Stolen laptop

نرم افزار ضد سرقت برای لپ تاپ

لپ تاپ ها به دلیل کم شدن وزن و قابل دسترس بودن در همه جا مورد توجه سارقان قرار گرفتند.وقتی لپ تاپی به سرقت می رود جدای از ارزش مالی، اطلاعات مهمی که کاربران در لپ تاپ های شخصی خود ذخیره کرده اند، برای صاحب آن از اهمیت ویژه برخوردار است.در این پست می خواهیم نرم افزار امنیتی را به شما معرفی کنیم که با ویژگی های جذابش دغدغه ی بسیاری از کاربران لپ تاپ را حل می کند.با همیاب۲۴ همراه باشید:

نرم افراز امنیتی ضد سرقت لپ تاپ LAlarm

با کمک این نرم افزار رایگان به هنگام سرقت رفتن لپ تاپ و یا در مواقع در خطر بودن اطلاعات آن می توانید از لپ تاپ تان محافظت کنید.با ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید:

  • دزدگیر سرقت: جلوگیری از  به سرقت رفتن لپ تاپ با پخش شدن زنگ هشدار وقتی که دزد تلاش می کند  لپ تاپ را بدزدد.(آن را از پریز بکشد و یا کابل usb را جدا کند تا لپ تاپ را ببرد)
  • هشدار محیط: پخش شدن صدا هنگامی که سارق بخواهد لپ تاپ تان را از یک محیط و فاصله مشخص تعیین شده توسط خودتان دور کند.مانند وقتی در اتاق کارتان هستید و سارق می خواهد لپ تاپ را خارج کند.
  • حدف اطلاعات لپ تاپ: با به سرقت رفتن لپ تاپ می توان داده های آن را از راه دور پاک کرد.
  • هشدار باتری: زنگ هشدار برای زمانی که باتری تحت فشار است.این هشدار به حفظ باتری و طولانی شدن عمر باتری کمک می می کند.
  • هشدار دیسک: هشدار صوتی زمانی که یک درایو دیسک سخت نیاز به یک تعمیر و یا جایگزینی برای جلوگیری از دست دادن اطلاعات لپ تاپ داشته باشد.
  • بازیابی اطلاعات: در صورتی که لپ تاپ سرقتی خود را پیدا کردید می توانید اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید.
  • هشدار به تلفن همراه: در صورت به سرقت رفتن لپ تاپ یک پیام اتوماتیک به شماره تلفن همراه از پیش فرض تعیین شده ارسال می شود.

برای  اطلاعات بیشتر و دانلود نرم افزار از اینجا وارد شوید


شما برای ردیابی لپ تاپ سرقتی خود چه اقدامی کردید؟

با کمک سامانه همیاب۲۴ -گسترده ترین سامانه ردیابی و ثبت کالای دیجیتال سرقتی موبایل،لپ تاپ و تبلت در ایران- دارای مجوز از دادگستری و طرف قرارداد با اصناف موبایل فروشی در سراسر ایران می توانید خرید و فروشی امن را تجربه کنید و موبابل،لپ تاپ سرقتی خود را به سرعت ردیابی کنید! برای ورود به سامانه همیاب۲۴ کلیک کنید…