چگونه گوشی خود را بیمه کنیم؟

چگونه گوشی موبایل خود را بیمه کنیم؟

اولین سوالی که در ذهن هر خریدار بیمه نقش می بندد این سوال است که “چگونه گوشی موبایل خود را با کمترین هزینه بیمه نماییم؟” و یا اینکه “چگونه یک بیمه گوشی مناسب پیدا کنیم که بتوانیم بخشی از خسارت خود را جبران نماییم؟”
و یا سوالاتی از قبیل اینکه “نرخ فرانشیز بیمه گوشی به چه میزان است و آیا در صورت وقوع حادثه، بیمه سابقه خوبی در پرداخت خسارت ها دارد یا خیر؟”
برای پاسخ به تک تک سوالات فوق در این مقاله با ما همراه باشید.

سامانه کشوری همیاب۲۴ پس از سال ها تلاش در زمینه ردیابی گوشی های سرقتی و مفقودی، بیمه نامه ای برای تمامی گوشی های تلفن همراه ارائه کرده است. این بیمه نامه برای تمام گوشی های هوشمند موبایل، تبلت و لپ تاپ قابل خریداری است و از لحاظ شرایط بیمه ای در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارد.

حتما بخوانید: آموزش خرید بهترین بیمه موبایل| تبلت| لپ تاپ

با استفاده از این بیمه نامه، گوشی موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما در مقابل خطرات زیر بیمه خواهد شد:

  • سرقت با شکست حرز: در صورتی که کالای شما از طریق شکست حرز مورد سرقت قرار بگیرد، مانند(به کار بردن زور، پاره کردن، تخریب، کندن، گذشتن از در، دیوار و حصار و پنجره بدون کلید و یا استفاده از ابزار غیر متعارف) شامل پرداخت خسارت از بیمه می شود.
  • شکست: اگر بر اثر ضربه به تاچ و LED ناشی از حوادثی اعم از سقوط، تصادف، واژگونی و… به موبایل، تبلت یا لپ‌تاپ شما خسارت وارد شود.
  • نفوذ مایعات و آبرفتگی:  در مواقعی که بر اثر نفوذ مایعات به دستگاه و آب خوردگی بر اثر حوادثی مثل سیل، آب گرفتگی، نم، رطوبت، و… تبلت، موبایل یا لپ‌تاپ شما دچار خرابی و خسارت شود.
  • نوسانات برق: ممکن است موبایل، تبلت یا لپ‌تاپ شما بر اثر نوسانات ولتاژ برق، اتصال کوتاه و… دچار خرابی و خسارت شود و به آن آسیب وارد شود.
  • بلایای طبیعی: درصورت بروز بلای طبیعی مثل رانش، نشست و لغزش زمین، ریزش کوه یا صخره، باران، برف، تگرگ، بهمن، یخ‌زدگی، یخ شناور، دمای بالا، بخارهای غیر خورنده و… باعث ایجاد خرابی و خسارت به موبایل، تبلت و یا لپ‌تاپ شما شود.
  • آتش سوزی: درصورتی‌که بر اثر صاعقه، انفجار و آتش‌سوزی در اثر بلایای طبیعی به تلفن همراه، تبلت یا لپ‌تاپ شما خسارتی وارد شود و باعث خرابی آن گردد.

حتما بخوانید: بیمه گوشی، تبلت و لپ‌تاپ چیست و چه مزایایی دارد؟

فرانشیز دریافتی از سوی شرکت بیمه نیز در اندازه قابل قبولی می باشد. البته که بسته به نوع خسارت میزان فرانشیز تفاوت دارد اما به طور کلی می توان گفت که در خسارت کلی، فرانشیز خسارت کلی معادل ۳۰ درصد خسارت پرداختی است. در خسارت های جزئی، فرانشیز پرداختی معادل ۲۰ درصد خسارت پرداختی و در خسارت سرقت، فرانشیز ۳۰ درصد مبلغ پرداختی است. ( به آن بخش از خسارت که برعهده بیمه گذار می باشد، فرانشیز گفته می شود).
البته این فرانشیز برای تاچ و LCD گوشی های با LCD خمیده به میزان ۴۰ درصد می باشد.

علاوه بر تمامی موضوعات ذکر شده، به همراه این بیمه نامه، یک سال بیمه آتش سوزی منزل به شما اهدا خواهد شد.
همیاب۲۴، تمام تلاش خود را جهت ساده تر کردن فرآیند خرید بیمه گوشی تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ انجام داده و امیدوار است در این مسیر، گامی هرچند کوچک جهت مرتفع کردن احتیاجات کاربران عزیز برداشته باشد.

اکنون اگر تصمیم گرفته اید که گوشی موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ خود را بیمه نمایید کافی است بر روی آدرس زیر کلیک نمایید:

بیمه گوشی، تبلت و لپ تاپ را آنلاین بخرید

همیاب ۲۴ خدمات بیمه ای را برای گوشی های هوشمند موبایل، تبلت و لپ تاپ در مقابل خطرات زیر ارائه می کند:

۱- ضربه فیزیکی و شکست    2- نفوذ مایعات و آب خوردگی      3- نوسانات ولتاژ برق     4- بلایای طبیعی و آتش گرفتگی دستگاه    5- سرقت

این بیمه نامه به همراه خدمات VIP دریافت و ارسال رایگان در سراسر کشور ارائه می شود. همچنین همراه با این بیمه نامه، یکسال بیمه نامه آتش سوزی منزل مسکونی نیز به خریداران محترم هدیه می گردد.

برای منتقل شدن به صفحه خرید بیمه نامه کلیک کنید.

دیدگاه ها و تجربیات خود را پیرامون این نوشته برای ما بنویسید