۴ اپلیکیشن برتر برای اندروید!

این واقعیت که امروزه ما بجای تماس گرفتن و صحبت تلفنی ترجیح به ارسال پیامک میدهیم واقعیتی غیرقابل انکار است و جالب است بدانید اکثر مکالمات پیامکی با استفاده از اسمارت فون هاست. با این وجود اپلیکیشین های پیش فرض همین اسمارت فون ها غالبا محیط کسل کننده ای دارند و از امکانات محدودتری برخوردارند.ما امروز میخواهیم ۴ تا از بهترین های این دسته از اپلیکیشن ها را معرفی کنیم با همیاب ۲۴ همراه باشید :

۱- Textra
یکی از بهترین اپلیکیشن های زیبا برای sms و mms است. از انیمیشن ابتدایی برنامه که در هنگام اجرای آن برای بار اول به نمایش در می‌آید گرفته تا راهنمایی که توسط ربات آن ارائه می‌شود، همه و همه به خوبی در Textra طراحی شده‌اند.این برنامه علاوه بر تنظیمات فراوان امکان تغییر رنگ مکالمات و لوگو را هم داراست.

textra
۲. Chomp
یکی دیگر از نرم افزاری عالی و قابل تغییر که به شما میکند از پیام رسان کسل کننده پیش فرض خود رهایی یابید اپلیکیشن chomp است. این برنامه با داشتن یک گالری بزرگ از استایل ها و امکانات خود به شما کمک میکند تا برنامه را به استایل مورد نظر خود درآورید.

chomp
۳. GO SMS Pro

برند GO امروزه به یکی از شناخته شده‌ترین برندها در زمینه اپلیکیشن‌های اندروید بدل شده است و محصولات مختلف این مجموعه، مانند صفحه کلید آن از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. GO SMS Pro این اپلیکیشن نیز مانند تمامی برنامه‌های سری GO، پر از قابلیت‌های متنوع بوده و هر کاربر سخت گیری را می‌تواند راضی کند.
go-sms-pro

۴. Zero
با وجود اینکه اپلیکیشن Zero SMS نیز توسط همان توسعه دهنده محصولات GO تولید شده، اما برخلاف مورد قبل، این اپلیکیشن از ظاهری بسیار ساده‌تر برخوردار بوده و به صورت مینیمالیستی طراحی شده است.
zero-sms