حضور سامانه همیاب۲۴ در دومین همایش شهر هوشمند

دومين همايش شهر هوشمند، امروز در مرکز همايشهاي بين‌المللي برج ميلاد با حضور برخي شهرداران، مديران عامل شرکت‌هاي فناوري و جمشيد انصاري، معاون ريیس  جمهوري و رييس سازمان امور اداري و استخدامي برگزار شده و تا فردا نيز ادامه دارد. سامانه همياب ۲۴ نيز در اين همايش شرکت کرده و حضوري فعال داشته است.

این سامانه نخستین و گسترده ترین بستر اطلاع رسانی و ردیابی  انواع کالای دیجیتال سرقتی، گم شده و پیدا شده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است؛که با هدف ارایه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالای دیجیتال فعالیت میکند .که افراد میتوانند با مراجعه به آدرس  www.hamyab24.com از امکانات این سایت استفاده کنند.

photo_2016-08-22_12-50-16

از جمله استراتژي ها و راه کارهاي لازم براي توسعه ي اقتصادي و رسيدن به اقتصادي پايدار در هر کشور، تقويت اقتصاد منطقه اي شهري و يا به عبارت بهتر توسعه اقتصاد پايدار بر مبناي هوشمندي شهر است. اقتصاد پايدار و هوشمند، خود نيازمند امکانات هوشمند در هر شهراز جمله: اقتصاد هوشمند، زيرساخت و ارتباطات هوشمند، حمل و نقل شهري هوشمند، انرژي هوشمند، دولت هوشمند، امنيت هوشمند، سلامت هوشمند، کسب  کار هوشمند و حتي شهروند هوشمند مي باشد.

شهر هوشمند مکاني ممتاز براي توسعه پايدار اقتصادي، صنعتي و … بوده که در آن به مسائلي مانند ترافيک، مصرف انرژي، آلودگي، تخريب سرزمين، بروز رساني و بهينه‌سازي زيرساخت‌هاي شهري، بهبود کيفيت زندگي و … از طريق يک رويکرد نوآورانه و سيستماتيک، بر اساس ارتباط و تبادل اطلاعات با هدف بهينه‌سازي فرآيندهاي مديريت شهري پرداخته مي شود .

photo_2016-08-22_12-50-30