پاک کردن اطلاعات لپ تاپ سرقتی

پاک کردن اطلاعات لپ تاپ سرقتی از راه دور

به سرقت رفتن وسایل برای هرشخصی ناراحت کننده و ناگوار است.اما زمانی که کالای سرقتی علاوه بر داشتن ارزش مالی دارای اطلاعات و اسناد مهم تر باشد می تواند سرقت را وحشتناک تر نیز جلوه دهد.لپ تاپ امروزه بخش مهمی از زندگی روزمره و کار افراد شده است.تصاویر شخصی و اطلاعات کاری بخش مهم حافظه لپ تاپ ها را تشکیل می دهند.اگر با اشخاصی که به هر دلیلی لپ تاپ آنها به سرقت رفته است صحبت کنید اولین دغدغه شان را جدای از بحث مالی سرقت، دسترسی سارقان به اطلاعات داخلی لپ تاپ می دانند.امروز می خواهیم نرم افزار کارآمدی را به شما معرفی کنیم که یکی از ویژگی های اصلی آن پاک کردن اطلاعات لپ تاپ سرقتی از راه دور می باشد.

با همیاب۲۴ همراه باشید!!!

محصولات نرم افزاری Absolute LoJack

این محصولات نرم افزاری برای به سرقت رفتن وسایل مختلف طراحی شده اند. دوچرخه، ماشین، موبایل همراه و لپ تاپ ها از جمله مواردی می باشد که این محصول نرم افزاری در مواقع به سرقت رفتن،به کمک افراد می آید.در این پست محصول نرم افزاری LoJack برای لپ تاپ سرقتی را به شما معرفی خواهیم کرد.

ویژگی منحصربفرد محصول برای کالای سرقتی:

با نصب  این نرم افزار بر روی لپ تاپ، موبایل و تبلت سرقتی،سارق نمی تواند این برنامه را پاک کند.حتی با برگرداندن به تنظیمات اولیه کارخانه این نرم افزار می تواند به کار خود ادامه دهد!!!

دیگر ویژگی های نرم افزار LoJack برای لپ تاپ سرقتی:

مکان یابی لپ تاپ سرقتیdelete_selectedrecover_selectedlock_selected

 

 

 

 

  • مکان یابی: تعیین محل دستگاه خود (لپ تاپ، گوشی و تبلت) با استفاده از GPS، Wi-Fi یا IP منطقه جغرافیایی
  • قفل کردن: قفل کردن دستگاه برای جلوگیری از دسترسی به اطلاعات شخصی خود بر روی لپ تاپ، تلفن همراه و تبلت
  • حذف اطلاعات لپ تاپ: فعال کردن قابلیت حذف از اطلاعات شخصی خود و جلوگیری از سرقت هویت
  • بازگرداندن لپ تاپ: تلاش تیم محصول نرم افزاری برای ردیابی سارق و بازگرداندن لپ تاپ

این محصول نرم افزاری با کمپانی های  متعددی از سازندگان لپ تاپ طرف قراداد دارد.برای مثال  Dell ،apple ، hp و چند کمپانی دیگر اماده همکاری با این محصول نزم افزاری می باشند.


دوستان عزیز همیاب۲۴ شما برای لپ تاپ سرقتی خود چه اقدامی خواهید کرد؟

 جهت جلوگیری از خرید کالای شبهه دار و سرقتی همچون لپ تاپ با گرفتن رایگان استعلام کالا از طریق سامانه همیاب۲۴ از سرقتی بودن یا نبودن لپ تاپ آگاه شوید.همچنین با مراجعه به قسمت ردیابی و اعلام کالای سرقتی و وارد کردن اطلاعات کالای سرقتی هرچه سریع تر لپ تاپ سرقتی خود را بیابید!