ردیابی موبایل های سرقتی

ردیابی موبایل های سرقتی

امروزه با توجه به افزایش قیمت و محبوبیت گوشی های تلفن همراه، متاسفانه شاهد آمار رو به رشد سرقت گوشی هستیم. در چنین شرایطی، نحوه ردیابی موبایل سرقتی اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ)

در زمینه ردزنی موبایل های سرقتی سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار کردند: حدود ۵۰ درصد موبایل‌های سرقتی کشف می‌شوند و اکثراً تحویل صاحبانشان داده می‌شود.

ردزنی موبایل های سرقتی
ردزنی موبایل های سرقتی

ایشان در ادامه اظهار داشتند: با توجه به این که، گوشی‌های گران قیمت بعد از سرقت به خارج از کشور برده می‌شوند، تاکنون چند باند سرقت گوشی را در این زمینه دستگیر کردیم که موبایل‌های گران قیمت را بلافاصله بعد از سرقت به افغانستان منتقل می‌کردند.

سامانه همیاب۲۴ تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه بوده و از طریق همکاری با دادگستری، کلانتری ها، اپراتورها و اصناف موبایل و کامپیوتر سراسر کشور به سرعت و از راه قانونی گوشی گمشده یا سرقتی را ردیابی می کند.

مزایای ردیابی موبایل سرقتی در سامانه همیاب۲۴

۱- ردیابی ۲۴ ساعته موبایل سرقتی در اپراتورهای مخابراتی
۲- اطلاع رسانی کشوری به اصناف سراسر کشور جهت جلوگیری از خرید و فروش دستگاه
۳- اطلاع رسانی کشوری به کلانتری ها و بازرسی های مرزی جهت جلوگیری از خارج شدن دستگاه از مرزهای کشور
۴- جستجو در بین کالاهای پیدا شده سراسر کشور و کلانتری ها

ویژگی دیگر همیاب۲۴ امکان استعلام طرح رجیستری و سرقتی گوشی می باشد. در هنگام خرید کالای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ) تنها با یک استعلام می توانید علاوه بر اطلاع از سرقتی نبودن دستگاه، از رجیستر بودن آن نیز اطمینان حاصل کنید و ناخواسته مرتکب جرم خرید یک کالای سرقتی نشوید.


جهت اعلام سرقت و ردیابی موبایل سرقتی خود از طریق لینک های زیر به سامانه همیاب ۲۴ مراجعه کنید و یا اپلیکیشن همیاب۲۴ را دانلود نمایید:

سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ)

برای نصب اپلیکیشن همیاب ۲۴ کلیک نمایید


دیدگاه ها و تجربیات خود را پیرامون این نوشته با ما در میان بگذارید