top
Not-registering-the-phone-in-Hamyab24-3

در صورت ثبت نکردن گوشی سرقتی در سامانه همیاب24 با چه مشکلاتی رو به رو می‌شویم؟

زمان مطالعه: 5 دقیقه

0

icon

اگه گوشیمو در همیاب ثبت نکنم چه مشکلی پیش میاد؟!!
تا کنون به این سوال فکر کردید؟! اصلا ثبت نکردن گوشی در سامانه همیاب24 خطر آفرین است یا خیر؟!! با ما همراه باشید تا مشکلات ثبت نکردن گوشی در همیاب۲۴ را کامل بررسی کنیم.

ثبت گوشی در همیاب24

ثبت گوشی در همیاب24

همینطور که در جریان هستید همیاب24 سامانه کشوری ردیابی گوشی و کالای دیجیتال است که مورد حمایت قوه قضاییه می‌باشد.

بعد از ثبت گوشی در سامانه همیاب24موارد زیر برای گوشی شما اعمال خواهد شد:

  • ردیابی 24 ساعته و بدون وقفه در تمام اپراتورهای مخابراتی
  • جستجو در بین کالاهای پیدا شده سراسر کشور در کلانتری‌ها، بازرسی‌های مرزی و …
  • اطلاع‌رسانی به فروشگاه‌های سراسر کشور جهت جلوگیری از خرید و فروش دستگاه
  • اطلاع‌رسانی کشوری به کلانتری‌ها و بازرسی‌های مرزی جهت جلوگیری از خارج شدن دستگاه از مرزهای کشور
ثبت گوشی در همیاب24

در ویدئو پایین به صورت کامل توضیح دادیم که اگر گوشی خود را در همیاب24 ثبت نکنید با چه مشکلاتی رو به رو خواهید شد!!!

اگه گوشیمو در همیاب24 ثبت نکنم چی میشه؟

در پاراگراف قبل کامل توضیح دادیم که در صورت ثبت گوشی سرقتی یا مفقودی در همیاب24 چه کارهایی برای گوشی سرقتی شما انجام خواهد شد. حال سوال این است که اگر گوشی خود را در این سامانه ثبت نکنیم با مشکل رو به رو خواهیم شد؟ چه مشکلاتی؟!!
در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله. در صورت عدم ثبت گوشی در سامانه کشوری همیاب24 با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد که در ادامه با جزئیات توضیح می‌دهیم.

کم شدن احتمال پیدا شدن گوشی درصورت ثبت نکردن گوشی در همیاب۲۴

همیاب24 تا کنون بیش از 40 درصد از گوشی‌های سرقتی یا مفقودی را به مالباختگان تحویل داده است. بنابراین با ثبت گوشی در این سامانه شانس پیدا شدن گوشی خود را بالا می‌برید.

به دلیل همکاری همیاب با پلیس و مرزبانی احتمال ردیابی گوشی شما چند برابر خواهد شد که در صورت عدم ثبت گوشی در این سامانه شانس ردیابی را از دست خواهید داد.

جهت دیدن ویدئوهای ردیابی مثبت، پیج همیاب24 را فالو نمایید.

عدم ردیابی گوشی در تمام اپراتورها به صورت همزمان و بدون وقفه با ثبت نکردن گوشی در همیاب۲۴

عدم ردیابی گوشی در تمام اپراتورها به صورت همزمان و بدون وقفه با ثبت نکردن گوشی در همیاب۲۴

سامانه همیاب24 جهت کاهش هزینه و زمان، این امکان را برای مالباختگان فراهم کرده است که به صورت همزمان ردیابی اپراتوری ایرانسل، همراه اول و رایتل را فعال کنند.

با این کار شما با هزینه کمتر نسبت به فعالسازی جداگانه، می‌توانید ردیابی اپراتوری را بدون وقفه و به صورت 24 ساعته فعال نمایید. همچنین با این روش نیاز به مراجعه حضوری و جداگانه به اپراتورهای مختلف را ندارید. بنابراین در زمان شما صرفه جویی زیادی خواهد شد.

طولانی شدن زمان پیدا شدن درصورت ثبت نکردن گوشی در همیاب۲۴

زمانی که گوشی سرقتی یا مفقودی خود را در سامانه کشوری همیاب24 ثبت می‌کنید علاوه بر ردیابی همزمان اپراتورهای رایتل، ایرانسل و همراه اول، اگر پلیس یا مرزبانی گوشی کشف کنند از طریق این سامانه استعلام گرفته شده و تحویل مالباخته داده می‌شود.

در صورتی که گوشی خود را در این سامانه ثبت نکنید در زمان استعلام، گوشی شما سرقتی نشان داده نمی‌شود و روند پیدا شدن گوشی‌تان طولانی خواهد شد.

افزایش هزینه

همینطور که در پاراگراف‌های قبل اشاره کردیم همیاب24 برای کاهش هزینه مالباختگان امکان ردیابی اپراتوری هر سه اپراتور را به صورت همزمان و غیرحضوری فراهم کرده است. با استفاده از این امکان شما با هزینه کمتر نسبت به سایر روش‌ها می‌توانید گوشی خود را ردیابی نمایید.

خارج شدن از مرز

همیاب24 با مرزبانی همکاری داشته و در صورتی که گوشی شما را بخواهند از مرز خارج کنند و توسط مرزبانی کشف شود از همیاب24 استعلام گرفته شده و به شما اطلاع داده خواهد شد.

استفاده راحت سارق از گوشی

در صورتی که گوشی خود را در سامانه همیاب24 ثبت نکنید، سارق به راحتی می‌تواند از گوشی شما استفاده کند و هیچ مشکلی برایش پیش نیاید.

از دست دادن اطلاعات گوشی برای همیشه

از دست دادن اطلاعات گوشی برای همیشه

با ثبت نکردن گوشی‌ خود در همیاب شانس پیدا کردن گوشی‌تان را از دست خواهید داد و اطلاعات مهم خود را برای همیشه نابود خواهید کرد.

استعلام فروشگاه

زمانی که گوشی خود را در همیاب24 ثبت می‌کنید، اگر سارق بخواهد گوشی شما را بفروشد، فروشنده از همیاب استعلام گرفته و در صورت سرقتی بودن از خرید و فروش آن اجتناب خواهد کرد.

استعلام کلانتری و مرزبانی

همیاب24 با کلانتری‌ها و مرزبانی همکاری دارد. بنابراین اگر گوشی سرقتی شما توسط پلیس یا مرزبانی کشف شود، از طریق سامانه همیاب24 استعلام گرفته شده و سرقتی بودن آن مشخص خواهد شد. بنابراین گوشی سریعا به مالباخته بازگردانده می‌شود.

برای اطلاع بیشتر از همیاب24 کلیک کنید.

درنهایت

باید بدانید که همیاب24 تنها سامانه کشوری ردیابی گوشی و کالای دیجیتال است. با ثبت گوشی خود در این سامانه ردیابی فوری گوشی شما انجام خواهد شد و در صورت ثبت نکردن گوشی در این سامانه با مشکلاتی که در متن بالا توضیح دادیم رو به رو خواهید شد بنابراین وقت را از دست ندهید و همین حالا گوشی سرقتی یا مفقودی خود را در همیاب24 ثبت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا کد را در کادر وارد کنید محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.