app for stolen smartphone

نرم افزار ضدسرقت گوشی اندروید

در پست های قبلی وبلاگ همیاب۲۴ نرم افزار امنیتی برای گوشی های اندروید را به شما معرفی کردیم.درکنار ویژگی های امنیتی و از بین بردن برنامه های مخرب،ویژگی ضدسرقت نیز در آنها دیده می شد.اما امروز نرم افزاری را به شما معرفی خواهیم کردیم که کار اصلی آن وقتی می باشد که گوشی و تبلت شما به سرقت رفته است و  می توانید با استفاده از این اپلیکیشن کاربردی اندروید،از مزایا و خدمات آن بهره مند شوید.برای مثال تمام اطلاعات گوشی سرقت شده را از راه دور پاک کنید یا به محض قراردادن سیم کارت جدید شماره آن را بدست بیاورید.با همیاب۲۴ همراه باشید!!!

نرم افزار  ضد سرقت رایگان Avast Anti-theft

anti-theft

این نرم افزار بهترین ردیاب تلفن همراه  می باشد که درردیابی  و نظارت بر داده های  گوشی سرقتی یا گم شده به شما کمک می کند.ویژگی های کارآمد این نرم افزار به شرح زیر است:

  •    اس ام اس کنترل از راه دور یکی از ویژگی های ساخته شده در این نرم افزار ضد سرقت است. برای استفاده از این روش، برنامه ضد سرقت بایستی در دو دستگاه تلفن همراه و دستگاه هدف نصب شود.این فایل نصبی می تواند پنهان باشد.به هنگام سرقت و به محض قراردادن سیم کارت جدید،شماره سیم کارت سارق به شماره دلخواه ما ارسال می شود. 
نرم افزار ضدسرقت اندروید
نرم افزار ضدسرقت اندروید

  • خاصیت فعال شدن پخش آژیر با صدای بلند و دارای  قابلیت تنظیم،اگر سارق بخواهد آن را خاموش کند صدا بلندتر شود. 

Anti_theft for android


 

  • کنترل دستگاه موبایل سرقتی شما از طریق لینک : my.avast.com می باشد.با ورود به پنل کاربری شما می توانید از  امکانات این نرم افزار مبتنی بر وب استفاده کنید.  

 

Anti_theft

  • با کمک  این پنل به راحتی می توانید  به هنگام سرقت موبایل خود،بر اطلاعات گوشی نطارت کنید.برای مثال با رفتن به بخش wipe اطلاعات مربوط مربوط به تماس ها، پیام کوتاه  و دیگر اطلاعات شخصی را از گوشی خود پاک کنید.

 

account_wipe

  • یافتن مکان  سارق با انتخاب گزینه Locate همانند شکل زیر:به این صورت که با انتخاب گزینه هر پنج دقیقه اطلاعات مربوط به مکان سارق به شما ارسال می شود.

 


اگر تاکنون این نرم افزار ضدسرقت را نصب نکردید می توانید با رفتن به لینک زیر آن را دریافت کنید:

app for remote stolen phone


  • چگونه مانع خرید و فروش موبایل سرقتی شویم؟با گرفتن استعلام کالا از طریق سامانه همیاب۲۴ که بصورت کاملا رایگان انجام می شود، می توانند از سرقتی بودن یا نبودن  گوشی همراه آگاه شوند.همچنین خریداران با این کار خریدی امن و سالم داشته باشند.