ردیابی به هنگام سرقت

ردیاب به هنگام سرقت

امروز می خواهیم قطعه ای را به شما معرفی کنیم که در هنگام گم شدن وسایل شخصی همچون کیف پول،دوچرخه و یا ماشین خود بتوانید با کمک گوشی هوشمند خود موقعیت وسیله خود را  به راحتی ردیابی کنید. تلفن همراه و دوچرخه ها هدفی آسان برای دزدها می باشند. خوشبختانه،تکنولوژی  به کمک ما آمده است و زندگی را برای مجرمان و سارقان سخت تر کرده است.برای مثال شما با نصب برنامه های کاربردی در گوشی ایفون خود به هنگام سرقت یا گم شدن گوشی خود می توانید دستگاه ios  خود را ردیابی کنید.در پست ردیابی گوشی iphone , ipad گم شده یا سرقتی آموزش لازم داده شد.(در صورت لزوم مراجعه شود).همچنین اگر صاحب گوشی اندرویدی هستید در پست نرم افزار ضدسرقتی اندروید به شما نمونه ای از یک نرم افزار اندرویدی را پیشنهاد دادیم.

بر روی دوچرخه ها قفل هنوز هم لازم است.اما امروز می خواهم در مورد یک دستگاه صحبت کنم که به وسیله شخصی شما نصب می شود و یا برای نمونه در ماشین شما جاساز می شود و به هنگام گم شدن یا سرقت،یک سرویس ردیابی را فراهم می کند.با همیاب۲۴ همراه شوید!!!

این دستگاه  ردیاب چیست؟

 یک دستگاه کوچک و ردیاب که به اندازه یک سکه می باشد و در جایی از وسیله شخصی مث کیف پول،ماشین یا دوچرخه نصب می شود.نرم افزار مربوطه نیز در گوشی هوشمند نصب می شود.این نرم افزار با سیتم عامل Android  و ios  سازگاری دارد.

tracerاین ردیاب چگونه کار می کند؟

تنها با خرید این ردیاب و نصب مخفی آن در وسیله،نرم افزار رایگان مخصوص را در گوشی خود نصب می کنید و به محض گم شدن یا سرقت وسیله خود،ردیابی  را آغاز می کنید.

هزینه این ردیاب چقدر است؟

شاید شما فکر کنید این وسیله گران قیمت است.اما شما با پرداخت حدودا ۲۷$ می توانید صاحب آن شوید.همچنین با خرید دو ردیاب،یکی را رایگان دریافت کنید.

استفاده دیگر از این ردیاب؟

تا حالا اتفاق افتاده کیف خود را گم کنید؟!یا ماشین خود را در جایی پارک کنید و فراموش کنید؟با کمک جاساز کردن این ردیاب کوچک و از طریق گوشی هوشمندتان به راحتی می توانید کیف پول و ماشین خود را ردیابی کنید.

tracer for car


در تصویر زیر نمایی از سایت این محصول را مشاهده می کنید.

tracer for stolen device


با همیاب۲۴  گوشی سرقتی خود را ردیابی کنید!