برنامه ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده

برنامه ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده

در زمان سرقت گوشی و یا گم شدن آن، احتمالا اولین سوال شما نحوه ردیابی گوشی می باشد. در هنگام حادثه سرقت و یا گم شده گوشی، شما می توانید در برنامه ردیابی گوشی، اعلام سرقت نمایید. برای این منظور، مشخصات گوشی سرقتی یا گمشده را در اپلیکیشن ردیابی گوشی ثبت نمایید تا فرآیند ردیابی گوشی شما فعال گردد. اپلیکیشن ردیابی گوشی های سرقتی متعلق به سامانه همیاب۲۴ می باشد.
همیاب۲۴ با حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و با همکاری اصناف و کلانتری های سراسر کشور، در خصوص تسهیل و تسریع فرآیند ردیابی، بستری مناسب فراهم کرده است. این سامانه- طرف قرارداد با دادگستری، کلانتری ها و اصناف موبایل و کامپیوتر سراسر کشور می باشد، و به سرعت و از راه قانونی گوشی گمشده یا سرقت شده شما را ردیابی می کند.

ردیابی آسان و مطمئن

شما می توانید با خیال راحت ردیابی کالای سرقتی یا مفقودی خود را به همیاب۲۴ محول کنید.

برنامه ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده همیاب24
برنامه ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده همیاب۲۴
برنامه ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده همیاب24
برنامه ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده همیاب۲۴

ویژگی‌های اپلیکیشن ردیابی گوشی همیاب۲۴: 

  • اعلام سرقت و ردیابی کالای سرقتی (موبایل، تبلت و لپ تاپ)
  • استعلام همزمان طرح رجیستری و سرقتی بودن موبایل، تبلت و لپ­ تاپ
  • اطلاع رسانی به فروشگاه‌ها، اصناف و کلانتری های سراسر کشور جهت جلوگیری از خرید و فروش و خروج کالای سرقتی از مرزهای کشور
  • جستجوی کالای سرقتی در بین کالاهای پیدا شده سراسر کشور و کلانتری ها
  • ثبت کالای پیدا شده
  • بیمه موبایل تبلت و لپ ­تاپ

نرم افزار ردیابی گوشی را از طریق یکی از لینک های زیر دانلود نمایید:

جهت فعال شدن فرآیند ردیابی، شماره IMEI گوشی را در اپلیکیشن ردیابی گوشی همیاب۲۴ ثبت نمایید تا ردیابی گوشی گمشده یا سرقتی شما فعال گردد. از این طریق علاوه بر ردیابی گوشی شما در اپراتورهای مخابراتی، با اطلاع رسانی کشوری از خرید و فروش و خارج شدن گوشی از مرزهای کشور جلوگیری می شود، بین تمام کالاهای پیدا شده سراسر کشور، کلانتری ها و بازرسی های مرزی جستجو شده و به شما اطلاع داده می شود.

همیاب ۲۴ همه جا همراه شما