژمم زود تموم میشه ینی امکانش هست هک بشه؟؟؟؟

  1
 91. سلام خسته نباشید
  من گوشیم سامسونگ و اندروید پنج هست.
  دوتا سیم‌کارت رو گوشی دارم
  سیم‌کارت یک در واقع سیم‌کارت اصلی هست که باهاش زنگ میزنم و از اینترنتش استفاده میکنم.
  سیم‌کارت دو هم الکی تو گوشیمه و هیچ کاربردی نداره.
  دیروز با یه خط خارج از کشور به سیم دو زنگ زدن و میس افتاد.
  منم چون منتظر تماس کسی بودم اشتباه کردم و سریع با اون شماره تماس گرفتم.
  میدونم اشتباه کردم!
  کد کشوری که شماره افتاده بود ۳۷۸+ بود.
  وقتی زنگ زدم بلافاصله انگار به یه صدای ضبط شده وصل شدم.
  تماس فقط دو سه ثانیه طول کشید و حدود پنج هزار تومان شارژم رو خورد.
  بعد از اون تماس حدود یک ساعت به اینترنت وصل بودم و بعد اون سیم‌کارت رو کلا از گوشی در آوردم.
  رو این گوشی تمام اطلاعاتم هستش و الان به شدت نگرانم که نکنه هک شده باشم.
  خواستم بپرسم آیا احتمال داره هک شده باشم؟
  اگه آره اون طرف به چه اطلاعاتی دسترسی داره؟
  اگه گوشی رو ریست فکتوری کنم مشکل حل میشه؟
  البته هیستوری چت واتساپم خیلی خیلی واسم مهمه و از ترس اینکه نکنه اونا پاک بشه تا الان ریست فکتوری نکردم.
  اگه میشه کمکم کنید و بگید چکار کنم؟ چقدر احتمال داره هک شده باشم.
  اینم بگم تو این یکی دو روز هیچ اتفاق یا مشکل خاصی تو گوشیم نیفتاده.
  همه چیز مثل قبله و گوشی مثل قبل کار می‌کنه.
  سه چهار بارم با آنتی ویروس گوشیم رو چک کردم و هیچ ویروسی پیدا نشد، هرچند آنتی ویروسیم زیاد قوی و آپدیت نیست

  0
  1. با سلام دوست عزیز متاسفانه به خاطر نا اگاهی، مردم با این تماس های خارج از کشور دوباره تماس می‌گیردند. به شما پیشنهاد میکنم حتما مقاله آیا تماس‌های تلفنی خارج از کشور کلاهبرداری است؟ و باعث هک شدن گوشی می‌شود؟ را مطالعه نمایید و به دوستان تان هم اطلاع رسانی کنید تا از این کلاهبرداری اینترنتی جلوگیری شود.

   0
 92. با سلام آیا این امکان وجود دارد که با نصب برنامه مخرب توسط هکر کنترل گوشی را در دست بگیرد و در آخر گوشی رو هم ریست فکتوری کنه که رد پاش نمونه ؟آیا میتواند گوشی را ریست فکتوری کند

  0
  1. با سلام دوست عزیز در اکثر مواقع و تغریبا 90 درصد از حالت هک خارج میشود.

   0
 93. بعد اگر دستگاه کسی هک بشه و بعد فرد دستگاهش رو به حالا تنظیمات کارخونه در بیاره اطلاعاتی که هکر ها دریافت کردن برای اونا پاک میشه؟

  0
  1. با سلام دوست عزیز خیر اطلاعات پاک نمیشه فقط دسترسی انها به دستگاه شما قطع میشود.

   0
 94. من نمیتونم از پلی استور برنامه دانلود کنم یعنی وقتی روی دانلود میزنم فقط میچرخه و مینویسه در حال انتظار. هک شدم؟؟؟؟

  3
  1. با سلام دوست عزیز امکان هک شدن شما خیلی کم است لطفا اینترنت خود را بررسی کنید

   0
 95. سلام وقت بخیر امکانش هست ک با یک برنامه گوشی رو هک کرد ‌خونه کسی دید ممنون میشم جواب بدهید

  1
  1. با سلام دوست عزیز متاسفانه امکان این کار وجود دارد اما بسیار کم است بنابراین پیشنهاد میکنم بیشتر مراقبت کنید از وسایل الکترونیک که امکان هک شدن آنها وجود دارد.

   1
 96. ببخشید در صورت هک اگه گوشی به تنظیمات کارخانه برگردونیم ،موبایل از حالت هک خارج میشه؟

  2
  1. با سلام دوست عزیز در اکثر مواقع بله. در صورت برگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه دسترسی افرادی که شما را هک کرده اند قطع میشود.
   همیاب24 سامانه استعلام و ردیابی کالاهای دیجیتال سرقتی/مفقودی.

   2
 97. سلام .از طریق WiFi امکان هک شدن وجود داره؟؟ از چه طریقی میتونیم متوجه بشیم؟

  2
   1. ببخشید از طریق آنتی ویروس میتونیم بفهمیم هک شدیم یا نه؟ برای اطمینان باید چیکار کنیم؟

    1
   2. با سلام دوست عزیز اگر قصد نصب یک انتی ویروس خوب دارید میتوانید مقاله زیر را مطالعه کنید در آنجا میتوانید بر اساس مشکلی که دارید یکی از انتی ویروس ها دانلود و نصب کنید. و میتوانید مشکل تان را حل نمایید.
    ۸ تا از بهترین آنتی ویروس‌های رایگان برای گوشی

    1
 98. سلام ببخشید من گوشی Mi A3 هست قبلا گوشیم از دستم افتاد و بعد تاچشو عوض کردم برنامه ها بعد از کلی استفاده متوقف میشن از روزی که تاچشو عوض کردم بعد من ترسیدم گوشیمو به حالت تنظیمات کارخانه بردم ولی باز همینطوری بود بعد امروز یکی بهم زنگ ولی من جواب ندادم و توی واتساپ بهم پیام داده بود یک نقطه فرستاده بود و من بلاکش کردم هک شدم؟ اگر هک شدم باز به تنظیمات کارخانه گوشیمو ببرم؟

  0
 99. سلام خسته نباشیدممنون میشم کمکم کنیدمن توحساب اینیستامیرم به فعالیت ورودبه سیستم اسم گوشیم رومیاره امامکانش رواروپانشون میده یامکانهای دیگراسم گوشیم هست امامکانش جاهای دیگراست علت چیست ممنون میشم اینوبگین برام

  0
 100. سلام ، مدتی پیش یکی اینستاگرام منو هک کرد و من متومه شدم اما رمزو عوض نکردم ، بعد چند روز دوباره وارد پیجم شد و بعدش هم رمزو عوض کردم هم شماره ای که باهاش پیج زده بودم ، منتهی همش فکر میکنم نکنه گوشیمو هم هک کرده باشه ، وقتی میخواستم از گوگل پلی اپ دانلود کنم زیرش دوتا گزینه اومد (this phone ✅ و دوباره this phone✅) این یعنی چی ؟ یعنی یه نفر گوشیه منو هک کرده؟؟

  0
  1. ا سلام دوست عزیز براساس شرایطی که شما گفتید نمیتوان بطور قطع گفت که گوشی شما هک شده است شما میتوانید به یکی از تعمیرات موبایل گوشی خود را نشان دهید و اگر به خاطر کرونا نمیتوانید مراجعه نمایید میتوانید یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب و گوشی خود را اسکن نمایید.

   0
 101. سلام. چند وقت پیش توی گالریم پر از عکس شد اونم لگو های تلگرام اینستگرام یوتیوب تیک تاک و… در صورتی که اگه مشکل از تلگرام و اینستگرام باشد میتونم چیزی بگم و درستش کنم ولی من از بقیه موارد استفاده نمیکنم و نصبشون نکردم و حدود چند هزار از همین لگوها توی گالریم بود بعد خیلی زمان برد تا حذفشون کنم آیا هک شدم؟ و برای جلو گیری بازیابی تنظیمات انجام دهم یا به حالت کارخانه برم؟

  0
  1. با سلام نرگس عزیز بله امکان هک شدن شما هست و پیشنهاد میکنم گوشی تان را به حالت تنظیمات کارخانه ببرید

   1
 102. من یک برنامه از گوگل پلی نصب کردم مربوط به بازیابی اطلاعات قبل از ورود به برنامه 5 دقیقه طول کشید تا بالا بیاد بعد اومدن گفت واسه بازیابی باید پول بدید یعنی من هک شدم وچند روز قبلش گوشیم خیلی گرم شده حتی دستم میسوزنه

  2
 103. سلام وقت بخیر
  من از گوشی شیائومی استفاده میکنم وامروز دوبار این اعلان برای من اومدmessage is restoring backed up message content and data
  که نمیدونم مربوط به خود گوشی هست یا دسترسی ینفر به پیامامو داره بازیابی میکنه.ممنون‌میشم راهنماییم کنین

  1
 104. سلام گوشی من صفحش خود به خود روشن میشه وخاموش میشه هر ساعت تو روز ممکنه اینجوری بشه…….
  ممکنه هک شده باشه توسط ی فرد یانه باید چیکار کنم ….

  0
  1. با سلام دوست عزیز امکانش کم هست لطفا به یک متخصص نشان دهید

   0
 105. باسلام،امروز شماره ناشناسی به گوشیم تک زد و بعد پیامکی پر از علامت سوال واسم فرستاد بازم کردم ک بلاکش کنم بعدش گوشیم کند کار کرد
  میشه که هک شده باشه؟!

  0
  1. سلام وقت بخیر، امکان هک شدن وجود دارد.
   شما میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود

   0
 106. با سلام با اینکه من به سامسونگ اعلام هک شدن پنهانی گوشیم و مخاطبینم اعلام کردم ولی دو روز پیش تمام مخاطبین من پریده و حتی بروز رسانی نمیشه . حتی سیمکارتها رو جابجا کردم ولی مخاطبینم بر باز گردانده نشده باید چکار کنم . آیا با فلش کردن درست میشه

  2
  1. با سلام دوست عزیز اگر اطمینان دارید که گوشی شما هک شده است میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود.
   در غیر این صورت بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید

   1
 107. سلام من چندروز پیش یه تلفن ثابت با من تماس گرفت بعد هرچی تماس میگرفتم یا خاموش بود یا در دسترس نبود خیلی شک کردم بعد یکم تحقیق گفتن احتمال اینکه هکر باشه هست میخاستم بگم نظر شما چیه؟

  0
 108. سلام من گوشیمو هر وقت خاموش روشن میکنم ۵ تا عکس توی گالریم ظاهر میشه هر دفعه هم پاکش‌میکنم نمیره توی جرئیاتش نوشته دمو،چیکار کنم دیگه نیااان؟هک شدم یعنی؟

  0
  1. سلام دوست عزیز ، نرم افزار‌های گوشی تان را برسی کنید و در صورت مشکوک بود نسبت به حذف آنها اقدام نمایید.
   امکان هک شدن کم است و در صورت که مشکل برطرف نشد میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود

   3
 109. ایا با زدن روی یه بینک بدون نصب برنامه یا وارد کردن اطلاعات صرف کلیک روی لینک میتونن هک کنن؟

  0
 110. سلام میخواستم بدونم کسی دسترسی به ای پی گوشی داشته باشه میتونه گوشی رو.هک کنه گوشی جدیدم دست یکنفر از اشنایان بوده برای نصب نرم افزارها. حالا کلا گوشی رو فلش میکنم ..فقط میخواستم بدونم باز هم با داشتن ای پی گوشی میتونه گوشیم رو.هک.کنه.

  0
 111. سلام من دیروز داشتم ی برنامه از فروشگاه پلی نصب میکردم که ی دفعه زد این برنامه برای سه گوشی همزمان در حال دانلود است پایین این نوشته سه تا گوشی بود و سه تا گزینه که تیک خورده بودن وبعد از چند لحظه این نوشته و اون گزینه ها رفتن من باید چیکار بکنم احتمال این هست که هک شده باشم دو،سه تا از جیمیلامو پاک کردم الان یک
  جیمیل بیشتر ندارم

  0
  1. سلام وقت بخیر، امکان هک شدن وجود دارد.
   شما میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود

   4
 112. میتونن از دوربین گوشی بدون اینکه ما متوجه شیم استفاده کنن یعنی دوربین گوشی رو باز کنن؟

  0
  1. با سلام دوست عزیز بله این مورد امکان پذیر است اما به علم خاص و تخصصی نیازدارد و درصورت مشاهده توسط پلیس فتا ایران دستگیر و محکوم می‌شوند.

   5
  1. پیشنهاد می‌شود از راحت ترین کار یعنی بکاپ گرفتن از اطلاعات و انجام عملیات فلش بر روی گوشی استفاده کنید.

   0
 113. سلام خسته نباشین من حدود ۱ ۲ هفتس گوشیم گرم میشه و تو تلگرام بعضی وقتا پیام ها بدون اینکه خودم پاک کنم پاک میشن سرعت گوشمم یکم اومده پایین احتمال داره که هک بشه؟

  1
  1. با سلام دوست عزیز بله این احتمال وجود دارد اما نمی‌توان مطمئن بود، پیشنهاد میکنم به یک متخصص مراجعه کنید.

   2
 114. سلام وقت به خیر
  اگر در گوگل مپ لوکیشنی که حضور داریم رو نشون نده و جای دیگه ای غیر از جایی که هستیم نشون بده ( نقطه آبی) … (با وجود روشن بودن)
  و چند بارهم تکرار بشه ایا گوشی ممکنه هک شده باشه؟؟

  1
  1. با سلام دوست عزیز خیر روش خوبی برای فهمیدن هک شدن نیست! احتمال فعال بودن تنظیمات مکانیابی مجازی در قسمت تنظیمات برنامه نویس گوشی شما وجود دارد پیشنهاد میکنم این گزینه رو خاموش کنید.

   1
 115. سلام وقتی گوشی رو روشن میکنم میبینم یه برنامه همینجوری باز شده درحالی که بازش نکرده بودم آیا این از علائم هک شدنه؟؟

  0
 116. سلام وقت بخیر،من از واتساپ واردیه لینک شدم که مربوط میشدبه یه نظرسنجی وزمان محدودی داده بودکه به سوالات نظرسنجی جواب بدم وبعدشم مشخص شدکه الکی بوده آیا امکان هک شدن هست؟واینکه از طریق این لینک وجواب دادن به نظرسنجی میتونن اطلاعات گوشی وگالری و..روهک کنن؟

  0
  1. با سلام دوست عزیز در تمام توصیه‌های جلوگیری از هک این مورد ذکر شده که روی پیوند‌های ناشناس کلیک نکنید؛ بله امکان هک کردن گوشی موبایل با وارد شدن به یک سایت وجود دارد.

   0
 117. سلام . امکانش هست گوشی ای هک شده باشه ولی در اکن قسمت تلگرام نشونه ای از دستگاه دیگه ای نباشه ؟!

  0
  1. با سلام دوست عزیز بله این احتمال با هک کردن گوشی و دسترسی به صفحه نمایش و اطلاعات وجود داره ولی آنقدر این احتمال با توجه به امنیت گوشی‌های امروزی و سیستم‌ عامل آنها ضعیف است که به شمار نمی‌رود.

   0
 118. سلام چند روزه که‌ تقریبا 12تا فایل موزیک که شبیه آلارم هستش بصورت خودکار روی موسیقی پلیرم میاد و هربار پاکشون میکنم ولی مجددا همون چنتا آلارم توی فایلای موزیک میاد که کاملا ناخواسته هست و از طرف من دانلود نمیشه
  میخواستم بدونم جای نگرانی یااحتمال ویروسی شدن گوشیم هست؟

  2
  1. با سلام دوست عزیز خیر احتمال اینکه این مورد خطرساز باشد کم است. پیشنهاد میکنم نرم‌افزار‌های نصب بر روی گوشی خود را بررسی کنید درصورتی که برنامه‌ای مربوط به این صوت‌ها پیدا کردید آنرا حذف کنید.

   2
 119. سلام
  گوشی من چن وقته خاموش روشن میشه خودکار
  و اصلنم مشکلی نداره
  گاهی اوقات لگ میندازه ک اصلا اینطوری نبود
  ی سری اطلاعاتم ب دست کسی رسیده میخام اگر هک شده با مدرک شکایت کنم میشه راهنمایی کنید، ممنون.

  1
  1. با سلام دوست عزیز تنها کم شدن سرعت اینترنت دلیل قاطعی برای اثبات این امر نیست شما به مدارک بیشتری نیاز دارید.
   دسترسی‌های حساب‌هاتون رو بررسی کنید. رمز ورود همه حساب هایتان را تعویض کرده و امنیت آنها را بیشتر کنید. درصورتی که علائم دیگری دیدید مارا درجریان بگذارید.

   2
 120. سلام خسته نباشید. من با یه فردی توی اینستاگرم چت میکردم که یه ویدیو برام فرستاد که صفحه سیاهی بود و نوشته بود هک این شخص (آیدی اینستاگرم من) با موفقیت انجام شد و یه حالت پر شدن مثل لودینگ رو نشون داد. بعد گفت من تا چند ساعت دیگه به گالریت دسترسی پیدا میکنم که من سریعا بلاکش کردم. میخواستم ببینم واقعا امکان هک گالری از این طریق وجود داره؟ تنها چیزی که از من میدونست آیدی اینستاگرمم بود که سریع پسووردمو عوض کردم و اکانتمم غیر فعال کردم.

  1
  1. با سلام دوست عزیز، خیر با فرستادن یه ویدئو و یا نام کاربری هک انجام نمی‌شود. اما نمی‌توان هدف این شخص از انتشار این ویدئو و یا این که از شما اطلاعات دیگری هم دارد یا نه مطمئن بود.

   0
 121. سلام من امروز متوجه شدم که هک شدم چون گوشیم خیلی جدیدا داغ میکرد مدل گوشبم شایومی نوت9s بعدش یک شماره بهم زنگ زد جواب دادم 5 ثانیه قطع کرد بدون هیچ حرف زدنی بهش تو واتساپ بهش پیام دادم اسمش تو. واتساپ هکر بود بعدش که پیام دادم خود به خود پیام داده بودم بهش پاک شده بود لطفا کمک کنید

  0
  1. با سلام دوست عزیز نمی‌توان نظر دقیقی در مورد شرایط شما داد اما پیشنهاد می‌شود فایل‌ها و اسناد مهم خود را در هارد یا کامپیوتر شخصی خود نگه دارید و گوشی موبایل مورد نظر را فلش بزنید.

   0
 122. سلام یه سوال
  گوشی من خودش به وی پی آن وصل می شه این نشونه ی هک شدنه؟

  2
  1. با سلام دوست عزیز خیر برنامه های نصب شده بر روی گوشی خود را مدیریت و برنامه های مشکوک را حذف کنید.

   1
 123. سلام چند وقت پیش یک پیام برام اومد که یکی شماره ام رو تو ایرانسل من زده و درخواست کد داشته بعد متوجه شدم که کل اعتبار شارژم صفر شده بعد شماره کسی که اینکارو کرده رو پیدا کردم و ازش خواهش کردم که دست از سرم ورداره الان دوباره اینطوری شده میشه راهنمایی کنین؟

  1
  1. با سلام دوست عزیز این موضوع را با پشتیبانی اپراتور خود درجریان بگذارید.

   0
 124. با سلام . من تو یه کانال برنامه نویسی و اینا گذاشته بود کلی رات و پکیج کاملش ۱۰۰ مگ بود من نصب کردم و اکسترکت کردم . بعد اینکار کلیییییییی فایل عجیب غریب و پوشه های عجیب تو گوشی ساخته شدن (نزدیک ۳۰۰۰ تا ) و کلی عکس ترسناک مثل عکس جن خود به خود اومدن تو گوشی . اکانتای واتساپ و اینستا و تلگرام هم چک کردم کسی توشون نبود . الان چه کنم . شارژ نسبت به همیشه نظری ندارم ولی یه کم سریعتر داره خالی میشه و گوشی داغ نکرده .

  1
  1. با سلام دوست عزیز برای اطمینان بیشتر‌ ‌می‌توانید گوشی خود را فلش بزنید.

   0
 125. سلام ببخشید یه سوال دارم اگه توو گوگل چیزیو سرچ کنیم و بریم قسمت عکسا و فقط چند تا عکسو ببینیم ولی وارد سایتی نشیم ممکنه از این طریق سایتی که آلوده بوده یا مشکل امتیتی داشته برای سیستم گوشی یا کامپیوتر ما مشکل ایجاد کنه؟

  10
 126. سلام خسته نباشید .من گوشی روشن تو دستم بود یهو قاطی کرد. دوربینم باز شد بسته شد هات اسپاتم روشن شد .تند تند برنامه ها باز و بسته میشدند از ترسم گوشی رو خاموش کردم .نه اینکه کلا خاموش کنم فقط دکمه رو فشار دادم تا این اتفاقات خاتمه پیدا کنه .بعد گوشی رو روشن کردم دیدم بلوتوثم روشنه .همچنین گوشی خود به خود داره مصرف اینترنتم رو چک میکنه ..آنتی ویروس نصب کردم زد نا ایمن یه بازی بود اونو حذف کردم زد سالم الان این کار کفایت میکنه یا ریست فکتوری کنم ؟؟

  3
  1. با سلام دوست عزیز احتمالا حذف اپلیکیشن آلوده کفایت کند اما جواب قطعی نمی‌توان داد.

   2
 127. سلام
  ببخشید چند ساعتی هست که به گوشیم پیامک های زیادی درباره رمز عبور ثبت نام شدن در برنامه های مختلف میاد آیا امکان داره که گوشیم هک شده باشه

  3
  1. با سلام بهنام عزیز شما هک نشده اید شخصی تلاش دارد با شماره شما در اپلیکیشن ها ثبت نام نماید رمزهای دریافتی را در اختیار کسی قرار ندهید.

   5
 128. سلام خواهش میکنم جواب بدین

  اگه گوشی هک‌شده باشه چگونه از هک شدن خارجش کنم اگه اگه باید آنتی ویروس نصب کنم چه آتنی ویروسی نصب کنم؟؟؟؟
  ترو خدا جواب بدین

  1
  1. با سلام دوست عزیز میتوانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا از حالت هک خارج شود.

   9
 129. خسته نباشید میخواستم بدونم این نشانه ها که نوشتید برای هک شدن گوشی توسط سایت های مختلف هم صدق میکنه ؟ یا هک شدن دوربین گوشی توسط سایت ها؟ از کجا بفهمیم سایتی دوربین گوشی رو هک کرده؟

  1
  1. با سلام دوست عزیز برای بررسی دسترسی سایت ها در گوشی مرورگر خود را باز و به قسمت تنظیمات مراجعه نمایید سپس گزینه site setting را انتخاب کنید و مشاهده می کنید چه سایت هایی به دوربین، میکروفون و … شما دسترسی دارند.

   4
 130. سلام یه سوال داشتم
  ببخشید من توی کانالی توی ایتا خوندم که یه دختری هست که میاد پی وی پیام میده و هک میکنه و گفته بود که همین رو به چهار گروه و سه کانال و اینا بفرستین اگر نفرستید هک می شوید حالا میخواستم بدونم این واقعیت داره؟؟

  1
  1. با سلام امیرحسین عزیز خیر تا زمانی که اطلاعاتی به شحص ندهید و نرم افزاری که برایتان میفرستند را نصب ننمایید هک نخواهید شد.

   3
 131. سلام ببخشید
  من در راجب همین مومو میخواستم بدونم که اگ تو واتساپ پیام بده سین کنیم هک میشیم یا
  هیچ پیام نداده به پیویش یه نگاهی بندازیم هک میشیم هم از دوربین و هم از کل مطالب های گوشی؟

  2
  1. با سلام تا زمانی که شما اطلاعاتی به کسی ندهید و برنامه ای که آنها برای شما میفرستند را نصب نکنید هک نمی شوید.

   0
 132. سلام خسته نباشید
  ببخشید من وارد اون لینک جعلی آدیداس شدم برای۵ نفر فرستادم چند تا سوال درباره کیفیت محصدلات آدیداس پرسید و گفت کد امنیتی زیر را وارد کنید و برد منو تو یه سایت گفت شما برنده آیفون۱۱ شدید شمارمو زدم
  بعدش اومدم بیرون فهمیدم کلاهبرداریه سریع داده های و حافظه پنهان گوگل کرومو پاک کرد هیچکدوم از نشانه های هک شدن گوشی رو هم ندارم ولی بازم میخوام مطمئن شم
  از یه آنتی ویدوس معتبر هم استفاده میکنم
  ممنون میشم جواب بدید

  1
  1. با سلام دوست عزیز برای اطمنیان رمز ایمیلی که در گوشی ثبت کرده اید را عوض نمایید و برای اطمنیان میتوانید با آنتی ویروس چک نمایید که بدافزار در گوشی شما نصب نشده باشد.

   2
 133. سلام امکان داره داخل واتساپ عکس بفرستن و بعد از باز شدن عکس گوشی هک بشه؟

  1
 134. سلام توروخدا جواب بدین من گوشیم وقتی میرم تو دوربین شناسایی چهره میکنه
  یه مربع میوفته دور صورتم حتی وقتی که هنوز عکس نگرفتم
  هک شدم من؟
  لطفا جواب بدین??

  0
  1. با سلام دوست عزیز خیر یکی از امکانات گوشی شما می باشد و شما هک نشده اید.

   4
 135. سلام من داشتم تو گوگل اهنگ سرچ میکردم یهو یه صفحه اومد شما برنده آیفون ایکس یازده شدید بعد ۳ تا سوال از در مورد گوگل پرسید گفت با این شماره تماس بگیرید تماس نگرفتم بعدم یه صفحه اومد شماره ام رو خواست که زدم احتمال هک شدن گوشیم هست؟؟

  1
  1. با سلام یاسمن عزیز خیر احتمالا برای شما تبلیغات بیشتری ارسال می شود اما به تبلیغات اعتماد نکنید.

   1
  1. با سلام دوست عزیز با وصل شدن تلفن همراه هک شده به کامپیوتر، کامپیوتر هک نمی شود.

   1
 136. سلام مجدد
  خیلی ممنون از پاسخگویی به موقع و با حوصلتون
  ببخشید منظورتون از اطلاعات دادن به شخص چیه؟یعنی شماره تلفن و…؟

  3
  1. با سلام فرناز عزیز بله و بطور مثال اگر لینکی برای شما ارسال کردند وارد آن نشوید.

   0
 137. سلام خسته نباشید
  ببخشید ایا از طریق چت با یه فرد ناشناس در تلگرام یا اینستاگرام اون فرد میتونه گوشی ما رو هک کنه؟
  اخه یه عده گفتند میشه و واقعا تعجب کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1
  1. با سلام فرناز عزیز خیر اگر اطلاعاتی به شخص ندهید و اینکه برای اطمینان تایید دو مرحله ای را برای اینستاگرام و تلگرام خود فعال نمایید.

   1
 138. سلام امشب گوشيم با اينكه تو دستم بود باهاش كار ميكردم اهنگ خودبخودي پخش شد بدون اينكه روي صفحه گوشيم چيزي بياد و اينم بگم من از اين بيشتر شوكه شدم اهنگي بود كه توي عمرم نشنيده بودم و توي گوشيم نبود كه خودبخودي هم قطع شد تو رو خدا بگيد چيكار كنم چش شده گوشيم ؟؟ تو رو خدا زود جوابم بديد????

  0
  1. با سلام سارا عزیز احتمال این می باشد که تبلیغات فیلترشکن بوده و برای اطمینان آنتی ویروس نصب نمایید و گوشی خود را اسکن کنید.

   3
 139. سلام
  اگر لطف کنید سوال من رو جواب بدید خیلی ازتون ممنون میشم
  گوشی من هک شده و رفتم شکایت کردم و فعلا درحال مراحل قانونیش هست و اگر لطف کنید یه راهکار بهم بگید ممنون میشم. از گوشی من و باخط من بدون اینکه من بدونم به تمام کسانی که شماره اشون تو گوشیم هست اس ام اس(پیامک)ارسال شده ایا همچین چیزی امکان داره و راه حلش چیه خیلی ازتون ممنونم

  1
  1. با سلام نادر عزیز گوشی خود را ریست فکتوری کنید و پیشنهاد می شود بعد از ریست فکتوری آنتی ویروس نصب نمایید و گوشی خود را اسکن کنید.

   1
 140. با سلام گوشیم چند روز پیش ویروس گرفت و شارژش زود تمام میشد منم تنظیم به کارخونه زدم اما کمی گیر در اجرای برنامه ها و گوشی همراه است تا حالا دوباره تنظیم به کارخونه زدم حل نشده ممکنه هم شده باشم اصلا اشکالی چیه ترو خدا کمکم کنین
  گوشیم ردمی نوشته هشته

  1
  1. با سلام علی عزیز دست بر احتیاط آنتی ویروس نصب نمایید و گوشی خود را اسکن نمایید اگر مشکل شما حل نشد به تعمیرات موبایل مراجعه نمایید.

   1
 141. سلام من یه مدته که شارژ گوشیم خیلی زود تموم میشه نسبت به قبل
  یعنی بدون هیچ استفاده ای خود به خود ۱۰ درصد کم میشه و شارژ سیمم هم بدون استفاده کم یا تموم میشه
  چند باری هم خود به خود گوشی خاموش روشن شده
  میخواستم بدونم امکانش هست هک شده باشم؟

  1
  1. با سلام دوست عزیز امکان دارد نرم افزارهای پس زمینه زیادی باز باشد و اگر روی گوشی زیاد فشار بیاید گوشی ریست می شود پیشنهاد گوشی خود را به تعمیرات گوشی نشان دهید برای اطمینان یافتن از اینکه گوشی شما هک نشده است آنتی ویروس نصب نمایید و گوشی خود را اسکن نمایید.

   0
 142. سلام من گوشیم توی شارژ بود که یک هفته ای هست که خود به خود خاموش و روشن میشود.آیا هک شدم؟لطفا جواب بدید ممنون

  0
 143. سلام وقت بخیر
  من احساس میکنم گوشیم هک شده چون همینطوری شارژشد دیشب،و به تازگی اصلا برنامه ها درست کار نمیکنن،حتی گوشیم چندبار روشن و خاموش شد،میخواستم بدونم چکار کنم که از این حالت دربیاد

  0
  1. با سلام فاطمه عزیز گوشی خود را به تعمیراتی نشان دهید احتمالا مشکل فنی برای گوشی شما بوجود آمده باشد.

   0
 144. سلام من میخواستم توی اینستام لوگ این کنم، اینستام رو هم روی تنظیمات تایید دومرحله ای گذاشته ام و وقتی کد ارسالی ب ایمیل رو وارد کردم و منتظر یک کد از فیس بوک بودم یک شماره کد از شماره نا شناس با 0922… برام ارسال شد و این اتفاق چند بار برام پیش اومد حتی وقتی ک میتواستم حساب فیس بوک بسازم احساس میکنم گوشیم هک شده ممنون میشم راهنماییم کنید

  0
  1. با سلام ندا عزیز شما هک نشدید اینستاگرام برای اینکه بتواند پیامک را ارسال کند تعدادی شماره ایرانی را گرفته است و از طریق آن ها پیامک را برای شما ارسال می کند.

   0
 145. سلام من اتصال قابل حمل گوشیم رو روشن کردم و در اختیار فردی قرار دادم الان میخوام بدونم امکان هک گوشی وجود داره؟ چجوری بفهمم هک شدم؟و چجوری ازشرش خلاص شم؟

  0
 146. من ناخوداگاه امروز متوجه صدای شخصی در تلفنم شدم در صورتی که اصلاً با تلفن صحبت نمی‌کردم وتوی اینستا بودم و ی کاره معمولی و زمانی ک تمام برنامه هایی ک داخلشون بودم و بستم صدا هم قطع شد و شب قبلش هم ناگهان تلفنم روی حالت پرواز رفت ایا گوشی من هک شده؟ اگ شده چکار کنم؟ چکارکنم ک هک نشم؟

  0
  1. با سلام مائده عزیز یکی از آنتی ویروس های موجود را دانلود کنید و گوشی خود را اسکن نمایید.

   0
 147. سلام من داشتم تو گوگل اهنگ لود میکردم یهو یه صفحه اومد شما برنده آیفون ایکس یازده شدید بعد ۳ تا سوال از در مورد گوگل پرسید گفت با این شماره تماس بگیرید تماس گرفتم که یا مشغول بود یا یه آقایی میگفت این شماره وجود نداره بعدم انگلیسی میگفت بعدم یه صفحه اومد شماره ام رو خواست که زدم احتمال هک گوشیم هست

  0
  1. با سلام دوست عزیز خیر ولی وارد تبلیغاتی که برایتان می آید نشوید و اگر گفتن فایل را دانلود و نصب نمایید شما قبول نکنید.

   0
 148. سلام وقت بخیر
  اگه به یه برنامه اجازه دسترسی به فیلم و عکس بدهیم اون برنامه میتونه به عکس های شخصی دسترسی پیدا کنه ویا عکس های مارو ببینه و… ؟ اسم برنامهkodeهستش و از گوگل پلی دانلود کردم آیا امن است؟ ممنون میشم جواب بدین
  سوال دومم آیا از روی شماره تلفن میشه گوشی را هک کرد؟

  0
  1. با سلام میثم عزیز اگر از گوگل پلی دانلود کرد برنامه امن می باشد و اینکه با شماره تلفن نمیتوان کسی را هک کرد.

   0
 149. سلام من گوشی یکی از بستگانم رو دزدیدن از فایند آیفون گزینه لاست مود رو زدم .که بلافاصله بعد از روشن شدن گوشی گوشی قفل شد .یک پیام با شماره سیو شده اپل دریافت کردم که گوشی شما امروز قفل شد برای مسیریابی از طریق لینک وارد شوید من اول اعتماد نکردم .خودم وارد سایت آیکلود شدم دیدم که گوشی قفل شده خیالم راحت شد اما بعد روی اس ام اس هم لینک رو وارد شدم که رمز اپل آیدی رو خواست منم زدم که یه لوکیشن پرت نشون داد بعد اون هرچی وارد لینکه ارسالی شدم چیز دیگه ای نشون نمیداد.مجدد وارد لینک رسمی آیکلود شدم(همونجا که همیشه گوشی رو چک میکردم) دیدم قابلیت جستجوی گوشی بطور کل پاک و غیر فعال شده، اون پیام ۱۰۰٪ ساختگی بوده که خواستن به رمز اپل ایدی دست پیدا کنن. خواستم بدونم به اطلاعات گوشی خودمم دست پیدا کردن؟ (همین گوشی که باهاش وارد بینک شدم) خیلی نگرانم کمکم کنید

  0
  1. با سلام دوست عزیز اگر اطلاعاتی از خودتان ندادید نمیتوانند دسترسی پیدا کنند.

   0
 150. سلام من فکر میکنم هک شدم دیشب اصلا نمی تونستم با گوشیم کار کنم خودش میرفت واتساپ خودش گوشی منو گذاشت رو حالت هواپیما رفت تو گوگل پلی تایپ کرد مبارکه خیلی میترسم داشت پروف مخاطبینمو میدید یعنی هر کاری میکرد من میدیدم من هم هرچی لمس میکردم اصلا کار نمیکرد از چن روز پیش میدیم بعضی وقتا pin ام ۳۰ثانیه میشد میگف دوباره تلاش کنید درحالی که اصلا دست به گوشی نزدم لطفا راهنماییم کنید هکم کردن یا ویروس فرستادن

  0
  1. با سلام مهدیه عزیز برای خارج شدن از حالت هک باید گوشی خود را ریست فکتوری نمایید.

   0
 151. سلام خواهش میکنم کمکم کنید
  من وارد سایت بازی مورتال کمبت شدم و گفت کوکی را بپذیرید.من چند بار رد کردم ولی دیدم نمی شه.اخر قبول کردم .
  بعد وارد سایت سامسونگ شدم اون هم کوکی اورد ولی می شد رد کرد ولی این سایت بازی نه ایا ممکنه به اطلاعات شخصی گوشیم دسترسی پیدا کنن
  و اگر بازگشت به کارخانه بزنیم درست می شه

  1
  1. با سلام رضا عزیز با کوکی نمیتوان گوشی را هک کرد و به اطلاعات شخصی کسی دسترسی پیدا کرد.

   0
 152. سلام وقت بخیر،میخواستم بگم امروز توی تلگرام به من پیام داد که گوشی منو هک‌کرده و دسترسی داره در صورتی که حتی تو خود برنامه ی تلگرام هم فقط دستگاه گوشی خودم درج شده بود و اون شخص می گفت با اکانتم تلگرامم داره کاری میکنه آیا ممکن هک شده باشم؟ و اینکه من اون اکانت رو دیلیت کردم و طرفو بلاک کردم
  طبق گفته شما رفتم انتی ویروس ریختم و نشون داد که دستگاهم سالم سالم
  پس دیگه مشکلی نیست؟

  0
  1. با سلام سارا عزیز خیر مشکلی نیست اگر در قسمت تنظیمات تلگرام فقط گوشی شما را نشان می دهد یعنی تلگرام شما هک نشده است.

   0
 153. سلام گوشی من جدیداً خود به خود دو بار بعد از دو تا ویبره کوتاه خاموش و روشن میشه آیا این نشانه ای از هک است یا نه؟ممنون

  0
 154. سلام و درود
  سوالی که از خدمتتون دارم اینه که من یه تعداد عکس شخصی رو مموری ام داشتم و پاک کردم
  آیا هکری میتونن بدون این که به خود مموری دسترسی داشته باشن و دورادور و از طریق هک عکس ها و فیلم های منو ریکاوری کنه

  0
   1. اگه این عکس و فیلم روی مموری نباشند
    و روی موبایل باشند. بعد با شیریت برای گوشی دیگمون ارسال کنیم.
    آیا موقع وصل آنلاین بودن امکان برداشت این اطلاعات خودبخود وجود داره توسط گوگل یا شیریت؟

    0
 155. سلام. گاهی اوقات که در حال کار با گوشی هستم. یا شارژر به گوشی وصل میشه صفحه گوشی یه لحظه خاموش میشه و انگار لحظاتی گوشی قاطی می کنه و بعد یه مدت میتونم صفحه گوشی رو باز کنم. گوشی من اندرویدی است. این به هک گوشی، مربوط میشه؟

  0
 156. سلام وقت بخیر، من گوشیم رو فلش کردم ولی شماره سریالش دست شخص غیرقابل اعتمادی افتاده، آیا میتونه با اون گوشی رو هک کنه؟

  0
 157. با سلام من یه دفعه یه پیام از طرف گوگل اومد شما برنده ایفون شدید بعد زنگ زدم، شارژم کشید بعد فقط شماره تلفن دادم و جیمیل بعد دیدم نوشت باید اقدامی در این حساب انجام شود خیلی نگرانگم میترسم هک شده باشم ولی هیچکدوم از علائم هک رو ندارم بعددتونستم جیمیلم پس بگیرم

  0
  1. با سلام پوریا عزیز به تبلیغاتی که داخل سایت های مختلف برای شما نمایش داده می شود اعتماد نکنید و رمز جیمیل خود را تغییر دهید چون اطلاعات زیادی وارد نکردید به مشکل نمیخورید.

   0
 158. سلام آیا کسی میتونه با داشتن آیدی اینستاگرام و آدرس ایمیل گوشی من را هک کنه؟
  چندتا عکس برام تو اینستا فرستاده و من اونا را باز کردم
  آیا این موارد برای هک شدن گوشی کافیه؟

  0
 159. باسلام
  من پیامم تو واتساپ سین خورده بدون اینک خودم سین زده باشم
  گوشیمم بدون حرکت رو میز بود و یهویی دوربینش روشن شد آیا از نشونه های هک شدنه.؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  0
  1. با سلام دوست عزیز یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب کنید و گوشی خود را اسکن نمایید.

   0
 160. سلام. آیا از طریق تماس از طریق سیمکارت(خط مخابرات)کسی میتونه گوشی موبایل رو هک کنه؟جدیدا پیامی تو گروهها در گردش هست که اگر این شماره تلفن *بهتون زنگ زد گوشی رو برندارید چون امکان حک گوشیتون هست. سپاس

  0
 161. گوشی منs8پلاس هست به سرقت رفته ime دستگاه رو در سایت همیاب اعلام کردم ولی تا حالا نتیجه نگرفتم به احتمال قوی سارقین گوشی را روت کرده اند و سریال ان را تعغیر داده اند چطور میتوانیم اگر سریال گوشی تعغیر کرده باشد ان را ردیابی کنیم با تشکر اگر راهنمایی کنید ممنونتون میشم دار و تدارم همون گوسب بود تمام اطلاعات شخصیم داخلشه اون گوشی بیشتر از ۲۰۰میلیون برای من ارزش داره اگر راهی بلدید من هزینسو پرداخت میکنم فقط از حالت روت خارج بشه تا ردیابی بشه با تشکر

  0
  1. با سلام پیمان عزیز تغییر شماره سریال نیازمند تخصص بالایی می باشد و اگر این اقدام را انجام دهند در قسمت طرح رجیستری و سامانه همتا به مشکل می خورند.

   0
 162. سلام من از طرف گوگل ی صفحه باز شد گفت شما برنده آیفون یازده شدین با فلان شماره تماس بگیری ی لحطهذوق زده شدم الان فهمیدم وای چ کاری کردم خیلی استرس دارم ک شاید گوشیمو هک کنن میشه بگین میتونن یا ن

  1
  1. با سلام ریحانه عزیز اگه فقط وارد سایت شدید و اطلاعاتی وارد نکردید به مشکلی برنمیخورید ولی وارد همچین سایت هایی نشوید.

   0
 163. با سلام خدمت شما…
  امروز یک مورد مشکوک برخورد کردم لطفا کمک کنید…شخصی تونسته وارد اکانت اینستاگرام من بشه و جیمیل ثبت شده روی اکانت منو عوض کنه در حالی که برای لوگین کردن به اکانت من چون ورود دو مرحله ای فعاله یک کد به شماره من ارسال میشه و منم دقیقا با دیدن همین کد مشکوک شدم و بعد متوجه شدم شخص هکر جیمیل اکانت منو عوض کرده و بیو اکانت منم حذف کرده اما سوال من اینجاس اولا پسورد اینستا من طولانی بوده و چطور اونو به دست اورده و نکته مهم تر اینکه مگه میتونه کد ارسال شده به خط سیمکارت منو ببینه که تونسته از مرحله دوم ورود هم عبور کنه و وارد اکانت من بشه؟

  1
  1. با سلام سینا عزیز شاید گوشی شما در دست کسی بوده و کد ارسال شده را بدست آورده است.

   0
 164. سلام جناب وقت بخیر نشانه هایی که گفتین تو گوشی من هست گوشیم گلکسی s6 هستش مدام خاموش میشه و هنگ میکنه یا باطری خالی میکنه و داغ میشه پس صد در صد تحت کنترله درسته چکار کنم؟ بعد اینکه امروز گوشیم به کسی دادم از طریق بلوتوث از اینترنت من استفاده کنه رمزشم متوجه شد امکان هک کردن گوشیم و سرقت اطلاعاتم در همون لحظه وجود داره ؟لطفا راهنماییم کنین.

  2
  1. با سلام دوست عزیز یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب نمایید و گوشی خود را اسکن کنید.

   1
 165. سلام من چند تا مورد مشکوک دیدم لطفا راهنمایی کنید- گوشی من ایفون ۷ پلاس
  ۱- برای یه مدت حدود ۱ ماه متوجه شدم که جی پی اس گوشی یه جای دیگه رو نشون میده حدود ۲ کیلومتر فاصله
  طوری که دو تمام اپلیکیشن های مپ هم همونجا رو نشون میداد یا یکی دوبار چند جای دیگه که حتی موقع استفاده از ویز به مشکل میخوردم و ۱۰ مین بعد که دوباره امتحان میکردم درست میشد- الان دیگه این مشکل رو ندارم

  ۲- گوشی یک دفعه هنگ میکرد و هیچ دکمه ای کار نمیکرد با خود به خود ریست میشد ، که فکر کردم شاید گوشی پر شده چون سرعت پایین اومده بود که فکر کردم شاید گوشی پر شده چون گوشی من ۲۵۶ گیگ فضا داره که ۵۰ گیگ خالی ،مونده – البته الان این مشکل ندارم مربوط به ۳ ماه قبل
  ۳- فکر میکنم هر وقت بلوتوث قطع میکنم سرعت گوشی بهتر میشه
  ۴- چیزی که بیشتر از همه باعث شد فکر کنم که هک شدم این بود که تو قسمت screen time دو تا سایت دیدم که برای ۱ دقیقه تو هیستوری من بود که من باز نکرده بودم
  سایت controlfarzand.com – spy24.ir
  با سایت تماس گرفتم که چک کنن گفتن این کارو نمیکنن و جوابی ندادن !
  اونم باز گفتم ممکنه تو تبلیغات سایتای دیگه خود به خود باز شده باشه و شاید هک نشدم!
  الان چند ماه میگذره مشکلی با جی پی اس و هنگ گوشی ندارم (با این هنوز گوشی پر) ولی هنوز شک دارم
  لطفا راهنمایی کنین گوشی ایفون هک میشه ؟ گوشی من هک شده بوده ؟ اگه اره چه کار کنم از کجا بفهمم مرسی

  من یک بار سوالمو فرستادم ولی ثبت نشده دوباره فرستادم

  0
  1. با سلام دوست عزیز براساس شرایطی که شما گفتید نمیتوان بطور قطع گفت که گوشی شما هک شده است شما میتوانید به یکی از تعمیرات موبایل گوشی خود را نشان دهید و اگر به خاطر کرونا نمیتوانید مراجعه نمایید میتوانید یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب و گوشی خود را اسکن نمایید.

   0
 166. با سلام
  آیا از طریق اعلان بروزرسانی سیستم می شه گوشی رو هک کرد یا نه
  توضیحات(من یک ماه پیش یه بروزرسانی سیستم برام اومد با حجم 300 کیلوبات که تائیدش کردم درون ایننرنت هم جستجو کردم نوشته بروز رسانی سیستم برای شما دیگه نمیاد(honor 7x) میخواستم بدونم گوشی از این طریق می شه هک کرد یا نه بعد یک ماه گوشی رو فرمت کردم دوباره همین اعلان اومد)

  0
  1. با سلام حسین عزیز اگر پیام از تنظیمات گوشی بوده است امکان هک شدن وجود ندارد.

   0
 167. با سلام
  آیا دایورت تماس ورودی از سیم یک به دو علامت هک شدن سیم کارت است؟

  0
 168. سلام خسته نباشید ببخشید کسی ی فایل ها و عکس های من دسترسی پیدا کرده من نزاشتم کاملا عکس هارو برداره قبل از اومدن چون اطلاع دادا بود ک میخواد هکم کنه عکس هارو کاملا تو یو اس بی خالی کردم اما الان تونسته از نیترو گرام ب شماره من دسترسی پیدا کنه و فایل هام و باز کنه گاهی وقتا خود به خود دکمه وسط گوشی فشار داده میشه و گوگل میاد حس میکنم گوشی از کنترل خارج شده

  0
  1. با سلام نگین عزیز شما نباید از نسخه های غیررسمی تلگرام استفاده نمایید توصیه می شود نرم افزار را پاک نمایید و از تلگرام های اصلی استفاده نمایید.

   0
 169. سلام
  ببخشید یه سوال داشتم میخواستم بپرسم ایا کانال های تلگرام میتونن گوشی رو هک کنن و راه تشخیص هک شدن گوشی چیه؟؟؟

  0
  1. با سلام مهدی عزیز اگر از تلگرام های رسمی استفاده نمایید تلگرام شما هک نمی شود.

   0
 170. سلام ، منتو کتابخونه گوشیمو hot spot میکنم که دوستام وصل شه آیا از این طریق میشه گوشیمو هک کرد؟

  0
 171. سلام ببخشید من هک شدم نمیدونم چجوری ولی اون کسی که هک کرده به عکس و فیلم های بنده دسترسی پیدا کرده و اونارو توی گروه منتشر کرده که خداروشکر با کمک یکی از دوستان گروهشون فیلتر شد امکان دوباره هک کردن من هست؟ من چیکار کنم تا دوباره هکم نکنن روی تمام برنامه ها و خود گوشی پین گذاشتم لطفن کمکم کنید

  0
  1. با سلام نرگس عزیز نرم افزارهایی که رو گوشی خود نصب دارید را از قسمت تنظیمات چک کنید و نرم افزار اضافی در گوشی شما نباشد و بر روی گوشی خود آنتی ویروس نصب نمایید.

   1
 172. سلام خسته نباشی بزرگوارم صبح بخیر باش یه کسی گوشی خط منا هک کرده ممنون میشم کمکم کنید یه دنیا ممنون

  1
  1. با سلام عباس عزیز میتوانید گوشی خود را ریست فکتوری کنید تا گوشی شما از حالت هک خارج شود ولی اطلاعات گوشی شما پاک می شود پیشنهاد می شود گوشی خود را به تعمیرات گوشی نشان دهید.

   1
 173. سلام گوشی من همش یه کادر قرمز بالا میاره که علایم تخلف وجود دارد لطفا در قسمت تنظیمات ناظر اپرا چک کنید وقتی وارد تلگرام و واتساپ واینستا میشم اینجوری میشه.مشکلش چیه؟

  1
  1. با سلام فرشته عزیز احتمالا شما بعضی از دسترسی های تلگرام و واتس اپ خود را غیرفعال کرده اید.

   0
  2. سلام و درود. چنانچه برنامه ای نصب کرده باشید که بر روی برنامه هایتان رمز گذاشته باشید ( مثل applock) و کسی بخواهد آن برنامه را باز کند و رمز اشتباه بزند برنامه قفل از آن شخص عکس میگیرد و وقتی دوباره خودتان آن برنامه قفل شده را باز کند این پیغام ظاهر میشود که کسی قصد باز کردن برنامه شما مثلا اینستا را داشته است. برای رفع نمایش این هشدار باید به برنامه رمز گذار بروید و در آن عکس متخلفین را یکبار ببینید تا هشدار آن ظاهر نشود. البته چنانچه دوباره کسی سروقت گوشی و برنامه قفل شده شما برود مجددا این هشدار ظاهر میشود.

   0
  1. با سلام دوست عزیز آنتی ویروس های زیادی وجود دارند که میتوانید نصب نمایید بطور مثال Dr.web

   0
 174. سلام من چند وقت پیش از طرف یکی یه برنامه رو نصب کردم که برنامه داشت هگم میکرد بعدش یه کد داد بهم گفت بیا بزن آزاد شو و میگه برنامه شوخی بود خودش ساخته بود ولی میگه آی پیم براش رفته و می‌تونه هکم کنه درسته؟

  0
  1. با سلام تینا عزیز اون برنامه را پاک کنید و سپس برنامه های خود را چک کنید که نرم افزاری غیر از نرم افزارهایی که خودتان نصب کرده اید در گوشی شما نباشد.
   با آی پی نمیتوان کسی را هک کرد.

   0
 175. سلام من شنیدم با استفاده از شماره موبایل میشه گوشی رو هم کرد به نوعی شبکه اینترنت رو هک کرد و به اطلاعات دسترسی پیدا کرد درسته؟؟؟!

  0
  1. با سلام رضا عزیز با شماره نمیتوان گوشی را هک کرد و نرم افزار ناشناس در گوشی نصب نکنید تا گوشی شما هک نشود.

   0
 176. سلام با استفاده از شماره موبایل میشه گوشی و تمام اطلاعاتش رو هم کرد چون یه همراه تهدید کرده میتونه چجور مطمئنی شم نمیتونه هک کنه؟؟!!

  0
  1. با سلام علی عزیز نمیتوان با شماره گوشی را هک کرد ولی نرم افزار های ناشناس را در گوشی نصب نکنید و یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب نمایید.

   0
  1. با سلام فاطمه عزیز براساس داغ شدن نمیتوان بطور قطع اعلام کرد که گوشی شما هک شده است و وجود نرم افزار هایی مانند فیلترشکن هم میتواند باعث داغ شدن گوشی شود و شارژ را زودتر خالی کند.

   0
 177. سلام خوبین ؟ من نشونه‌‌ی خاصی ندارم که نشون بده هک شده باشم و توی جواب بقیه گفتین که یه انتی ویروس خیلی مفیده ، من clean master رو نصب کنم خوبه ایا ؟. یه سوال دیگه‌ام اینه‌که واقعا با داشتن شماره نمیشه کسی رو هک کرد ؟

  0
  1. با سلام راحله عزیز هر آنتی ویروسی نصب نمایید خوب می باشد و با داشتن شماره موبایل نمیتوان هک کرد.

   0
 178. سلام
  در صورتی که کسی نرم افزار روی گوشی نصب کرده باشه جهت استخراج طلاعات و هک گوشی ،
  آیا با ریست کارخانه (بازگشت به تنظیمات کارخانه)
  برانامه های هک پاک میشه؟؟

  0
 179. با سلام ايا امكان هك گوشي ايفون فقط از طريق شماره تلفن و هك واتس اپ وتلگرام هست يا خير؟
  در تلگرام در ورژن جديد اكتيو سيسشن رو حذف كردن؟

  0
  1. با سلام الناز عزیز خیر نمیتوان از طریق شماره موبایل هک کرد، active sessions حذف نشده است.

   1
 180. سلام ببخشید میشه یه آنتی ویروس خوب معرفی کنید برای جلوگیری از اینکه هک نشم ممنونم

  0
  1. با سلام دوست عزیز آنتی ویروس های زیادی وجود دارد بطور مثال میتوانید Dr.Web را نصب نمایید.

   1
 181. سلام من گوشیم حس میکنم هک شده هی صدای این میاد که صدامو داره ضبط میکنه خاموش روشن مجددم میکنم باز این صدا میاد میشه بگید چیه و چیکار باید کنم بعد گوشیم خود به خود داغم میکنه

  0
 182. سلام وقت بخیر ، گوشی من امروز ناگهانی کلا قاطی میکرد و خودش هی صفحه باز و بسته میکرد . تا شیش سااعت مدام اینجوری میشد. جالب اینجاست ک فقط وقتی نتم روشن میشد ب این وضع میافتاد . آیا هک شدم ?? و اگر شدم با تنظیم ب کارخانه هک از بین میرود ?

  1
  1. با سلام علی عزیز میتوان احتمال داد ولی به تنظیم کارخانه گوشی را برگردانید اگر هک شده باشید از هک خارج می شود و توصیه می شود یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب نمایید.

   1
 183. یه سوال دیگه هم دارم
  من تایید دومرحله ای تلگرامم فعال بود و یه شخصی میگفت هکم کرده البته کل گوشیو و تو تلگرام کانالای جدید برام میومد
  من کل گوشیو تنظیمات کارخانه زدم الان از هکی دراومده گوشی؟ممکنه شمارمو داشته باشه میتونه باز هک کنه؟؟؟

  0
  1. اگر تلگرام شما هک شده باشد با ریست فکتوری تلگرام شما از هک در نمی آید، وقتی کسی می گوید تلگرام شما را هک نموده است به Active Sessions در قسمت Privacy and Security رفته و چک کنید چند نفر به تلگرام شما وصل می‌باشند و اگر کسی غیر از مدل گوشی شما متصل بود آنرا حذف و از تلگرام خود خارج نمایید و اگر تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشید سخت است که بتواند شما را هک نماید .
   حتما از تلگرام های رسمی استفاده نمایید.

   0
 184. سلام اگه تلگرام هک شه میتونن به مخاطبا دسترسی پیداکنن؟گوشی هک شه چی میتونن؟
  بعد اگه گوشیو بازنشانی کارخانه کنیم از هکی درمیایم و طرف دیگه نمیتونه مارو هک کنه؟؟

  0
  1. با سلام کیمیا عزیز بله اگر تلگرام و گوشی شما هک شود می توانند به مخاطبان شما دسترسی پیدا کنند و اگر ریست فکتوری کنید گوشی شما از هک در می آید و برای جلوگیری از اینکه مجددا هک شوید یکی از آنتی ویروس های موجود را نصب نمایید.

   0
 185. سلام اقا من تو تلگرام به ربات بود که میشد شماره فیک تمام کشور ها گرفت بعد من شمارمو زدم یه کد برام اومد بعد من اون کد رو زدم تو همون ربات اینجوری میتونه گوشیمو هک کنه

  0
  1. با سلام پرهام عزیز خیر فقط تلگرام شما را می‌تواند هک کند چون کدی که برای شما آمده به احتمال زیاد کد ورودی از طرف تلگرام بوده است و بهتر است ابتدا به Active Sessions در قسمت Privacy and Security رفته و چک کنید چند نفر به تلگرام شما وصل می‌باشند و اگر کسی غیر از مدل گوشی شما به اکانت شما وصل بود او را حذف کنید و سپس Two-Step Verification را فعال نمایید.

   1
 186. سلام خسته نباشید

  وقتی میخوام رمز اینستاگرام رو بازیابی کنم باید از طرف فیس بود کد ارسال بشه دیگه؟
  برای من از شماره های مختلف داخل ایران کد ارسال میشه
  هک شدم؟
  اکانت اینستا هک شده یا کل گوشی موبایل؟

  0
  1. سلام محسن عزیز خیر شما هک نشدید خود اینستاگرام از چند شماره مختلف (می‌تواند سامانه یا شماره شخصی باشد) برای کاربران ایرانی پیامک می‌فرستد.

   0
 187. سلام خسته نباشیداگر گوشی را بازنشانی کارخانه انجام بدیم هک باطل می شود و هک گر از دوباره باید اقدام کند به هک کردن ؟

  0
  1. سلام کاربر گرامی بله با ریست فکتوری گوشی شما از هک خارج می‌شود و توصیه می‌شود برای اینکه هک نشوید آنتی ویروس‌ در گوشی خود نصب کنید.

   2
 188. سلام وقت بخیر،من سامسونگ 9s دارم.و مدتيه هك شده،از اونجا فهميدم كه با هركس تلفن صحبت ميكنم شماره ش پخش ميشه. غیر از فلش زدن باید چیکار کنم دسترسی ب اطلاعت گوشیم نداشته باشه

  0
  1. سلام وقت بخیر
   امروز یهو متوجه شدم مخاطبین گوشیم
   به گوشی آیفون برادرم انتقال پیدا کرده
   دلیلش میتونه هک باشه

   0
   1. با سلام دوست عزیز خیر احتمالا سیم‌کارت خود را بر روی گوشی برادرتون قرار دادید یا وارد حساب پیام رسان‌های ایشان شده‌اید.

    3
 189. سلام
  بعضی از مواقع که باگوشی کار نمیکنم پیام در حال گوش کردن رو صفحه ام میاد و به گوشی دست میزنم پیام میره این یعنی چی؟

  1
 190. سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون ولی ای کاش میشد خصوصی باهاتون ارتباط‌بگیرم یه مشکل برام پیش اومده خیلی هاد09305174804

  3
  1. کاربر عزیز در صورتی که در رابطه با ردیابی گوشی سرقتی و مفقودی سوالی دارید می تونید با بخش پشتیبانی سامانه همیاب24 به شماره 05141410 تماس بگیرید

   2
 191. سلام خسته نباشید چندروزی هست که وقتی دارم با گوشی کار میکنم یه دفعه و‌خود به خود صفحه سیاه میشه و‌دستگاه خاموش روشن میشه ممکن که گوشی من هک شده باشد؟؟

  2
  1. هانیه عزیز پیشنهاد میکنم در این مورد گوشیتون رو به یک تعمیرکار نشون بدید ممکنه مشکل نرم افزاری یا حتی سخت افزاری داشته باشه

   0
  1. کاربر گرامی، در هر شرایطی نیاز به این کار نیست، اگر فک میکنید که هک شدید، احتمالا برنامه مخربی روی گوشیتون نصب شده که اگه پاک بشه کفایت می کنه

   5