بازدید آقای دکتر علم الهدی و آقای هاشمی از غرفه همیاب ۲۴ در ایرانکام

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و ماشین های اداری و هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند تحت عنوان ‘ایرانکام ۹۵’ با استقابل خوبی همراه بوده است.

به گزارش روابط عمومی همیاب ۲۴ ، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و ماشین های اداری و هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند تحت عنوان ‘ایرانکام ۹۵’ عصر جمعه  ۱۲ شهریور ماه ۹۵در محل دائمی نمایشگاه های مشهد گشایش یافت و تا امروز ادامه دارد.

سامانه همیاب ۲۴ نیز در این نمایشگاه حضور ‍‍پر رنگی داشته و غرفه این سامانه توانسته تعاملات موثر و مفیدی را در راستای ارا‌یه توانمندی های خود در زمینه ثبت و جستجوی کالای دیجیتال سرقتی و گمشده داشته باشد.

شب گذشته آقای دکتر علم الهدی ریاست محترم پارک علم و فناوری خراسان رضوی و همچنین جناب آقای هاشمی سردبیر هفته نامه شنبه از غرفه همیاب ۲۴ در نمایشگاه بازدید نموده و به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در آیین گشایش این نمایشگاه معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تاکید بر ضرورت وجود پیام‌رسان ملی با مدیریت ایرانی گفت: نقش بخش خصوصی در ایجاد شبکه پیام‌رسان ملی تعیین‌کننده است و شرکت‌های دانش بنیان با استفاده از تجربیات بین‌المللی باید قابلیت خدمت‌رسانی به ده‌ها میلیون کاربر را داشته باشد.