خواندن پیام های پاک شده واتساپ

آسان ترین روش خواندن پیام‌های پاک شده واتساپ در اندروید


در این مقاله قصد داریم روش خواندن پیام های حذف شده واتساپ توسط فرستنده را با سریع ترین روش ممکن آموزش دهیم. این روش برای سیستم عامل اندروید و آیفون مناسب است.

آموزش قدم به قدم خواندن پیام‌های حذف شده در WhatsApp

قابلیت دسترسی به تاریخچه اطلاع رسانی یا Notification Log روی همه تلفن‌های هوشمند اندروید موجود نیست، به همین دلیل کاربران باید از یک اپلیکیشن جانبی برای خواندن پیام‌های WhatsApp استفاده کنند.

برای خواندن پیام های حذف شده واتساپ در ایفون یا اندروید باید یک اپلیکیشن جانبی نصب کنیم، پس قبل از هر چیزی برنامه «Notisave» را دانلود و نصب کنید.

دانلود برنامه Notisave (نسخه اندروید)

ابتدا اپلیکیشن Google Play Store یا همان گوگل پلی را روی گوشی موبایل خود باز کرده و Notisave  را جستجو کنید. شما باید این اپلیکیشن را روی گوشی موبایل خود نصب کنید.

Notisave  همان اپلیکیشنی است که تمام انوتیفیکیشن های تلفن شما را ضبط می‌کند.

بعد از نصب Notisave و باز کردن آن، فهرستی از اپلیکیشن‌های نصب شده روی تلفن شما در این اپلیکیشن نمایش داده می‌شود. سپس این اپلیکیشن از شما می‌خواهد تا اجازه دسترسی به notification را برای آن صادر کنید. برای این کار روی دکمه Allow کلیک کنید.

اجازه دسترسی پوش نوتیفیکیشن به برنامه Notisave

در این مرحله به صفحه تنظیمات برويد و Passcode را فعال کنید. قابلیت رمز عبور یا Passcode از دسترسی دیگران به تاریخچه اطلاع رسانی شما جلوگیری می‌کند.

روش فعالسازی passcode برای حفظ امنیت و حریم خصوصی

کار به اتمام رسید. حالا این اپلیکیشن تمام اطلاع رسانی‌ها از جمله پیام‌های WhatsApp که حذف می‌شوند را ذخيره می‌کند. تنها کافی است به اپلیکیشن Notisave بروید تا notification ها را مشاهده کنید.

4
0

موضوعات مرتبط:

تیم تحریریه همیاب ۲۴

این مقاله به کوشش اعضای تیم همیاب 24 تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0