نشست خبری سامانه همیاب 24 | همیاب ۲۴
نشست خبری سامانه همیاب ۲۴

نشست خبری سامانه همیاب ۲۴

سامانه پیشگیری و کاهش سرقت کالاهای دیجیتال در کشور نظیر موبایل، لپ‌تاپ و تبلت با حمایت معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی تحت عنوان سامانه همیاب۲۴ راه‌اندازی شد.

سامانه همیاب ۲۴ با حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و با همکاری اپراتورها، اصناف و کلانتری های سراسر کشور، در خصوص تسهیل و تسریع فرآیند ردیابی، بستری مناسب فراهم کرده است.

نشست خبری سامانه همیاب ۲۴ با حضور خبرگزاری های مختلف در پارک علم و فناوری خراسان رضوی:

کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی کشور طی اطلاعیه‌ای به تمامی دفاتر فعال در کشور اعلام کرده که «با توجه به شروع به خدمت سرویس ردیابی و اطلاع‌رسانی موبایل گمشده و سرقتی به صورت کشوری بر روی سامانه اینترنتی پیشخوان، دفاتر می‌توانند برای ارائه این سامانه، در دوره آموزشی همیاب از بخش آموزش مجازی، شرکت کنند. این سامانه برای مال باختگان موبایل و تبلت در دفاتر پیشخوان سراسر کشور فعال شده است و توانایی ردیابی از طریق اپراتور مخابراتی را دارد.

جهت استعلام گوشی سرقتی، استعلام رجیستری گوشی، اعلام سرقت و ردیابی کالای دیجیتال (موبایل، تبلت، لپ تاپ) می توانید از طریق لینک های زیر به سامانه همیاب ۲۴ مراجعه کنید و یا اپلیکیشن همیاب۲۴ را دانلود نمایید:

سامانه ردیابی گوشی همیاب24
دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن همیاب24 از گوگل پلی
دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن همیاب24 از کافه بازار
دانلود نسخه IOS اپلیکیشن همیاب24 سیبچه

خبرگزاری صدا و سیما

خبرگزاری ایرانا

خبرگزاری تسنیم

فاوا نیوز

خبرنگاران جوان

خبرگزاری جماران

خبرگزاری شهرآرا

دانش بنیان ۲۴

پارک علم فناوری خراسان

خبرگزاری فناوران

بولتن نیوز