نقابداران گوشی قاپ

همیاب ۲۴ نقابداران گوشی قاپ را لو داد

بنابر گزارش اختصاصی خراسان: رئیس پلیس انتظامی مشهد به دستگیری موتورسوار گوشی قاپی اشاره کرد که با شال زرد رنگ چهره خود را می‌پوشاند و به سرقت گوشی در ساعات خلوت بعد از ظهر می‌پرداخت.

سرهنگ عباس صارمی ساداتی در تشریح ماجرای دستگیری این دزد نقابدار نیز گفت: در ادامه اجرای طرح‌های ویژه مبارزه با سرقت در مشهد، نیرو‌های گشت نامحسوس کلانتری میرزا کوچک خان، حدود ساعت ۱۵ به جوان هوندا سواری در خیابان شهید قائمی مشکوک شدند که مشخصات وی توسط مالباختگان به پلیس گزارش شده بود. وی گفت: به محض این که نیرو‌های گشت، جوان موتورسوار را با شال زرد رنگ و شلوار معروف به پلنگی دیدند، بی درنگ به تعقیب او پرداختند و با صحنه سازی ترافیکی او را به دام انداختند.

همیاب 24 نقابداران گوشی قاپ را لو داد
نقابداران گوشی قاپ

در بازرسی از این موتورسوار ۲۰ ساله، یک دستگاه گوشی تلفن هوشمند در حالی کشف شد که او نمی‌توانست رمز گوشی را باز کند! متهم مذکور وقتی اوضاع را این گونه دید، ادعا کرد گوشی را پیدا کرده ام و رمز آن را نمی‌دانم!

رئیس پلیس مشهد اضافه کرد: با انتقال متهم به دایره تجسس کلانتری، بازجویی از وی آغاز شد و استعلام از سامانه «همیاب ۲۴» نشان داد که گوشی هوشمند کشف شده از متهم، دارای ثبت سابقه سرقت است بنابراین تحقیقات در این باره ادامه یافت و چهار شاکی دیگر نیز با حضور در کلانتری وی را شناسایی کردند.

استعلام سرقتی گوشی در همیاب24
استعلام سرقتی گوشی در همیاب۲۴

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان

ردیابی گوشی سرقتی در سامانه کشوری همیاب۲۴

مالباختگان در سراسر کشور می توانند جهت فعال شدن فرآیند ردیابی، شماره IMEI گوشی را در سامانه کشوری همیاب۲۴ ثبت نمایند. از این طریق علاوه بر ردیابی گوشی سرقتی در اپراتورهای مخابراتی، با اطلاع رسانی کشوری از خرید و فروش و خروج دستگاه از مرزهای کشور جلوگیری می شود و بین تمام کالاهای پیدا شده سراسر کشور، کلانتری ها و بازرسی های مرزی جستجو شده و به شما اطلاع داده می شود.

حتما بخوانید: ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده با همیاب ۲۴ چطور انجام می‌شود؟

ویژگی دیگر همیاب۲۴، امکان استعلام رایگان و همزمان طرح رجیستری و سرقتی گوشی می باشد. در هنگام خرید کالای دیجیتال، تنها با یک استعلام شما می توانید علاوه بر اطلاع از سرقتی نبودن گوشی، از رجیستر بودن آن نیز اطمینان حاصل کرده و ناخواسته مرتکب جرم خرید یک گوشی سرقتی نشوید.

جهت استعلام، اعلام سرقت و ردیابی کالای دیجیتال خود از طریق لینک های زیر به سامانه همیاب ۲۴ مراجعه کنید و یا اپلیکیشن همیاب۲۴ را دانلود نمایید:

سامانه ردیابی، استعلام رجیستری و سرقتی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ)

برای نصب اپلیکیشن همیاب ۲۴ کلیک نمایید و یا کد زیر را با تلفن همراه خود اسکن کنید.

دانلود اپلیکیشن ردیابی گوشی سرقتی همیاب24


دیدگاه ها و تجربیات خود را پیرامون این نوشته با ما در میان بگذارید