top
achiving-second-place-in-eghtest-seminar-of-bussines-sharif-vccup-by-hamyab24

کسب مقام دوم در هشتمین جشنواره کسب و کار شریف (VCCUP) توسط سامانه همیاب 24

زمان مطالعه: 3 دقیقه

2

کسب مقام دوم جشنواره کسب و کار دانشگاه شریف توسط “همیاب ۲۴” اولین سامانه اطلاع رسانی و ردیابی کالاهای دیجیتال سرقتی و گمشده در کشور

VC cup (جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار)، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف  راه اندازی شده، این رخداد، در ادامه برگزاری موفق هفت دوره قبلی جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف بوده که در حال حاضر به صورت کشوری توسعه یافته و در بخش‌ها و حوزه های مختلف برگزار می گردد. این جشنواره در دو بخش شامل ایده‌های نوآورانه و طرح کسب و کاردر حوزه‌های IT/ICT و فنی مهندسی برگزار می‌گردد.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ)

مراسم اختتامیه هشتمین دوره جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف (VC Cup) پس از طی فرآیند چهار ماهه داوری‌ها و برنامه‌های آموزشی و ترویجی آن، عصر امروز 6 دی ماه 1395 با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، دانشجویان و علاقه‌مندان به کارآفرینی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد .

در این دوره از جشنواره سراسری کسب و کار شریف حدود ۱۲۰ تیم با ایده ها و طرح های کسب وکار مختلف حضور داشته اند که از این بین ۶ تیم به مرحله نهایی راه یافتند و “همیاب ۲۴” که پیش از این، موفق به اخذ عنوان هوشمند ترین کسب و کار کشور گردیده بود ،اینبار و در رقابتی تنگاتنگ با کسب مقام دوم در این جشنواره ، بار دیگر تخصص ،توانمندی و کار موفق تیمی خود را به نمایش گذاشتند .

“همیاب ۲۴”که از شرکتهای موفق پارک علم و فناوری خراسان می باشد، فعالیت خود را از ابتدای سال ۹۴ و بعنوان خروجی موفق و حائز رتبه برتر یک رویداد کسب و کار که به همت مرکز رشد فناوری خراسان برگزار گردید ، شروع و هم اکنون و پس از اخذ مجوز موسسه فناور از پارک علم و فناوری خراسان  در دوره رشد به سر می برد.

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف از یک سو عرصه‌ای است برای ارائه دستاوردای فنی- پژوهشی دانشجویان، دانش آموختگان، اساتید دانشگاه‌ها، کارآفرینان، صاحبان ایده‌های کسب و کار و از سوی دیگر فضایی است برای طرح نیازمندی‌های صنعت، که در نهایت از رهگذر سرمایه گذاری صنعت در کسب و کارهای دانش بنیان، فرصتی را برای همکاری مؤثر و نظام مند صنعت و دانشگاه فراهم می‌آورد.

در طی مراحل این جشنواره شرکت کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب و کار و تمرین عملی آنها بر مبنای ایده محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده سازی طرح خود جهت ارائه به نهادها و اشخاص سرمایه گذار اقدام می‌کنند.

خروجی نهایی این جشنواره  ایده‌ها و طرح‌های برتری است که ضمن برخورداری از خدمات حمایتی مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، امکان سرمایه گذاری صندوق پژوهش و فناوری شریف و سایر سرمایه گذاران به منظور تجاری شدن طرح و تولید محصول مربوطه را خواهند داشت.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ)

3.1/5 - (27 امتیاز)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا کد را در کادر وارد کنید

دیدگاه شما کاربران عزیز

    1. با سلام دوست عزیز از شنیدن این خبر بسیار خوشحالیم. امیدواریم که رضایت شمارا جلب کرده‌باشیم.

      4