داستان جالب برگرداندن گوشی به مالباخته توسط هموطن درستکار

📱حس خوب پیدا شدن📱

آقای آرمین جدیدی در حال رفتن به شمال بودن که متاسفانه دچار سانحه سخت رانندگی شدن در صحنه تصادف موبایلشون گم میشه ولی انقدر در تب و تاب تصادف بودن که پیگیر موبایل گم شده شون نمیشن.
به تهران برمیگردن و بعد از چند روز تازه به فکر پیگیری موبایل گم شده شون میفتن طبق معمول اولین کاری که در این مواقع انجام میشه به پلیس مراجعه کردن و با دیدن پوستر دفتر اقای امینی میرن دفتر ایشون و کالاشونو توی سامانه هوشمند همیاب ۲۴ ثبت کردن و منتظر پیدا شدن گوشی شون بودن…….

اقای مجید زارعی در حال رفتن به شمال بودن که برای استراحت کنار جاده توقف میکنن توی جاده خرده های شیشه و سپر شکسته میبینن که نشون دهنده تصادف ماشین بود , ناگهان کنار جاده چشمشون به یه گوشی موبایل میفته گوشی و برمیدارن , سعی میکنن گوشی و باز کنن و نشونی از صاحبش پیدا کنن و موبایل و به ایشون برگردونن اما موفق به باز کردن گوشی پیدا شده نمیشن .
بعد از برگشتن از سفر و رسیدن به منزلشون در قزوین پیگیر پیدا کردن صاحب گوشی میشن اما راه به جایی نمیبرن تصمیم میگیرن توی اینترنت جستجو کنن شاید جایی برای ثبت موبایل های پیدا شده باشه که به سامانه همیاب ۲۴ برمیخورن به صورت رایگان موبایل پیدا شده رو و ثبت میکنن……..

بعد از ثبت آقای جدیدی , در قسمت کالاهای پیدا شده سامانه براشون جستجو انجام شد و بعد از مطمئن شدن از یکی بودن هر دو imei ثبت شده , این دو نفر با هم مرتبط شدند تا اقای جدیدی به گوشی مفقودی خودشون برسند.

سپاس از آقای مجید زارعی هموطن جوان و درستکار عزیزمان بخاطر کار نیک و زیباشون
به امید روزی که حرکت درست ایشون تبدیل به فرهنگ برای همه ما بشود.