گوشی شکسته به چه درد میخورد؟!

اگر از شما بپرسند که “نظرتان در مورد سناریوی زیر چیست؟”، چه جوابی برای آن خواهید داشت؟

گوشی خودم رو گم کرده بودم و وقتی پیدا شد غیر قابل استفاده بود. صفحه ال سی دی اش شکسته بود و محل قرار دادن سیم کارتش خراب شده بود.

شاید در نگاه اول این داستان، اتفاقی یا تصادفی و یا حتی ساختگی به نظر برسند اما حقیقت چیز دیگری است. حتی تعجب برانگیز تر این مساله است که ما در همیاب ۲۴ شاهد بروز یک چنین اتفاقاتی آن هم در همین چند روز اخیر بوده ایم.

داستان جالبی در روند گم شدن یک گوشی اتفاق افتاده بود که به اشتراک گذاشتن آن با کاربران خالی از لطف نخواهد بود. بهتر است شرح وقایع این اتفاقات را از زبان خود کاربرانمان تعریف کنیم:

گوشی من در مسیر رفتن به محل کارم که کارگاه بود گم شده بود. پس از پرس و جوی فراوان و اطلاع از سامانه همیاب ۲۴، آن را در این سامانه ثبت کردم و منتظر نتیجه ماندم. روزی که به من خبر رسید که گوشی گم شده ام پیدا شده آنقدر خوشحال شدم که انگار تمام دنیا را به من داده بودند. بعد از پیگیری و انجام کارها، و بعد از دیدن نتیجه از تعجب خشکم زده بود! گوشی که تحویل من داده بودند یک گوشی شکسته بود. صفحه ال سی دی اش شکسته بود و حتی روشن نمیشد. چندین بار مجبور شدم برای تعمیر آن اقدام کنم. نهایتا، یک هزینه گزاف برای تعمیر گوشی به من تحمیل شد.

خواندن این مطلب به شما پیشنهاد می شود: مراحل خرید بیمه از سامانه کشوری همیاب۲۴

شاید این گوشه ای از یک واقعیت باشد. واقعیت تلخی که متاسفانه برای یکی از اعضای خانواده همیاب ۲۴ اتفاق افتاده بود. جناب آقای محبی، بعد از تحویل گرفتن گوشی خود و دیدن نتیجه، و مواجه شدن با یک گوشی شکسته و غیرقابل استفاده، بسیار ناراحت شدند. اگر چه که جناب آقای حسن زاده که گوشی موبایل را پیدا کرده بودند، تمام تلاش خود را برای یافتن صاحب گوشی انجام داده بودند اما مشکل اینجا بود که گوشی قبل از پیدا شدن شکسته و خراب شده بود.

با اتفاق افتادن یک چنین حوادث ناگواری، بیمه کردن گوشی های موبایل بیشتر از پیش اهمیت می یابند. ممکن است شما هم جزو کسانی باشید که در نگهداری از تلفن همراه خود نهایت دقت را به خرج می دهید اما حادثه هیچ گاه خبر نمی کند. اگر گوشی هوشمند این کاربر عزیز مشمول طرح بیمه می بود، شاید امروز بهتر میتوانستیم پاسخگوی گوشی شکسته ایشان باشیم.

 

همیاب ۲۴، نماینده رسمی بیمه نامه سامان حامی می باشد که خدمات بیمه ای را برای گوشی های هوشمند موبایل، تبلت و لپ تاپ در مقابل خطرات زیر ارائه می کند:

۱- ضربه فیزیکی و شکست    ۲- نفوذ مایعات و آب خوردگی      ۳- نوسانات ولتاژ برق     ۴- بلایای طبیعی و آتش گرفتگی دستگاه    ۵- سرقت

این بیمه نامه به همراه خدمات VIP دریافت و ارسال رایگان در سراسر کشور ارائه می شود. همچنین همراه با این بیمه نامه، یکسال بیمه نامه آتش سوزی منزل مسکونی نیز به خریداران محترم هدیه می گردد.

برای منتقل شدن به صفحه بیمه نامه و مطالعه موارد بیشتر بر روی این لینک کلیک کنید.