ماجرای عجیب دستگیر شدن سارق حرفه ای خانم

چندی پیش طی تماسی که جناب سرهنگ اجاق لو از کلانتری قدس واقع در خیابان زمین شهری در تهران بزرگ، با همیاب ۲۴ داشته اند اعلام کرده بودند که یک سارق حرفه ای به نام خانم الف دستگیر شده است که از بین وسایل سرقتی کشف شده از منزل این شخص، ۱۷ دستگاه موبایل نیز به چشم می خورد!

بعد از بررسی مشخص شد که از ۱۷ دستگاه پیدا شده، ۵ دستگاه آن در سامانه همیاب ۲۴ ثبت شده است. تمامی این ۵ گوشی در طول کمتر از دو روز به دست صاحبان آنها رسیده است.

نکته قابل توجه اینجاست که مدت زمان ثبت چهار گوشی موبایل در سامانه همیاب ۲۴ ، از ده روز تجاوز نمیکرد. و یک دستگاه آن نیز به مدت یک ماه از فعال شدن ردیابی آن میگذشت.

آقایان محمد.ح ، سید فتاح.م ، عرفان.ک و خانم ها هدیه.ع و پوران.ب جزو ۵ نفر از خوش شانس ترین های همیاب ۲۴ بوده اند که توانستد گوشی موبایل خود را درکمترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

از بین این پنج گوشی موبایل، چهار دستگاه گوشی آیفون و یک دستگاه گوشی هوآوی بوده است که تحویل صاحبان اصلی آنها گشته است.

پیشنهاد همیاب ۲۴ به شما کاربران عزیز، مواظبت از کالاهای ارزشمند خود در مکان های عمومی مانند مترو، اتوبوس و … می باشد. همچنین بر طبق تجربه ی چندین و چند ساله همیاب ۲۴ در زمینه ردیابی گوشی موبایل و تبلت سرقتی، بیشترین آمار سرقت مربوط به قاپ زنی و سرقت موبایل توسط موتور سواران و سارقین حرفه ای بوده است.

لذا در حین استفاده از گوشی تلفن همراه و موبایل خود مراقب اطراف باشید و اگر از آن دسته افرادی هستید که گوشی موبایل خود را در کیف به همراه خود حمل می کنید، بهتر است مراقب سارقینی که در کمین دزدیدن آن هستند باشید.

اگر هنوز هم تمایل دارید از داستان های واقعی همیاب۲۴ بیشتر بدانید، خواندن این مطلب به شما توصیه می شود: گوشی شکسته به چه درد میخورد؟

همیاب ۲۴، سامانه استعلام و ردیابی گوشی های مفقودی و سرقتی، لحظه به لحظه تا پیدا شدن گوشی هوشمند شما، در کنار شماست. کافی است تلفن همراه ، تبلت و یا لپ تاپ سرقتی و مفقودی خودتان را در سامانه ثبت نمایید تا ردیابی برای شما فعال شود. همیاب ۲۴ ، تجربه ای شیرین از حس خوبِ پیدا شدن…