بهترین بیمه موبایل در کشور چیست؟ | چرا ادعا میکنیم که بهترینیم؟

سوالی که همیشه در ذهن کاربرانی که به دنبال خرید بیمه برای موبایل، تبلت و یا لپ تاپ خود هستند این مساله است که “چگونه می توانند بهترین بیمه را برای گوشی تلفن همراه خود انتخاب نمایند؟”

در ابتدا بهتر است به معرفی عواملی بپردازیم که سبب می شوند یک بیمه نامه معیارهای لازم برای خرید را کسب نماید.

اولین و مهمترین معیاری که سبب میشود یک شرکت بیمه خوب به نظر برسد، توان گری مالی آن شرکت می باشد. اگر شرکت بیمه توان گری مالی بالایی داشته باشد به راحتی می تواند به تعهدات خود عمل نماید.

معیار دومی که برای سنجیدن شرکت های بیمه در نظر گرفته می شود، میزان شکایات انجام شده توسط مشتریان می باشد. و در نهایت سومین معیاری که سبب می شود که یک شرکت بیمه به اندازه کافی خوب به نظر برسد، میزان رضایت مندی مردم از آن شرکت است.

سامانه کشوری همیاب ۲۴ با توجه به معیار های موجود و بررسی های تخصصی خود بهترین بیمه موجود را انتخاب کرده و آن را به کاربران محترم عرضه نموده است.

حال بهتر است نگاهی گذرا به قیمت بیمه سامان حامی در دیگر سایت های ارائه دهنده بیمه نامه داشته باشیم.

قیمت بیمه در دیگر جاها

قیمت بیمه در دیگر جاها

قیمت بیمه در دیگر جاها

قیمت بیمه در دیگر جاها

 

پس قضاوت را به عهده خوانندگان عزیز گذاشته و امیدواریم از خدمات بیمه ای همیاب ۲۴، نماینده فروش رسمی بیمه نامه سامان حامی رضایت کامل را داشته باشید.

 

همیاب ۲۴، نماینده رسمی بیمه نامه سامان حامی می باشد که خدمات بیمه ای را برای گوشی های هوشمند موبایل، تبلت و لپ تاپ در مقابل خطرات زیر ارائه می کند:

۱- ضربه فیزیکی و شکست    ۲- نفوذ مایعات و آب خوردگی      ۳- نوسانات ولتاژ برق     ۴- بلایای طبیعی و آتش گرفتگی دستگاه    ۵- سرقت

این بیمه نامه به همراه خدمات VIP دریافت و ارسال رایگان در سراسر کشور ارائه می شود. همچنین همراه با این بیمه نامه، یکسال بیمه نامه آتش سوزی منزل مسکونی نیز به خریداران محترم هدیه می گردد.

برای منتقل شدن به صفحه بیمه نامه و مطالعه موارد بیشتر بر روی این لینک کلیک کنید.