top
to-track-the-location-of-family-members-via-smartphones-and-telegram

5 روش برای ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده از طریق گوشی های هوشمند و تلگرام

زمان مطالعه: 3 دقیقه

50

آیا می خواهید بدانید اعضای خانواده شما کجا هستند؟ آیا مکان یابی بدون اجازه افراد امکان پذیر است؟ آیا می دانستید اپلیکیشن هایی برای گوشی های هوشمند وجود دارد که برای اشتراک گذاری یا ردیابی موقعیت مکانی افراد خانواده و دوستانتان قابل استفاده است؟ اپلیکیشن هایی که همگی رایگان است.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی گوشی، تبلت و لپ تاپ

ردیابی موقعیت مکانی افراد

نظارت بر اعضای خانواده از همیشه آسان تر و شاید هم مخفی کارانه تر شده است. دیگر برای این که بفهمید فرزندتان در خانه است یا خیر، نیاز به تماس گرفتن یا ارسال پیامک به او را ندارید یا اگر افرد سالخورده و دچار بیماری الزایمر در اطراف خود دارید و همواره نگرانشان هستید، می توانید به راحتی موقعیت مکانی و زمان ورود آن ها به خانه را بفهمید.

حتما بخوانید: ردیابی لحظه ای موقعیت مکانی افراد در نقشه گوگل (Google Map)

امروزه برنامه های کاربردی وجود دارند که قادرند به راحتی اعضای خانواده یا دوستان شما را زیر نظر گرفته و موقعیت مکانی تقریبی آن ها را به شما نشان دهند که می تواند بسیار مفید باشد. اگر فردی فراموش کرد با شما تماس بگیرد و یا پاسخ گویی تماس های شما نبود، دیگر لازم نیست نگران او شوید. کافیست به اپلیکیشن ردیابی خود نگاهی بیندازید تا همه چیز را متوجه شوید و آرامش خاطر را به دست آورید.

اگر مکان یابی بدون اجازه افرادی که دوستشان دارید دزدانه به نظر می رسد و یا از بابت این که مورد جاسوسی قرار بگیرید نگران هستید، باید بگوییم که هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد. همه این اپلیکیشن های اندرویدی و آیفون که در زیر معرفی می کنیم امن بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. مخاطبین شما باید با ردیابی شدن موافقت کنند و دستور العمل استفاده از این اپلیکیشن ها هم بسیار واضح و ساده است.

همان طور که اپلیکیشن های معرفی شده در زیر را مورد استفاده قرار می دهید، به خاطر داشته باشید که این ابزار ها کاملا دقیق نیستند و میزان دقت مکان یابی آن ها به قدرت سیگنال های GPS بستگی دارد. همچنین هیچ کدام از این ابزار ها در هنگام خاموش بودن گوشی قابل استفاده نیست.

حتما بخوانید: ردیابی موقعیت مکانی گوشی از طریق google maps

اپلیکیشن ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده Glympse

این اپلیکیشن که جهت ردیابی فوری موقعیت مکانی طراحی شده است، به شما اجازه می دهد تا افرادی که می توانند موقعیت مکانی شما با استفاده از GPS مشاهده کنند را تعیین کرده و حتی مدت زمان ردیابی شدن خود را انتخاب کنید.

امکان پایان دادن به اشتراک گذاری موقعیت مکانی به دو صورت در این اپلیکیشن وجود دارد:
روش اول پس از پایان مهلت زمانی تعیین شده، اشتراک گذاری به صورت خودکار متوقف می شود.
روش دوم شما می توانید انتقال اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی خود را به صورت دستی متوقف نمایید. علاوه بر این ها، شما می توانید مدت زمان ردیابی شدن خود را در صورت لزوم افزایش دهید.

کافیست هنگامی که از محل کار خود به سوی منزل حرکت می کنید، Glympse را فعال کنید تا به همسرتان اجازه دهید موقعیت شما را مشاهده کرده و از لحظه ورود شما به خانه آگاه شود. همچنین اگر با دوستان خود در پارک یا یک نمایشگاه عمومی قرار ملاقات دارید، می توانید این اپلیکیشن را فعال نموده و به راحتی همدیگر را از دور کنترل کنید.

حتما بخوانید: شماره یاب | پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی از روی شماره موبایل

اپلیکیشن Glympse می تواند موقعیت لحظه ای افراد را به همراه زمان تخمینی رسیدن و سرعتشان را به ایمیل شما ارسال و یا آن را به گوشی پیامک کند و حتی به شبکه های اجتماعی بفرستد. یکی از قابلیت های جالب این اپلیکیشن، یکپارچه سازی آن با تقویم است که موقعیت شما و زمان تخمینی رسیدن به مقصد را با دیگران به اشتراک می گذارد.

اپلیکیشن Glympse برای اندروید و آیفون رایگان است.

برای دانلود برنامه ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده کلیک کنید.

اپلیکیشن ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده Life360 Family Locator

این اپلیکیشن رایگان به اعضای خانواده اجازه می دهد موقعیت مکانی یکدیگر را به صورت زنده و لحظه ای ردیابی کنند. قابلیت بی نظیری در این اپ وجود دارد که به اعضای خانواده امکان می دهد از ورود یک نفر به یک موقعیت از قبل تعریف شده مثل خانه یا مدرسه آگاه شوند. امکان تعیین دو موقعیت مجزا برای این کار وجود دارد. بنابراین وقتی بچه ها از مدرسه به خانه بر می گردند، اپلیکیشن Life 360 به صورت خودکار این مورد را بررسی کرده و اعلانی را به گوشی هوشمند سایر اعضای خانواده می فرستد.

همچنین این اپلیکیشن دارای یک تاریخچه کامل از آخرین موقعیت های مکانی است که برای مرور کلی آخرین فعالیت های انجام شده توسط اعضای خانواده بسیار مفید است. قابلیت پیش فرضی به نام Help Alert در این اپ وجود دارد که قادر است در شرایط اضطراری مختصات GPS دقیق موقعیت شما را به ایمیل های از پیش تعیین شده ارسال کرده و یا به شماره های تعریف شده پیامک کند. همچنین می توان از این اپلیکیشن برای ارسال پیغام میان اعضای خانواده استفاده کرد.

اگرچه این اپلیکیشن و خدماتش رایگان است، ولی نسخه پرمیومی (حرفه ای) نیز برای آن وجود دارد که با پرداخت ۵ دلار در ماه یا ۵۰ دلار در سال برای کل اعضای خانواده قابل استفاده است. این نسخه امکان تعریف تعداد بی نهایت موقعیت از پیش تعیین شده، قابلیت ردیابی دستگاه هایی به غیر از گوشی های هوشمند و قابلیت محافظت از گوشی های سرقتی را دارد. همچنین امکان استفاده از قابلیت های این نسخه به صورت آزمایشی تا ۳۰ روز وجود دارد.

شما می توانید اپلیکیشن Life360 Family Locator را برای اندروید و آیفون رایگان دانلود کنید.

اپلیکیشن ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده Find My Friends

این اپلیکیشن نیز که توسط سازندگان Life360 ساخته شده است، قابلیت اشتراک گذاری موقعیت مکانی و ارسال پیغام را در اختیار شما قرار می دهد. آیا می خواهید چند روزی شهر را ترک کنید؟ پس مسافرت و مقصد خود را قبل از آغاز با دیگران هماهنگ کنید. به همین ترتیب، می توان از این اپلیکیشن برای اشتراک گذاری فوری موقعیت مکانی با دیگران در شرایط اضطراری نیز بهره گرفت.

ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده روی نقشهFind My Friends

مانند سایر برنامه های از این دست، این یکی هم از نقشه های گوگل (Google Maps) استفاده می کند، به همین خاطر یادگیری و کار با آن بسیار ساده است. علاوه بر این، این نقشه مکان های مهمی همچون ایستگاه پلیس، آتش نشانی و بیمارستان ها را به صورت خودکار روی نقشه به نمایش می گذارد.
نسخه پرمیوم (حرفه ای) Find My Friends با پرداخت ۵ دلار در هر ماه قابل تهیه است که امکان تعریف بی نهایت موقعیت از پیش تعریف شده، تاریخچه موقعیت های مکانی کامل تر، کمک های کنار جاده ای و پشتیبانی از دستگاه هایی به غیر از گوشی های هوشمند را داراست. همه کاربران می توانند این نسخه را برای ۳۰ روز به صورت رایگان و آزمایشی تجربه کنند.

همین الان می توانید اپلیکیشن Find My Friends را به صورت رایگان برای اندروید و آیفون دریافت کنید.

سرویس شبکه اجتماعی گوگل Google+

این یکی ممکن است چندان در این زمینه معروف نباشد، ولی سرویس شبکه اجتماعی گوگل به نام Google+ هم می تواند برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی مفید باشد. طراحی این اپلیکیشن یادآور برنامه قدیمی Google Latitude است که با Google Maps ترکیب شده است.

ردیابی با برنامه اندروید google plus

برای به اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود با سایرین، با استفاده از اپلیکیشن Google+ درخواستی را به شماره مخاطب مورد نظر خود ارسال کنید. پس از اینکه آن فرد قبول کرد، شما می توانید موقعیت مکانی همدیگر را با آن اپ مشاهده کنید. شایان ذکر است که برای مشاهده موقعیت فرد مورد نظر لازم نیست وی مجدد درخواستی را به شما ارسال کند.
اپلیکیشن Google+ رایگان بوده و برای اندروید و آیفون موجود است.

روشی برای مکان یابی افراد در برنامه تلگرام به صورت رایگان

در این بخش ما دو روش برای ردیابی تلگرام فرد مورد نظر ارائه می دهیم که هر دو از طریق آی پی شخص اقدام به مکان یابی تلگرام فرد مورد نظر می نمایند. البته باید به یاد داشته باشید که ردیابی تلگرام با استفاده از آی پی چندان دقیق نیست و فقط موقعیت تقریبی فرد را بدست می دهد. اما همین مورد هم می تواند در زمینه یافتن افرادی که درباره موقعیت خود دروغ می گویند بسیار موثر باشد. این روش ها هرچند دقیق نیستند اما بازهم می توانند بسیاری از حقایق را درباره موقعیت کنونی افرادی که به شما پیام می دهند را فاش نماید.

مکان یابی تلگرام با استفاده از محیط CMD

در این روش ردیابی تلگرام ، کافیست محیط تلگرام را در سیستم رایانه خود اجرا نمایید. هیچ صفحه دیگری را باز نکرده و با فرد مورد نظری که قصد یافتن موقعیت وی را دارید شروع به چت کردن کنید. پس از ارسال و دریافت چند پیام، بدون اینکه کار اضافه ای را انجام دهید، محیط CMD را باز کنید. طریقه باز کردن محیط Command prompt در تصویر زیر نشان داده شده است.

باز کردن cmd روی ویندوز


پس از باز کردن محیط CMD عبارت netstat –n را تایپ کرده و کلید اینتر را بفشارید. (دقت داشته باشید که در عبارت فوق بین –n و netstat یک فاصله وجود دارد).

پس از انجام مراحل فوق لیستی از چند آدرس آی پی برای شما به نمایش درخواهد آمد که به جز آدرس 127.0.0.1 که مربوط به سیستم خودتان است، بقیه آی پی ها مربوط به وبسایت ها و یا کسانی است که شما با آن ها ارتباط برقرار کرده اید. حال یکی یکی این آدرس آی پی ها را در سایت iplocation.net وارد نمایید. دقت داشته باشید فقط آی پی آدرس هایی را در سایت مذکور وارد کنید که در قسمت Foreign Address آمده اند.

دریافت ip address از cmd

پس از انجام این مرحله لیستی از آی پی آدرس هایی که با آدرس مربوطه هم اکنون به اینترنت متصل شده اند برایتان به نمایش در خواهد آمد که می توانید با استفاده از آن موقعیت تقریبی ISP مورد نظر را بدست آورید و اقدام به ردیابی تلگرام فرد مورد نظر نمایید.

ردیابی از طریق isp

اما برای اینکه بتوانید موفق به ردیابی تلگرام فرد مورد نظر شوید، باید در قسمت اطلاعاتی که برایتان ارائه شده است، مشخصات Latitude و Longitude را یادداشت کرده و در سایت ردیابی ناسا که از طریق همین لینک قابل دسترسی است وارد نمایید.

ردیابی از طریق ip در سایت


پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده شما قادر به مکان یابی دقیق ISP فردی که به شما پیام می دهد خواهید بود. و از آنجا که اگر فرد مورد نظر از VPN و پروکسی استفاده نکرده نباشد، موقعیت تقریبی وی به نمایش در خواهد آمد.

ردیابی تلگرام با استفاده از وب سایت

اما روشی ساده تر و دقیق تر نیز وجود دارد که بسیار ساده تر می تواند شما را به هدفتان برساند. در این روش نیازی به محیط CMD نیست و تنها از طریق یک وب سایت و اندکی کمک خود فرد می توانید موقعیت حدودی وی را شناسایی کرده و موفق به ردیابی تلگرام وی گردید. برای این منظور کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.
ابتدا وارد سایت blasze.tk شده و در آنجا در قسمت مربوطه نام یک سایت دلخواه را وارد کنید و سپس روی کلید Submit کلیک نمایید.


در قسمت بعدی برای شما یک لینک ایجاد خواهد شد که قسمتی که در تصویر مشخص شده است را باید کپی کرده و برای فردی که قصد ردیابی او را دارید ارسال کنید. معمولا بهتر است این کار را از طریق تلگرام انجام دهید. حال باید کاری کنید که فرد مورد نظر روی لینک ارسال شده از طریق شما کلیک نماید.

ردیابی از طریق سایت blasze


پس از کلیک کردن فرد مورد نظر روی لینک ارسال شده، حال به صفحه ای که لینک را ساخته بودید برگشته و صفحه را با کلید F5 رفرش نمایید. طبق تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که تعدادی آی پی آدرس برای شما به نمایش در می آید. حال این آی پی آدرس ها را در وبسایت Iplocation.net وارد کرده و سپس از طریق همان وبسایت ناسا که در بخش پیشین معرفی شده بود، اقدام به موقعیت یابی فرد مورد نظر نمایید.

دریافت ادرس از سایت ردیابی blasze

برنامه موقعیت یابی دقیق افراد

دقت داشته باشید که به علت استفاده از خاصیت NAT ممکن است همزمان چند آی پی آدرس یکسان که از محل های متفاوتی به اینترنت دسترسی دارند، به نمایش در آید. از آنجا که روش ردیابی تلگرام افراد با استفاده از آی پی چندان مورد اطمینان نیست و فقط موقعیت ISP خدمات دهنده را به نمایش می گذارد. و معمولا نمی توان اطلاعاتی دقیقتر از شهری که فرد در آن حضور دارد را بدست آورد.
برای بدست آوردن موقعیت دقیق افراد بهتر است از نرم افزارهایی که به طور خاص برای این منظور طراحی شده اند استفاده نمود. این نرم افزارها نظیر برنامه SFP با استفاده از فناوری هایی که در آن به کار رفته است و با استفاده از ماهواره جی پی اس و دکل های مخابراتی می تواند موقعیت دقیق افراد را به نمایش بگذارد. با استفاده از نرم افزار SFP قادر خواهید بود بدون اینکه کار خاصی را انجام دهید و تنها با یک بار نصب برنامه روی تلفن همراه فرد مورد نظر، از آن پس موقعیت لحظه به لحظه و همچنین پیام های رد و بدل شده در اپلیکیشن هایی نظیر تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام را نیز به دست آورد.

دیدگاه ها و تجربیات خود را پیرامون این نوشته با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را ارسال کنید

دیدگاه شما کاربران عزیز

 1. سلام ببخشید یه سوال داشتم
  من یکی از فامیلامون شوهرش بچشون رو دزدیده میخوام از طریق شمارش مکانش رو پیدا کنم خیلی برنامه نصب کردم ولی خوب نبود چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

   2
  • سلام.وقتتون بخیر.خواستم بدونم آیا برنامه ای هست که برای ردیابی به جی پی اس و اینترنت نیازی نداشته باشه و مثلا از روی دکل مخابراتی ردیابی کنه!؟ ممنون

    0
   • سلام سیم کارت من سرقت شده و در حال استفاده است ،برنامه تلگرام با شماره همان سیمکارت روی گوشیم فعال چطور میتونم موقعیت سیم کارت سرقت شدم رو بیابم.ممنونم

    • شماره موبایل: ۰۹۰۳۰۸۰۴۴۵۳
    2
    1. با سلام دوست عزیز با ثبت کالای سرقتی خود در سامانه همیاب24 هرزمان در گوشی شما سیم‌کارتی قرار بگیرد ردیابی شما مثبت شده و از طریق پیامک و تماس تلفن گویا به شما اطلاع داده می‌شود و علاوه بر آن کالا شما در فروشگاه‌های سراسر کشور، کلانتری‌ها و بازرسی‌های مرزی جهت جلوگیری از خرید و فروش و جلوگیری از خارج شدن دستگاه از مر‌‌زهای کشور اطلاع‌ رسانی خواهد شد.
     لینک ثبت کالای سرقتی درسامانه همیاب24 : https://hamyab24.ir/l/eg

      2
    2. سلام من می توانم از طریق این برنامه موقعیت مکانی مخاطبینم را مطلع شوم؟

     • شماره موبایل: 09188131746
     4
     1. با سلام دوست عزیز اگر آن ها در برنامه ثبت نام کرده باشند و اجازه داده باشد که مخاطبین موقعیت او را مشاهده کنند بله می شود.

       6
     2. فرض کنید گوشی من رو دزدیدن وقتی موقعیت مکانی یا همون GPS گوشی خاموش باشه چطور میشه پیداش کرد؟خوب طبیعتا دزد هم میدونه نباید لوکیشن روشن باشه

      • شماره موبایل: ۰۹۰۱۰۹۱۰۷۲۷
      4
      1. با سلام علی عزیز به همین علت گوشی سرقتی خود را بهتر است در سامانه همیاب ثبت نمایید تا ردیابی گوشی آغاز شود.

        3
      2. فوق العاده مفید و کار امد بود واقعا ممنون که این چنین مطالب مفیدی رو در اختیار مال باختگانی مثل من گذاشتین انشاالله زندگیتان سرشار از ارامش و موفقیت باشه

       • شماره موبایل: 09136229201
       2
      3. سلام ببخشید سایت ردیاب ناسا رو باز میکنم میگه You are not authorized to access this page.

       • شماره موبایل: 09338785474
       2
      4. سلام یک نفر یک سال هست کلاه برداری کرده مال من را برده فقط یک شماره تلفن ازش دارم آن هم فقط با واتساب جواب میده چگونه میتوانم مکانش را پیدا کنم ممنون میشم کمکم کنید

        5
        1. با سلام فاطمه عزیز سامانه همیاب24 در زمینه ردیابی گوشی های سرقتی و مفقودی می باشد و در زمینه کلاه برداری باید توسط پلیس شکایت نمایید.

          8
        2. سلام وقتتون بخیر من گوشی های سابقم که کمی مشکل داشتن داده بودم برای تعمیر و از همان موبایل فروشی که گوشب هترو بهش دادم یک گوشی جدید خریدم این قضیهبرای چند ماه پیش هست و واقعا. یادم نمیاد ازش گوشی هارو گرفتم یا نه چون به خاطر هزینه بالا نخواستم تعمییر بشه جعبه و وسایل گوشی و تبلتم موجوده حتی یکی گوشیا کارت گارانتی و بیمه هم داخل جعله هست ایا میتونم بفهمم گوشی های من کجا هستند ؟

          4
          1. با سلام کاربر گرامی میتوانید شماره IMEI را از رو جعبه پیدا کنید و در سامانه همیاب24 ثبت نمایید و نحوه مفقود شدن کالا را گم شدن بزنید.

            3
          2. ببخشید میشه یک آنتی ویروس خوب واسه گوشی اندروید معرفی کنین که تو ایران قابلیت نصب داشته باشه

            2
            1. با سلام مریم عزیز در داخل کافه بازار می تونید سرچ کنید و یکی را انتخاب نمایید آنتی ویروس های زیادی وجود دارد بطور مثال Dr.web

              2
            2. سلام ببخشید من یکی از دوستانم آیدی تلگراممو داره شماره تلفنم نداره آیا میتونه تلگرامم هک کنه؟ با هک تلگرامم به چه اطلاعاتی دسترسی پیدا میکنه؟ به واتساپ و اینستاگرامم دسترسی پیدا میکنه؟

              2
              1. با سلام کاربر گرامی خیر با آیدی نمی توان کسی را هک کرد و اگر کسی تلگرام شما را هک کند به واتس‌اپ و اینستاگرام شما نمی تواند دسترسی پیدا کند.
               برای جلوگیری از هک شدن اکانت تلگرام Two-Step Verification را در قسمت Privacy and Security فعال نمایید.

                6
                1. خیلی ممنون. ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم من با گوشی بازی آنلاین میکنم که از طریق سایته، نه برنامه یا app.صاحب سایت که به آی پی من دسترسی دارد میتونه از طریق آی پی گوشی من،گوشی منو هک کنه؟ اگه هک کنه به چه چیزایی از گوشیم دسترسی پیدا میکنه؟

                  2
                 • خیر دوست عزیز نمیتواند شما را هک کنند پیشنهاد می شود یکی از آنتی ویروس های موجود را در گوشی خود نصب کنید تا از هک شدن گوشی شما جلوگیری کند.

                   2
                2. با سلام خدمت شما
                 سرکار خانوم لطفا مورد بنده کنترل فرزند خردسال بود
                 نه اینکه بخواهم از گوشی ریجستری ویا دزدیده شده اطلاع کسب نمایم
                 چه برنامه ایی نصب کنم که بتونم فرزند ویا پدرمسن خود را مطلع شوم که کجاست
                 باتشکر

                  3
                  1. با سلام کاربر گرامی داخل مطلب اپلیکیشن‌های لازم براتون توضیح داده شده است میتوانید از نرم افزار های گفته شده استفاده نمایید.

                    3
                  2. سلام.نیمه شب شما بخیر خانم عدالتی.ممنونم از اینکه اطلاعاتی رو که دارین برای کاربران به اشتراک مگذارین.بی نهایت سپاسگذارم.

                    2
                    1. سلام کاربر عزیز و گرامی همیاب24، سپاس و درود فراوان، خواهش می کنم انجام وطیفه است.

                      2
                     1. کاربر عزیز، پیشنهاد می کنم برای فعال شدن فرآیند ردیابی مشخصات دستگاه سرقتی را در سامانه همیاب24 ثبت کنید، برای اثبات مالکیت گوشی داشتن فاکتور خرید نیز کفایت میکند.

                       3
                      1. با سلام و احترام
                       کاربر گرامی سامانه همیاب24 در زمینه ردیابی گوشی های سرقتی و مفقودی فعالیت می کند.

                        5
                      2. سلام ببخشید من خانمی ام 35ساله کارگرم پارسال از برنامه دیوار از یک پسر دانشجو به نام ساسان اسدی نژاد یکدست مبل برا روزمادر خرید کردم اول بیانه دادم که بعد برم مبلو از بهارستان اصفهان بار بزنم من تهران بودم که گفتند برادرش تصادف کرده وپول لازم دارندکه گویا دروغ بودو قصدش کلاه برداری بوده من هم اعتماد کردم وپول کاملو به حساب ریختم وقتی به اصفهان برگشتم جوابمو ندادن وهنوز شماره هامو بلاک کرده من چطور میتونم از موقعیت مکانی ایشون اطلاع پیداکنم شما میتونید جاشو برام پیدا کنید؟یعمر دعات میکنم کمکم کنید
                       09120697886
                       ساسان اسدی نژاد
                       6037-9973-6506-6969 بانک ملی

                        4
                        1. کاربر عزیز از این بابت بسیار متاسفم، سامانه همیاب24 در زمینه ردیابی گوشی های سرقتی و گمشده فعالیت می کند، پیشنهاد می کنم بخش راهنمای خرید امن دیوار را مطالعه کنید و مورد خود را به مراجع قضایی گزارش دهید.

                          2
                        2. سلام . پدری هستم 69 ساله . پسر 21 ساله ام چند روز است شبها خیلی دیر به خانه میآید و به حالت قهر صحبت هم نمیکند . بسیار نگرانم . لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه از موقعیت حضور ایشان با استفاده از شماره موبایلشان که 0921 است اطلاع پیدا کنم . ضمنا آیا من از طریق لپ تاپ و تلگرام تحت ویندوز میتوانم اینکار را انجام دهم که خدای ناکرده فرزندم در دام مشکلات گرفتار نشود . با تشکر فراوان از شما

                          3
                          1. سلام جناب جاوید عزیز، سامانه همیاب24 در زمینه ردیابی گوشی های سرقتی و مفقودی فعالیت می کند، و قابلیت هایی که در مطلب فوق مطالعه کردید و یا حتی مکان یابی از طریق جیمیل با تایید در گوشی فرد مورد نظر در اختیار شما قرار می گیرد.

                            3
                          2. سلام . عذر میخام من تلگرام کسی رو ک میخام موقعیتش رو‌ بدونم رو هک کردم. الان چطوری بفهمم کجاست؟ راهنمایی کنید ممنون

                            4
                            1. کاربر عزیز و گرامی سلام
                             ردیابی مکانی مورد تایید مراجع قضایی نمیباشد و ما از انجام آن معذوریم، اگر کاری که انجام دادید مرتبط با گوشی سرقتی شما نیست شما به حریم خصوصی فرد تعرض کرده اید و آن شخص می تواند از شما شاکی شود.

                              4
                             1. سلام و عرض ادب
                              احتمالا فیلتر شده و باید از نرم افزار های تغییر آی پی استفاده کنید.

                               4
                              1. کاربر گرامی
                               از اینکه مطلب فوق برای شما مفید واقع شده است بسیار خرسندیم.

                                7