ردیابی اشیاء گم شده

ردیابی اشیاء گم شده با ردیاب بی نظیر!!!

در پست ردیاب به هنگام سرقت محصولی را به شما معرفی کردیم تا به هنگام گم شدن و به سرقت رفتن وسایلی همچون دوچرخه،ماشین و کیف پول بتوانید به راحتی آنها را ردیابی کنید.اگر کالای گم شده و به سرقت رفته  شما گوشی iphone می باشد، در آموزش ردیابی گوشی iphone , ipad گم شده یا سرقتی آموزش های لازم داده شد.همچنین اگر صاحب گوشی اندرویدی هستید در پست ردیابی موبایل از طریق نرم افزار به شما نمونه ای از یک نرم افزار اندرویدی را پیشنهاد دادیم.این بار می خواهیم شما را با محصولی دیگر از ردیاب جالب TrackR آشنا کنیم.با همیاب۲۴ همراه باشید:

TrackR Atlas

trackr-atlas

تا حالا پیش اومده مدام از مامانتون پپرسید:مامان کلید من کجاس؟مامان کیف پول من کجاس؟مامان موبایل من کجاس؟این بار با کمک قطعه جدیدی که به شما معرفی می کنیم وسایل و اشیاء گم شده را  در منزل به راحتی بیابید!ردیاب اطلس(trackr atlas) یک دستگاه سخت افزاری کوچک است که در محیط خانه نصب می شود و قادر به ایجاد یک نقشه مجازی از خانه شما می باشد.

با استفاده از بلوتوث و Wi-Fi  می توانید هر وسیله و کالای خود را در خانه ردیابی کنید و دیگر نگران گم شدن آنها در خانه نباشید! با استفاده از برنامه TrackR رایگان برای iOS و آندروید، شما می توانید اتاق اقلام خود را در این نرم افزارمشاهده کنید و یک تاریخچه از مکان وسایل خود در منزل داشته باشید.شاید اینکار به هنگام به سرقت رفتن اشیاء منزل مدرک خوبی برای پلیس ها باشد!!!


نرم افزار ردیابی  و قطعه کوچک  trackr چگونه کار می کند؟

trackr app for find device

  • با کمک نصب این قطعه سخت افزاری در اتاق های خانه به محض گم شدن کلید،کیف پول و یا حتی تبلت خود با ارسال یک دکمه در محیط نرم افزار ردیابی را آغاز کنید.با نزدیک شدن به شی گم شده صدای بلندتری از نرم افزار شنیده می شود!

  • نرم افزار نصب شده در گوشی در دونسخه اندروید و ios بصورت رایگان در اپ استور و گوگل پلی موجود است.اما برای دریافت پلاگین های سخت افزاری به ازای هر قطعه ۳۹ دلار بایستی پرداخت کنید که البته تخفیف هایی برای خرید تعداد بیشتر در سایت اصلی قرار داده شده است.

برای ردیابی موبایل سرقتی و گم شده در ایران چه سامانه ای وجود دارد؟

دوست عزیز همیاب۲۴ اگر مویایل خود را گم کرده ای و یا لپ تاپت به سرقت رفته با مراجعه به سامانه همیاب۲۴ با مجوز از دادگستری و اصناف موبایل فروشی در سراسر ایران ،به بخش ثبت ردیابی و اعلام سرقت کالا، موبایل و لپ تاپ سرقتی خود را پیدا کن!