top
The-arrest-of-mobile-phone-thieves-in-Alborz

دستگیری سارقان موبایل قاپ در البرز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

0

icon

کرج – ایرنا – جانشین فرمانده انتظامی البرز از دستگیری ۲ موبایل قاپ با ۳۲ فقره سرقت در شهرستان فردیس در این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا از پلیس البرز، سرهنگ “محمد نادربیگی” روز پنجشنبه اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره موبایل قاپی توسط راکبان یک دستگاه موتورسیکلت در مرکز شهر فردیس، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان با حساسیت ویژه در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات میدانی در مناطق وقوع سرقت و به کارگیری اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ متهم در این زمینه شده و با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ضربتی آن‌ها را حین ارتکاب سرقت دستگیر کردند.
نادربیگی بیان کرد: سارقان دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی به رغم انکار اولیه با مشاهده مستندات لب به اعتراف گشودند.

جانشین انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه متهمان از سارقان غیر بومی بودند، گفت: این افراد فقط برای ارتکاب سرقت به شهرستان فردیس رفت و آمد می‌کردند.
وی یادآور شد: با تلاش‌های صورت گرفته تاکنون ۲۷ نفر از مالباختگان این پرونده شناسایی و به همراه متهمان برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شده‌اند.

منبع: خبرگذاری جمهوری اسلامی ایران

شاید گوشی شما در بین آن‌ها باشد، از اینجا استعلام بگیرید

تحویل گوشی‌های سرقتی به مالباخته با کمک همیاب24

سامانه کشوری همیاب24 با همکاری پلیس گوشی‌های سرقتی را به مالباخته تحویل می‌دهد. بعد از ثبت گوشی سرقتی در سامانه همیاب24 چنانچه گوشی همانند پاراگراف قبل توسط پلیس کشف شود در سامانه همیاب استعلام گرفته شده و به مالباخته تحویل داده خواهد شد.

به همین دلیل بعد از سرقت گوشی هر چه سریع‌تر گوشی‌تان را در سامانه کشوری همیاب24 ثبت نمایید تا ردیابی آن فعال شود.

پس ازثبت ردیابی در سامانه همیاب ۲۴ موارد زیر برای کالای شما اعمال می‌شود:

ردیابی 24 ساعته در اپراتورهای مخابراتی، جستجو در بین کالاهای پیدا شده سراسر کشور در کلانتری‌ها، بازرسی‌های مرزی و …، اطلاع‌رسانی به فروشگاه‌های سراسر کشور جهت جلوگیری از خرید و فروش دستگاه، اطلاع‌رسانی کشوری به کلانتری‌ها و بازرسی‌های مرزی جهت جلوگیری از خارج شدن دستگاه از مرزهای کشور.

ثبت و ردیابی گوشی سرقتی یا مفقودی

Rate this post

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا کد را در کادر وارد کنید