ردیابی موبایل های سرقتی

ردیابی موبایل های سرقتی


امروزه با توجه به افزایش قیمت و محبوبیت گوشی های تلفن همراه، متاسفانه شاهد آمار رو به رشد سرقت گوشی هستیم. در چنین شرایطی، نحوه ردیابی موبایل سرقتی اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی موبایل، تبلت و لپ تاپ

در زمینه ردزنی موبایل های سرقتی سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار کردند: حدود ۵۰ درصد موبایل‌های سرقتی کشف می‌شوند و اکثراً تحویل صاحبانشان داده می‌شود.

ردزنی موبایل های سرقتی
ردزنی موبایل های سرقتی

ایشان در ادامه اظهار داشتند: با توجه به این که، گوشی‌های گران قیمت بعد از سرقت به خارج از کشور برده می‌شوند، تاکنون چند باند سرقت گوشی را در این زمینه دستگیر کردیم که موبایل‌های گران قیمت را بلافاصله بعد از سرقت به افغانستان منتقل می‌کردند.

سامانه همیاب24 تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه بوده و از طریق همکاری با دادگستری، کلانتری ها، اپراتورها و اصناف موبایل و کامپیوتر سراسر کشور به سرعت و از راه قانونی گوشی گمشده یا سرقتی را ردیابی می کند.

مزایای ردیابی موبایل سرقتی در سامانه همیاب24

1- ردیابی 24 ساعته موبایل سرقتی در اپراتورهای مخابراتی
2- اطلاع رسانی کشوری به اصناف سراسر کشور جهت جلوگیری از خرید و فروش دستگاه
3- اطلاع رسانی کشوری به کلانتری ها و بازرسی های مرزی جهت جلوگیری از خارج شدن دستگاه از مرزهای کشور
4- جستجو در بین کالاهای پیدا شده سراسر کشور و کلانتری ها

ویژگی دیگر همیاب۲۴ امکان استعلام رجیستری گوشی و استعلام سرقتی گوشی می باشد. در هنگام خرید کالای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ) تنها با یک استعلام می توانید علاوه بر اطلاع از سرقتی نبودن دستگاه، از رجیستر بودن آن نیز اطمینان حاصل کنید و ناخواسته مرتکب جرم خرید یک کالای سرقتی نشوید.


جهت اعلام سرقت و ردیابی موبایل سرقتی خود به سامانه همیاب ۲۴ مراجعه کنید و یا از طریق لینک های زیر اپلیکیشن همیاب۲۴ را دانلود نمایید:

دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن همیاب24 از گوگل پلی
دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن همیاب24 از کافه بازار
دانلود نسخه IOS اپلیکیشن همیاب24 سیبچه

دیدگاه ها و تجربیات خود را پیرامون این نوشته با ما در میان بگذارید

3
0
تیم تحریریه همیاب ۲۴

این مقاله به کوشش زهره عدالتی و دیگر اعضای تیم همیاب 24 تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0