top
Telegram Voice Chat

قابلیت Voice Chat تلگرام را چطور فعال کنیم؟

زمان مطالعه: 4 دقیقه

0

تلگرام یک پیام رسان اجتماعی با امکانات بی‌نظیر است که مورد توجه خیلی از افراد قرار گرفته است. یکی از امکانات این پیام رسان جذاب قابلیت Voice Chat تلگرام است. این قابلیت آنقدر جذاب است که مورد استقبال عده زیادی قرار گرفته است. شاید افرادی این ویژگی را با ویس تلگرام اشتباه بگیرند اما باید بدانید که کاملا متفاوت هستند. در ادامه این قابلیت را به صورت کامل توضیح خوهیم داد.

آیا می‌دانید با کلیک بر روی لینک زیر علاوه بر استعلام گارانتی گوشی خود، سرقتی یا مفقودی نبودن آن، اصالت گوشی، از مشخصات کامل گوشی خود نیز مطلع می‌شوید؟

قابلیت Voice Chat تلگرام چیست؟

قابلیت Voice Chat در تلگرام به کاربران این امکان را می‌دهد که با یکدیگر به صورت صوتی گفتگو کنند. در این قابلیت، تعداد بیشتری کاربر می‌توانند به صورت همزمان در یک چت صوتی شرکت کنند.

برای استفاده از قابلیت Voice Chat در تلگرام، کاربران باید ابتدا به یک گروه در تلگرام وارد شوند. سپس با استفاده از دکمه “Voice Chat” در بالای گروه، می‌توانند به گفتگوی صوتی بپیوندند و با دوستان و اعضای دیگر گروه، به صورت صوتی گفتگو کنند.

این قابلیت، به کاربران این امکان را می‌دهد که در مواقعی که نمی‌توانند از چت متنی استفاده کنند، به صورت صوتی با دوستان و اعضای گروه خود گفتگو کنند. این قابلیت به خصوص برای کاربرانی که به دلیل مشکلات جسمی نمی‌توانند از چت متنی استفاده کنند، بسیار مفید است.

قابلیت Voice Chat در تلگرام، همچنین به کاربران این امکان را می‌دهد که در مواقعی که می‌خواهند یک موضوع خاص را با دوستان خود به صورت گروهی بحث کنند، به راحتی بتوانند از این قابلیت استفاده کنند.

با استفاده از قابلیت Voice Chat، کاربران می‌توانند به صورت زنده و صوتی با دوستان خود گفتگو کنند. این قابلیت می‌تواند برای برگزاری جلسات آنلاین، کلاس‌های آموزشی آنلاین، برگزاری جلسات کاری و… بسیار مفید باشد.

قابلیت Voice Chat در تلگرام، همچنین دارای امکاناتی مانند قابلیت ضبط و نوشتن یادداشت‌های صوتی، قابلیت جلو و عقب کردن صحبت‌ها و… می‌باشد. این قابلیت باعث می‌شود که کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و از گفتگوی صوتی در تلگرام لذت ببرند.

بیشتر بخوانید: چگونه از تلگرام بک آپ بگیریم؟

نحوه فعال سازی ویس چت تلگرام

قبل از هر چیز باید بدانید که فقط ادمین های گروه‌ها می‌توانند قابلیت voice chat چت تلگرام را فعال نمایند.

  1. ابتدا وارد گروه خود شوید.
  2. بر روی اسم گروه بزنید.
  3. سپس روی سه نقطه کنار اسم گروه خود بزنید تا گزینه‌هایی باز شود.
  4. این قابلیت با زدن بر روی گزینه « Start voice chat » به راحتی فعال خواهد شد.
  5. بعد از زدن این گزینه، با سوال آیا مطمئن هستید که می‌خواهید ویس چت تلگرام را فعال کنید؟ روبه رو خواهید شد. اگر قصد فعال کردن ویس چت تلگرام را دارید بر روی گزینه « START » کلیک نمایید.
  6. حالا Voice chat تلگرام برای اعضای گروه فعال شد.

فعال کردن قابلیت  Voice chat تلگرام برای اعضای گروه

بعد از فعال کردن قابلیت ویس چت تلگرام برای اعضای گروه به محض ورود به کانال تلگرامی با صفحه کوچکی در بالای گروه مواجه خواهند شد.

بر روی گزینه« Join » بزنید و وارد ویس چت تلگرام شوید.

برای فعال سازی میکروفن خود بر روی گزینه « Unmute » بزنید تا رنگ میکروفن از آبی به سبز تغییر کند؛ یا می‌توانید اینکه آیکن آبی رنگ میکروفن را نگه دارید و صحبت کنید!

نوار کوچک بالای صفحه به شما می‌گوید که چند نفر و چه کسانی در Voice chat تلگرام گروه شما حضور دارند و چه کسانی در حال صحبت می‌باشند.

بیشتر بخوانید: چگونه بفهمیم در تلگرام هک شده‌ایم؟ راهکارهایی برای رفع هک تلگرام

نتیجه گیری

در این متن به صورت کامل به موضوع قابلیت Voice Chat تلگرام پرداختیم. شما می‌توانید به راحتی با کمک متن بالا آن را فعال نمایید و از این قابلیت استفاده کنید. درضمن با توجه به الکترونیکی شدن بیشتر فعالیت‌ها اگر از گم شدن یا سرقت گوشی خود می‌ترسید حتما برنامه ضد سرقت همیاب24 را نصب نمایید تا نگران دزدیدن گوشی خود نباشید. اگر سوال یا نظری دارید با ما در میان بگذرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا کد را در کادر وارد کنید