• خانه
  • ردیابی
  • پیدا کردن گوشی و اشیاء گمشده/سرقتی در حرم مطهر امام رضا (ع)
پیدا کردن گوشی و اشیاء گمشده/سرقتی در حرم مطهر امام رضا (ع)

پیدا کردن گوشی و اشیاء گمشده/سرقتی در حرم مطهر امام رضا (ع)

سالانه زائرین بسیاری از سراسر کشور و برخی کشورهای دنیا در حرم مطهر امام رضا (ع) حضور می یابند. برخی مواقع زائران به دلیل ازدحام جمعیت در اماکن متبرکه رضوی برخی اشیاء از قبیل وجوه نقد،‌ زیورآلات،‌ ساعت، گوشی موبایل و‌ مدارک خود را گم کرده و یا از آن ها به سرقت می رود.

نکته: زائرین گرامی بهتر است قبل از تشرف به حرم مطهر، پول، گوشی موبایل و سایر اشیاء قیمتی خود را به دفتر امانات تحویل نمایند.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ)

گوشی گمشده یا سرقتی در حرم مطهر را چگونه پیدا کنیم؟

گوشی های موبایل و سایر اشیاء گمشده دیجیتال یا سرقتی توسط اداره آگاهی حرم مطهر در سامانه همیاب۲۴ به عنوان کالای پیدا شده ثبت می شوند و زائرین گرامی می توانند با ثبت مشخصات دستگاه در سامانه همیاب۲۴ از پیدا شدن دستگاه خود مطلع شوند.
سامانه همیاب۲۴ در ردیابی گوشی گمشده یا سرقتی نیز به مالباختگان کمک می کند، مالباختگان می توانند جهت فعال شدن فرآیند ردیابی دستگاه خود، در سامانه همیاب۲۴ اعلام سرقت نمایند.

برای استعلام گوشی گمشده یا سرقتی خود کلیک نمایید.
جهت اعلام سرقت و ردیابی کالای دیجیتال خود کلیک نمایید.

گوشی های پیدا شده در حرم مطهر رضوی

اشیاء گمشده در حرم مطهر را چگونه پیدا کنیم؟

اشیاء گمشده به جز گوشی و سایر کالاهای دیجیتال، توسط خادمان، کارکنان و زائرین محترم بارگاه منور رضوی رؤیت و به دفاتر امانات نقدی و دفتر اشیای گمشده، واقع در ضلع شمالی صحن غدیر اتاق ۱۰۱ تحویل داده‌ می‌شود. سپس خادمان محترم ضمن تلاش در یافتن مالک اشیاء گمشده، وسایل را طبقه‌بندی و در سیستم‌های مربوط، ثبت و نگهداری می‌نمایند و پس از شناسایی صاحبانشان با هماهنگی تلفنی، وسایل را به محل اقامت آنان ارسال می‌نمایند.

شماره تلفن دفتر اشیای گمشده ۰۵۱۳۲۰۰۲۸۴۰ و۰۵۱۳۲۰۰۲۸۴۱ برای استعلام تلفنی اشیاء گمشده در حرم امام رضا (ع) اختصاص داده شده‌ است و بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی هموطنان از تمامی نقاط کشور است.

جهت اعلام سرقت و ردیابی کالای دیجیتال خود از طریق لینک های زیر به سامانه همیاب ۲۴ مراجعه کنید و یا اپلیکیشن همیاب۲۴ را دانلود نمایید:

سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ)

برای نصب اپلیکیشن همیاب ۲۴ کلیک نمایید.