ردیابی گوشی سونی

چطور گوشی گم شده را ردیابی کنیم؟

یکی از مشکلاتی که برای اکثر دارندگان گوشی های همراه اتفاق افتاده است، گم شدن یا به سرقت رفتن گوشی تلفن همراهشان است. همانطور که شما هم میدانید ردیابی گوشی معمولا در زمانی میسر است که گوشی شما روشن و به اینترنت متصل باشد اما معمولا سارقان گوشی پس از دزدیدن آن، گوشی را خاموش می کنند بنابراین ردیابی در چنین شرایطی مشکل می شود.

همیاب ۲۴ سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال

در ادامه با ما همراه باشید تا راهکارهایی را برای ردیابی گوشی خاموش به شما ارایه دهیم. در مقالات قبل راجع به روش های مختلف ردیابی گوشی صحبت کردیم . ردیابی به کمک نرم افزارهایی که برای این منظور ساخته شده اند، ردیابی از طریق گوگل، ردیابی از طریق GPS و … اما لازمه تمامی این روش ها روشن بودن گوشی می باشد. پس زمانی که گوشی خاموش است باید چکار کرد؟ آیا از پیدا شدن گوشی مان قطع امید کنیم یا هنوز امیدوار باشیم؟

راه های دیگری نیز برای ردیابی گوشی خاموش وجود دارند البته درصد  موفقیت این روش ها پایین است. در حقیقت تمامی گوشی ها دارای یک فریمور مودم هستن که حتی در صورت خاموش بودن گوشی و یا خارج کردن سیمکارت باز هم قابلیت شناسایی دکل های مخابراتی را دارد و به صورت مداوم در حال دریافت اطلاعات و آنالیز داده ها می باشد.

حتما بخوانید: ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده با همیاب ۲۴ چطور انجام می‌شود؟

در ادامه مطلب چند راهکار را برای ردیابی گوشی خاموش ذکر میکنیم:

ردیابی گوشی خاموش به کمک تاریخچه مکانی نقشه های گوگل

شما می توانید با استفاده از google map  گوشی خود را در حالت خاموش ردیابی کنید. تمام چیزی که نیاز دارید داشتن گزارش مکانی و تاریخچه مکانی فعال شده روی گوشی شماست.

ردیابی گوشی خاموش به کمک تاریخچه مکانی نقشه های گوگل
ردیابی گوشی خاموش به کمک تاریخچه مکانی نقشه های گوگل

از طریق اکانت گوگل خود و مرورگر لپ تاپ یا یک گوشی دیگر  google map را باز کنید. در صورتی که بخواهید موقعیت هم اکنون گوشی خود را ببینید باید گوشی شما روشن باشد اما اگر گوشیتان خاموش است یا به اینترنت متصل نیست موقعیت کنونی آن را نشان نمیدهد فقط مسیرهایی را که سارق گوشی را با خود حمل کرده است مشاهده می نمایید.

ردیابی گوشی خاموش با کمک اپراتورهای همراه اول و ایرانسل

ردیابی به کمک اپراتورهای همراه اول و ایرانسل راه حل دیگری است که در صورت خاموش بودن گوشی مفید واقع می شود.

حتما بخوانید: ردیابی گوشی همراه اول

حتما بخوانید:ردیابی گوشی ایرانسل

و در پایان…

از اینکه گوشی شما خاموش است نگران نباشید فرد سارق احتمالا در زمان هایی گوشی شما را روشن خواهد کرد. یکی از بهترین روش ها برای ردیابی هر چه سریعتر گوشی مفقودی، ثبت آن در سامانه همیاب ۲۴ می باشد. که به صورت ۲۴ ساعته گوشی شما را ردیابی خواهد کرد. همچنین همیاب ۲۴ یک پیشنهاد ویژه برای شما دارد: اپلیکیشن همیاب ۲۴ را به صورت کاملا رایگان از کافه بازار دانلود و نصب کنید و از نتیجه شگفت زده شوید.

اپلیکیشن استعلام رجیستری و سرقتی نبودن گوشی

این اپلیکیشن علاوه بر امکان ثبت کالای مفقودی جدید، امکان بررسی سرقتی نبودن کالای دیجیتال را به شما خواهد داد. ویژگی دیگر این اپلیکیشن امکان استعلام طرح رجیستری گوشی هوشمند می باشد. در این اپلیکیشن کاربردی، تنها با یک استعلام شما میتوانید علاوه بر اطلاع از سرقتی نبودن گوشی، از رجیستر بودن آن نیز اطمینان حاصل کنید.

دانلود اپلیکیشن ردیابی همیاب ۲۴ از کافه بازار

سامانه اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال

دیدگاه ها و تجربیات خود را پیرامون این نوشته برای ما بنویسید