۳ روش ردیابی گوشی همراه اول: راهنمای جامع

این روز ها خبرهای زیادی در مورد به سرقت رفتن گوشی های تلفن همراه می شنویم و ردیابی گوشی یکی از دغدغه هایی است که مردم درگیر آن هستند. مخصوصا با توجه به بالا رفتن قیمت گوشی های هوشمند نیاز بیشتری به ردیابی آن پس از گم شدن و یا به سرقت رفتن احساس می شود. اگر برای شما هم پیش آمده که گوشی خود را گم کرده اید و یا آن را از شما دزدیده اند و شما نمی دانید که چگونه آن را ردیابی کنید، با همیاب ۲۴ همراه باشید تا این بار در خصوص ردیابی سیمکارت همراه اول به شما راه کارهایی ارایه دهیم.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال

همراه اول برای ردیابی گوشی های گم شده یا دزدی راههای آسانی فراهم کرده که شما بدون مراجعه حضوری گوشیتان را ردیابی بکنید. برای اینکار شما اول باید به دادستانی و پلیس مراجعه بکنید و بعد از طریق اپراتور های موبایل اقدام کنید. ماه هاست که اپراتور همراه اول سامانه و راهکاری ساده برای ردیابی گوشی راه اندازی کرده  که به این منظوربرای ردیابی گوشی از کدهای USSD و پیامک کمک گرفته است.

در ادامه مطلب به روش های ردیابی گوشی سرقت شده همراه اول میپردازیم ولی قبل از هر کاری وارد سایت مربوط به اپراتور خط گوشی همراهتان شوید و سریال گوشی (مندرج شده روی جعبه گوشی) را برای آن ها طبق دستورالعمل ارسال کنید.

ردیابی گوشی همراه در اپراتور همراه اول

ابتدا به روش زیر شماره سریال گوشی خود را برای اپراتور همراه اول ارسال کنید

روش اول : کد#سریال گوشی *۲۱۴۱*۱۰* را شماره گیری کنید.

روش دوم : کد ۲۱۴۱ را به شماره ۱۰ ارسال کنید

حتما بخوانید: ردیابی گوشی ایرانسل چگونه امکان پذیر است؟

بعد از اینکه یکی از مراحل بالا یا هر دو را انجام دادید سرویس ردیابی سیم کارت همراه اول تا ۱۰ روز گوشی سرقتی شما را ردیابی می کندودر آخرنتیجه را از طریق پیامک به صاحب گوشی ارسال می کند که بعد از آن مشترک سایر مراحل حقوقی را از طریق مراجع ذی ربط پیگیری می نماید.

در صورت عدم موفقیت مشترک میتواند دوباره اقدام کند و سرویس را مجددا فعال کند.

کد بالا برای فعال سازی سرویس ردیابی گوشی تلفن همراه است درصورتی که بخواهید آن را غیر فعال کنید  کد دستوری #۲۱۴۲*۱۰* را شماره گیری نمایید.

ودر آخر برای بهتر شدن روند ردیابی گوشی های سرقت رفته به سایت همراه اول مراجعه کنید البته دقت کنید قبل از خرید گوشی علاوه بر تطبیق شماره سریال ها، این کد مهم را یادداشت کرده که در صورت نیاز بتوانید ازش استفاده کنید.

ردیابی گوشی همراه اول با کمک سامانه همیاب ۲۴

لازم به ذکر است سامانه همیاب  24 بستری مناسب جهت اطلاع رسانی و ردیابی کالاهای مفقودی یا سرقتی است که با کمترین زمان و حداقل هزینه،  در گستره جغرافیایی وسیع و به تعداد زیادی از مخاطبان در ۲۴ ساعت شبانه  روز خدمات ارایه می دهد.

حتما بخوانید: ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده با همیاب ۲۴ چطور انجام می‌شود؟

سامانه همیاب ۲۴ راهی آسان و مطمئن را برای ردیابی کالای شما اعم از گوشی، لپ تاپ و تبلت فراهم کرده است به طوری که تمامی مراحل ردیابی را بدون نیاز به حضور شما انجام داده و در آخر پس از ردیابی با شما تماس گرفته خواهد شد.

اگر گوشی شما گم یا سرقت شده پس زمان را هدر ندهید و گوشی خودتون را در بخش ردیابی و اعلام سرقت ثیت کنید تا کالای سرقتی یا گم شده شما مورد پیگیری قرار گیرد.

دانلود اپلیکیشن ردیابی همیاب ۲۴ از کافه بازار

سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال

دیدگاه ها و تجربیات خود را پیرامون این نوشته برای ما بنویسید