جلوگیری از سرقت لپ تاپ

محصولات امنیتی در لپ تاپ

امروزه لپ تاپ ها بخش جدانشدنی از زندگی و کار افراد شدند. قابل حمل بودن و سبک بودن لپ تاپ های پرقدرت امروزی،کار سارقین لپ تاپ ها را به امری ساده تبدیل کرده است.در پست (لپ تاپم به سرقت رفته،چیکار کنم؟) اقدامات لازم پس از به سرقت رفتن لپ تاپ را به شما آموزش دادیم.اما چیزی که همیشه به ما ثابت شده است جمله ی معروف (( پیشگیری بهتر از درمان))می باشد.

در این پست چند محصول امنیتی برای لپ تاپ را به شما معرفی می کنیم تا در برخی موارد مانع سرقت لپ تاپ و نوت بوک شخصی خود شوید.با همیاب۲۴ همراه باشید!!!

notebook-lock

قفل لپ تاپ Kensington Micro Saver

با کمک این قفل سبک و کوچک به راحتی می توانید با خیال راحت لپ تاپ خود را قفل کرده و یک سیستم دفاعی امنیتی برای خود ایجاد کنید تا مانع سرقت  لپ تاپ خود شوید.این ابزار با ۹۹ درصد لپ تاپ ها سازگاری دارد


mobile-edge-securicable-key-lock

قفل کلیدی SecuriCable

اگر شما به دنبال یک قفل کابلی است برای امنیت و محافظت از لپ تاپ خود هستید این گزینه مناسبی می باشد که تنها ۲۹ دلار می باشد و در عین آن لپ تاپ شما به مکانی قفل می کند و شما به راحتی می توانید لپ تاپ را در اتاق کار خود رها کنید.


usb-laptop-security

 

هشدار برای امنیت لپ تاپ توسط BELKIN F5L013 USB

اگر سارق لپ تاپ بخواهد به لپ تاپ شما دسترسی پیدا کند و آن را لمس کند با کمک این ابزار امنیتی زنگ هشدار آن به صدا در خواهد آمد و با کندن کابل usb  هشدار قطع نخواهد شد.این کارها با تعیین یک کد فعال سازی که شما پس از وصل کردن کابل usb  به لپ تاپ می دهید انجام می شود.


targus-laptop-privacy-screens

صفحه نمایش لپ تاپ  Targus  محافظت از حریم خصوصی

حتما تا به حال با این صحنه مواجه شدید که در سفر با اتوبوس،قطار یا هواپیما  ملزم به نشستن در کنار کسی هستید که مدام زیرچشمی به  صفحه نمایش شما نگاه می کند. با کمک این محافظ  صفحه نمایش لپ تاپ،محدوده زاویه دید به گونه ای تنظیم می شود که داده تنها بصورت مستقیم فقط با زاویه کمتر از ۴۵ درجه قابل مشاهده است.همچنین این صفحه نمایش محافظ به گونه ای طراحی شده است تا از تابش خیره کننده نور جلوگیری کند و باعث کاهش فشار چشم شود.

دوستان عزیز همیاب۲۴ تا اینجا با چند نمونه محصول امنیتی برای جلوگیری از سرقت لپ تاپ آشنا شدیم.منتظر نظرات و دیدگاه های شما هستیم.


 چگونه مانع خریدوفروش لپ تاپ سرقتی شویم؟

بیشترین اقدامی که سارقین لپ تاپ پس از دزدیدن انجام می دهند، فروش کالای سرقتی می باشد.برای اولین بار در ایران،با کمک سامانه استعلام کالای سرقتی که بصورت کاملا رایگان  از هرکجای ایران انجام می گیرد، از سرقتی بودن یا نبودن موبایل،تبلت و لپ تاپ خود مطلع شوید!با سامانه همیاب۲۴ مانع خرید و فروش لپ تاپ و موبایل سرقتی شوید و خریدی امن را تجربه کنید!!!