چرا بیمه موبایل دیگارد؟

جبران خسارت تا 85 درصد
یک سال خیالت راحته
هم موبایل نو هم کارکرده
دریافت خسارت آنی (بدون دوندگی)
محبوب ترین بیمه موبایل از نظر کاربران
با ارزش و مقرون به‌صرفه
فعالسازی سریع و آسان
امکان دریافت پشتیبانی آنلاین

گوشی موبایلت رو بیمه دیـگارد کن‌!

با دیـگارد همزمان 6 تا بیمه موبایل داری

بیمه سرقت موبایل سرقت موبایل
 بیمه شکستگی Lcd موبایل شکستگی Lcd
بیمه آب خوردگی موبایل آب خوردگی
بیمه آتش‌سوزی موبایل آتش‌سوزی موبایل
بیمه نوسانات برقی موبایل نوسانات برقی
بیمه حوادث طبیعی موبایل حوادث طبیعی

بیمه موبایل

با توجه به بالا بودن قیمت موبایل‌های امروزی، بیمه موبایل به یک بخش جدا نشدنی از سبد خرید مشتریان تبدیل شده است. زیرا ممکن است در معرض خطرات مختلفی قرار بگیرند. بیمه موبایل نقش بسیار مهمی در حفاظت از سرمایه شما دارد. با بیمه کردن گوشی موبایل خود، می‌توانید از خسارات مالی ناشی از سرقت موبایل، شکستگی گوشی، آسیب‌های آب‌دیدگی و نوسانات برق، آتش‌سوزی و حوادث دیگر محافظت کنید. در این شرایط برای بیمه کردن گوشی و خرید بیمه موبایل، باید بتوانیم با مقایسه بیمه موبایل‌ها، پوشش بیمه‌ی موبایل، هزینه بیمه موبایل و با توجه به مدل و برند گوشی، بهترین بیمه گوشی موبایل را انتخاب کنیم.

بنابراین، بیمه موبایل یک راهکار موثر برای حفاظت از گوشی همراه و دستگاه‌های الکترونیکی شماست. با انتخاب بهترین بیمه موبایل، می‌توانید از خسارات مالی ناشی از سرقت، آسیب‌های ناگهانی و مشکلات دیگر در استفاده از دستگاه‌های موبایل خود جلوگیری کنید و با آرامش بیشتری از فناوری‌های هوشمند خود لذت ببرید. بیمه گوشی همیاب24 با عنوان دیگارد کامل‌ترین و بهترین بیمه گوشی موبایل در ایران است.

دیگارد توسط کارگزاری بیمه لند با مجوز رسمی از بیمه مرکزی (کد مجوز 1677) عرضه شده است .در این طرح با کمترین هزینه بیمه گوشی را تهیه کنید و بیشترین جبران خسارت را داشته باشید. بدون استرس از کار کردن با گوشی موبایل خود لذت ببرید.

بیمه گوشی آیفون

بیمه موبایل همیاب24 بستری برای خرید بیمه گوشی آیفون را نیز فراهم می‌کند. بیمه گوشی اپل باعث می‌شود تا در صورت خرابی یا آسیب‌دیدگی گوشی، هزینه‌های مربوط به تعمیر به شما برگردانده شود. بیمه گوشی موبایل دیگارد به شما اطمینان می‌دهد که می‌توانید از گوشی آیفون خود در تمام مواقع با خیال آسوده استفاده کنید. هزینه بیمه گوشی آیفون و بیمه گوشی سامسونگ تفاوتی ندارد، فقط به قیمت موبایل شما بستگی دارد. برای بیمه کردن اپل با توجه به قیمت آن اگر بالاتر از 50 میلیون تومان است، می‌بایست طرح آبی دیگارد را انتخاب کنید که در صورت حادثه تا 85 میلیون تومان جبران خسارت می‌کند. قیمت بیمه گوشی آیفون در طرح دیگارد به جرات می‌توان گفت مقرون به صرفه‌ترین طرح بیمه ایران است.

بیمه موبایل آیفون 14 و بیمه آیفون 15

با توجه به قوانین کشور و عدم رجیستر این دو سری محبوب از سری گوشی‌های آیفون یعنی آیفون 14 و آیفون 15، باز هم همیاب24 با طرح دیگارد برای بیمه کردن گوشی آیفون و جبران خسارت‌های احتمالی راهکار جدیدی ارائه داده است. افرادی که آیفون‌های سری جدید را خریداری کرده‌اند می‌توانند بیمه گوشی موبایل خود را (دیگارد آبی) تهیه و فعال نمایند. به این صورت که با خرید بیمه موبایل و فعالسازی دیگارد همه پوشش‌ها به جز سرقت (به دلیل عدم رجیستر آیفون) یعنی شکستگی، آب‌خوردگی، نوسانات برق، آتش‌سوزی و بلایای طبیعی برای گوشی آیفون فعال می‌شود.

بیمه گوشی سامسونگ

برای خرید بیمه گوشی سامسونگ دیگارد، نوع بیمه تلفن همراه در برندهای مختلف تفاوتی ندارد. یعنی می‌توانید دیگارد سبز (برای گوشی‌های تا 20 میلیون تومان) را برای گوشی‌های برند سامسونگ، شیائومی یا حتی آیفون‌های قدیمی‌تر فعال نمایید. با دیگارد بهترین بیمه گوشی موبایل را در اختیار دارید و می‌توانید با خیال راحت از گوشی سامسونگ میان‌رده یا حتی پرچم‌دارتان استفاده کنید. بیمه گوشی‌های سامسونگ تا 50 میلیون و حتی تا 85 میلیون را با بهترین قیمت در سایت همیاب24 خریداری کنید. این را فراموش نکنید که دیگارد بهترین بیمه موبایل با پوشش حداکثری است و بیشترین جبران خسارت را دارد. برای خرید بیمه موبایل، دیگارد تنها گزینه مطمئن است.

بیمه گوشی شیائومی

گوشی‌های موبایل پرطرفدار برند شیائومی معمولاً جزء گوشی‌های میان‌رده هستند. با بیمه گوشی شیائومی، خیال خود را از آسیب‌های احتمالی به گوشی راحت کنید. رنج قیمتی این گوشی‌ها در بازار معمولاً بین 5 میلیون تومان تا گوشی شیائومی بالای 10 میلیون تومان است. لذا برای بیمه موبایل شیائومی می‌توانید از طریق بیمه موبایل همیاب 24 طرح سبز دیگارد یعنی برای گوشی‌های تا 20 میلیون تومان استفاده کنید. در صورتی که قیمت گوشی شما بالاتر از 20 میلیون تومان است، می‌توانید طرح بیمه موبایل دیگارد مرتبط را انتخاب نمایید.

بیمه تبلت

با بیمه گوشی همیاب24 با عنوان دیگارد، تبلت برندهای مختلف را نیز می‌توانید بیمه کنید. بیمه تبلت‌هایی که سیم کارت دارند (تبلت سیم کارت‌خور) و رجیستر شده‌اند با پوشش حداکثری بوده و بیمه تبلت بدون سیم کارت (WiFi) به جز پوشش سرقت، همه پوشش‌ها را شامل می‌شود. قیمت بیمه تبلت دقیقاً به همان سبک بیمه موبایل محاسبه می‌شود و برای خرید بیمه تبلت کافی است یکی از طرح‌های دیگارد را با توجه به قیمت تبلت خود انتخاب نمایید. با خرید بیمه تبلت و فعالسازی دیگارد، همه پوشش‌ها به جز سرقت (به دلیل عدم وجود سیم کارت و رجیستری) یعنی شکستگی، آب‌خوردگی، نوسانات برق، آتش‌سوزی و بلایای طبیعی برای تبلت فعال می‌شود.

بیمه سرقت موبایل

پیدا کردن بیمه گوشی موبایل در عین سادگی، کار پیچیده‌ای است. یکی از موارد بسیار مهم در بیمه‌ها، بیمه سرقت موبایل است که به دلیل افزایش آمار سرقت موبایل، بیمه دزدی گوشی مهم‌ترین اولویت امنیتی برای گوشی است حتی مهم‌تر از گلس و کاور. بیمه موبایل دیگارد در موضوع سرقت بسیار هوشمندانه عمل کرده است و بر خلاف سایر بیمه‌های سرقت، در هر صورتی جبران خسارت را انجام می‌دهد. تنها با یک گزارش پلیس و بدون نیاز به فیلم دوربین مداربسته و شاهد، پروسه جبران خسارت فعال می‌شود. بیمه سرقت موبایل دیگارد یکی از پوشش‌های این بیمه موبایل است که با فعالسازی دیگارد همه پوشش‌ها بدون محدودیت برای گوشی موبایل شما فعال می‌شود.

محاسبه قیمت بیمه موبایل

برای محاسبه قیمت بیمه گوشی موبایل همیاب24 طرح دیگارد نیازی به محاسبات عجیب و غریبی نیست. قیمت بیمه گوشی، بر اساس قیمت گوشی شما در 3 طرح زیر قابل خرید می‌باشد:

بیمه موبایل دیگارد سبز

مخصوص بیمه گوشی‌های موبایل از 1 تا 20 میلیون تومان بوده و قیمت این بیمه 399,000 تومان است.

بیمه موبایل دیگارد نارنجی

مخصوص بیمه گوشی‌های موبایل از 20 تا 50 میلیون تومان بوده و قیمت این بیمه 1,199,000 تومان است.

بیمه موبایل دیگارد آبی

مخصوص بیمه گوشی‌های پرچمدار و از 50 تا 85 میلیون تومان بوده و به بیمه گوشی آیفون معروف است. قیمت این بیمه 1,999,000 تومان است.

نکته: تفاوت این 3 طرح بیمه موبایل دیگارد تنها در ارزش موبایل شما و میزان مبلغ قابل پرداخت است. همه شرایط اعم از پوشش‌ها، جبران خسارت‌ها، مدت زمان بیمه‌ها و ... برای طرح‌های دیگارد یکسان است.