top
hamyab24-on-seminar-session-with-head-of-judicary

حضور سامانه همیاب ۲۴ در نشست هم اندیشی با ریاست محترم قوه قضاییه در زمینه پیشگیری از وقوع جرم

زمان مطالعه: 1 دقیقه

0

نشست هم اندیشی پیرامون «نقش شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها در تحول قضایی» با حضور آیت الله رئیسی، بعدازظهر شنبه 30 شهریور ماه 98 در حوزه ریاست قوه قضائیه برگزار شد.

نشست فوق با حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، دکتر وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، جمعی از مسئولان قضایی و مدیران ده‌ها شرکت دانش‌بنیان از جمله مدیران سامانه کشوری اعلام سرقت و ردیابی کالاهای دیجیتال (همیاب 24) برگزار شد.

حضور رئیس محترم قوه قضاییه در نشست هم اندیشی پیرامون نقش شرکت های دانش بنیان و استارت آپ تحول قضایی در شهریور 1398
همیاب 24 در نشست هم‌اندیشی پیرامون نقش شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در تحول قضایی

در این نشست آیت الله رییسی ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین در جلسه اظهار کرد: با توجه به نقش اقتصاد دانش‌بنیان در رونق تولید، ایجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی، رفع مشکلات این شرکت‌ها از نظر مالی، حقوقی و اقتصادی و همچنین فراهم ساختن زمینه کار و فعالیت آنها امروز یک ضرورت انکار ناپذیر است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان از اصلی‌ترین مولفه‌های جلوگیری از خام‌فروشی در کشور است، ادامه داد: نیروهای جوان و تحصیل کرده در این شرکت‌ها می‌توانند با یک کار علمی و خلاقانه، منابع سرشار کشور را به ثروت‌هایی پایدار تبدیل کنند و بازویی اثرگذار در رفع مشکلات اقتصادی باشند.

حضور جناب اقای دکتر ستاری و رئیس محترم قوه قضاییه در نشست هم اندیشی سامانه همیاب24
همیاب 24 در نشست هم اندیشی پیرامون «نقش شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها در تحول قضایی» با حضور آیت الله رئیسی

رئیس قوه قضاییه در ادامه با تاکید بر لزوم ایجاد دادگاه‌های تخصصی برای رسیدگی به پرونده‌های مربوط به استارت‌آپ‌ها و همچنین استفاده از مشاوران مطلع در این زمینه توسط قضات، اظهار کرد: برای شناسایی و رفع مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان، می‌توان کارگروهی مشترک بین دستگاه اجرایی و دستگاه قضایی تشکیل داد تا ظرف یک ماه نسبت به احصای مسائل و مشکلات این حوزه اقدام کنند و یک ساز و کار سریع برای رفع این مشکلات فراهم سازند.

حضور گروهی از مدیران استارت اپ در نشست هم اندیشی با حضور رئیس محترم قوه قضایه جناب اقای رئیسی
نشست هم‌اندیشی پیرامون نقش شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در تحول قضایی

در این نشست مدیران سامانه همیاب ۲۴ در زمینه اعلام سرقت و‌ ردیابی گوشی های سرقتی که تحت حمایت معاونت اجتماعی و ‌پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه می باشد به بیان دیدگاه‌ها و ‌نقطه نظرات خود پرداختند و راه کارهایی را برای پیشگیری در زمینه این‌گونه معضلات بیان نمودند. بدیهی است با توجه به رسالت سامانه همیاب 24 ، بنیان گذاران این استارت آپ گام‌های بزرگی را در زمینه پیشگیری از وقوع جرم در حوزه سرقت کالاهای دیجیتال برداشته و خدمات ارزشمند و نوینی را به مردم و جامعه الکترونیک ارایه داده اند.

همیاب ۲۴، سامانه اعلام سرقت و ردیابی گوشی، تبلت و لپ تاپ

دیدگاه خود را ارسال کنید